Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
18 Eylül 2013 20:27  

10 öğrenciden az olan okulun kapanması

Arkadaslar ben köy okulundaym birleştirilmiş sınıf- 8 öğrencim var okul köyde ve köy şartları cok zor

lojman köyden çok uzak bir bayanın tek kalacagı yer degil

öğrencilerin 2 -3 ve 4.sınıf olanlar bile okuma yazma bilmiyor

köy yolu kışın en az 3 ay kapandıgı için tasımalı egitim de mümkün değil ilçede yibo var

Bu okulun kapatılma durumu nedir? Kapatılırsa norm fazlası olmam durumunda atanacagım okul nasıl belirlenir

19 Eylül 2013 09:34

htc-sınıf ogrt

hocam bende aynı durumdayım..şartlarım çok kötü ve eşimle aramda 130 km var..tek öğretmenim ve öğrenci sayım 9..10 sayının altı kapatılır diyor ama sesimizi duyan yokkkkkkkk:(:(

21 Eylül 2013 23:24

37yasin78
Yasaklı

siz ne zor şartlarda köyde öğretmenlik yapıyorsunuz biz ise çarşıya 5 km saat başı araba var avrupa standartlarında köye öğretmen bulamıyoruz gelen bakıp gidiyor geçen hafta eğitim başlamadı çocuklarımız mağdur durumda beytüşşebapta bile eğitim başladı bizde öğretmen yok

ben diyanette çalışıyorum bizim kuruma şöyle böyle derler ama sizin kurum daha fena okul açılıyor sonra atama yapılıyor taşımalı sonra ihale ediliyor bütün bunları okul açılana kadar hazır etmesi çokmu zor koskoca devletsin acizmisin rezalet başka bir şey değil

05 Ekim 2013 19:53

üyeadımsınıf

İlçe okulu kapatma dilekçemi yazdı. Bundan sonraki süreç nasıl işler acaba?

17 Ekim 2013 17:38

h.erkan

hocam benim de yeni atandığım okul merkeze çok yakın ve fiziksel şartları yetersiz görüldüğünden kapatılmış eylül ayında.öğrenci sayısı 26 gözüküyor internet sitesinde baktığımda. bu durumda ben direk norm fazlası oldum ve çok daha uzak bir okula görevlendirme verildim. şimdi ne olacağım belirsiz. norm güncellemelerini bekliyorum.o vakit tercih yaptıracaklarmış.

17 Ekim 2013 23:13

üyeadımsınıf

Hayırlısı hocam inşallah normunuz istediğiniz yere alınır

19 Ekim 2013 11:24

h.erkan

Hayırlısı hocam inşallah normunuz istediğiniz yere alınır

üyeadımsınıf, 1 yıl önce - Alıntıya git

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam..

Toplam 6 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?