Editörler : Pangaea
16 Eylül 2013 23:31

N.AVCI:Maliye ile görüşmelerimiz devam ediyor.ŞUBAT OLABİLİR.

az kaldı,önümüzdeki ay bu manşet atılacak.sonra güncelleyeceğim,şok olacaksınız.

sena-felsefe
Genel Müdür
16 Eylül 2013 23:33

şubat üzerinde çalışıyoruz dedi hadi bakalım hayırlısı olsun:)

gölgeleme
Şube Müdürü
16 Eylül 2013 23:35

kasıma alsınlar beklemeyelim o kadar.

16 Eylül 2013 23:35

çok yazarsan olur tabii:))

sena-felsefe
Genel Müdür
16 Eylül 2013 23:36

24 kasımda atanmak ne güzel olurdu

16 Eylül 2013 23:41

http://secimanketi.tv/anket/85-hukumet_en_cok_kimleri_ihmal_etti_

mustilaura
Şube Müdürü
16 Eylül 2013 23:48

Subat'a karsiyiz....

defne sedef
Aday Memur
16 Eylül 2013 23:50

arkadaşlar bu haber gerçekmi linki varsa atabilirmisiniz

zeyneberil
Aday Memur
17 Eylül 2013 00:25

geçen şubat olmadı ama bu şubat yüzde yüz olacak

anaminbavulu
Aday Memur
17 Eylül 2013 00:42

Subat atamasina hayir!!! Gecen yil subati bekleyenlerin hakkina girmektir bu. ve bundan sonra subat atamasi olmayacak denmemis miydi??? Yalanci devlet istemiyoruz!

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 00:44

şubat ataması kaçınılmaz kendinize yer beğenin sınırda kalanlar :)

17 Eylül 2013 00:46

Şubat ataması kendinizi kandırmaktır.Sınırda kalmış da hakmış da.Geçin efendim geçin.Ağustos atamasından araklamaktan başka bir şey değil.

sena-felsefe
Genel Müdür
17 Eylül 2013 00:46

ben izmiri isityorum:)

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 00:53

topuz hanım topuz hanım şubat ataması bu ülkede son 11 yılda sadece bir kez yapılmadı.o da geçen yıl.bu durum bu yılda yapılmıcak anlamına gelmiyo. hem sen nasıl bi insansın ya hergün küfür yemek beddua yemek bağımlılık mı yaptı herkese muhalafet oluyosun

HüseyinŞevki Topuz, 11 yıl önce

Şubat ataması kendinizi kandırmaktır.Sınırda kalmış da hakmış da.Geçin efendim geçin.Ağustos atamasından araklamaktan başka bir şey değil.

dogasporları
Şube Müdürü
17 Eylül 2013 00:55

Şevkinin topuzu geniş bayaaaa hem de .

krmgnc, 11 yıl önce

topuz hanım topuz hanım şubat ataması bu ülkede son 11 yılda sadece bir kez yapılmadı.o da geçen yıl.bu durum bu yılda yapılmıcak anlamına gelmiyo. hem sen nasıl bi insansın ya hergün küfür yemek beddua yemek bağımlılık mı yaptı herkese muhalafet oluyosun

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 00:55

izmir seni çağırıyo :)

sena-felsefe, 11 yıl önce

ben izmiri isityorum:)

17 Eylül 2013 00:57

Ne ağzı bozuk bayağı insansın,umarım atanamazsın da ülkemin çocukları ağzı bozuk,kalitesiz bir öğretmenden mahrum kalır.Senle tanışan her bir öğrenci defolu çıkacak piyasaya ona yanarım.Seviyesizlik diz boyu,2 kelime oyunu yapıp,ağzınızda salyalarınızla bir şey yaptığınızı mı zannediyorsunuz.Neyse yarın okul var.Ben yatayım,sen bir kaç mail daha at,biraz daha küçük Emrah'ı oyna da belki branşından üç beş açarlar.

krmgnc, 11 yıl önce

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 00:58

keşke dünyadaki bütün öğretmenler atanmış olsa şevki topuz atanamasa

Ağustos2014
Kapalı
17 Eylül 2013 00:59

şubat ataması istemiyoruz, ağustosta adam gibi atama istiyoruz en az 40 bin

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 01:03

sen ezik bi insanısn hayatın boyunca hiç başarma duygusu yaşamadın ve kimsenin de yaşamasını istemiyosun. öğretmen değilsen sen forumda kendi çapında eğlenen kimsenin şeyine takmadığı birisin. yazdığın bütün sayfalarda eziliyosun herkes dışlıyo seni hatta üzerine başlık açıp üzerinden makara dahi yapılıyo. birazcık gururun olsa basar gidersin. hergün küfür yemek zevk ceriyo sana. bence uyu bidaha hiç uyanma.

HüseyinŞevki Topuz, 11 yıl önce

Ne ağzı bozuk bayağı insansın,umarım atanamazsın da ülkemin çocukları ağzı bozuk,kalitesiz bir öğretmenden mahrum kalır.Senle tanışan her bir öğrenci defolu çıkacak piyasaya ona yanarım.Seviyesizlik diz boyu,2 kelime oyunu yapıp,ağzınızda salyalarınızla bir şey yaptığınızı mı zannediyorsunuz.Neyse yarın okul var.Ben yatayım,sen bir kaç mail daha at,biraz daha küçük Emrah'ı oyna da belki branşından üç beş açarlar.

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 01:07

al işte bi tane daha. bu ülkede senede 60 bin atama olurdu kimse beğenmezdi adamlar 40a alıştırmış sizi. şubatta önündekiler atansın işte senn işine gelir bunu anlamak zor mu. sanki çok çalışıp sıralaman değişcek sanıyon.seneye aynı yerde kalcan yine şubat olmazsa. zaten ağustosta 40 olacak yine.

Ağustos2014, 11 yıl önce

şubat ataması istemiyoruz, ağustosta adam gibi atama istiyoruz en az 40 bin

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi