Editörler : supporters.
«111112113114115116117118119120121122»

Espert0
Şef
19 Ocak 2014 19:53

Yarın sabah komisyona sormayı düşünüyordum ama hesap sorar gibi anlaşılabilir, adayları mülakata alan görevlilere sorup cevabı burda paylaşırım. Herkese basarılar, hakkımızda hayırlısı olur inşallah...

kısmet0123654, 10 yıl önce

öncelikle mülakata gireceklere başarılar, giden arkadaşlar fırsat bulursa bir görevliye neden açıklanmadığını, ne zaman açıklanacağını sorabilir mi? Net bir cevap verceklerni sanmıyorum ama belki çalışmalar devam ediyor dışında bir cevap gelir

masculus06
Aday Memur
20 Ocak 2014 10:54

dışişlerinin konsolosluk ve ihtisas memurluğu 45 gündür açıklanmadı, umarım göç de böyle sürmez...

mr can
Aday Memur
20 Ocak 2014 11:32

ben merkez ve ilin aynı zamanda açıklancağını düşünüyorum burada yazmıştı bi arkadaş imkansız diyodum ama görünüş öyle olacağı yönünde

rybzinski
Memur
20 Ocak 2014 11:45

Arayıp ulaşabilen var mı arkadaşlar? Ben arıyorum sürekli meşgul çalıyor telefonları bilerek açık bıraktılar heralde. Yeni mülakatlar yapılırken bizimkinin çalışmalarının sürdüğünü söylemeye yüzleri yok artık.

mr can
Aday Memur
20 Ocak 2014 11:48

açıklanınca görcez artık diğer hedeflere devam burayı çok çok istiyorum ama hayırlısı...

GooG-o-GooG
Şube Müdürü
20 Ocak 2014 12:18

Bu hafta aciklanir rahat olun

evet_isyan06
Aday Memur
20 Ocak 2014 12:40

Rahat mı kaldı arkadaşım bir yandan başka kurumlardan gel başla diyorlar. Gidip başlayıp 1 ay sonra bıraksan yedek arkadaşların hakkını öldürmüş olacağız, bir yandan yazılısını geçip mülakatına gün saydığımız ama belirsizlikten dolayı çalışamadığımız kurumlar.. İki arada bir derede şaşkın duruyoruz.

Şayet merkez mükatı yapan komisyon il göç mülakatını yapıyorsa artık 1 aydan önce açıklanmaz. Ancak aynı anda iki mülakatı yapan, bekleten bir kurum ben ilk kez görüyorum. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok ki yeni kurum da olsan kamuda teamül belli ve aklın yolu bir..

GooG-o-GooG, 10 yıl önce

Bu hafta aciklanir rahat olun

ysmhpsiyaset
Memur
20 Ocak 2014 13:36

arkadaşlar forumda birbirimizi yemekle çözüme ulaşamıyoruz twitter adreslerinde çok aktifler hem içişleri bakanı hem göç idaresi

düz atanan arkadaşlar şu an twitterdan dileklerini yazıyorlar bence bizim de en azından ne zaman açıklanacağını öğrenebilmek için bir şeyler yapmamız lazım nisana kadar stres topu olmamak içn

ysmhpsiyaset
Memur
20 Ocak 2014 13:38

https://twitter.com/efkanala

https://twitter.com/Gocidaresi

bu adreslere yazalım güzel bir şekilde sorunumuzu ne kaybederiz hakkımız olan şeyi sormaktan zarar gelmez diye düşünüyorum

Espert0
Şef
20 Ocak 2014 14:25

Merhaba arkadaslar, mülakattan önce Kapidaki görevli bayana sordum ama nafile :( yorum yapamıyoruz biz diyo, çalısmalar sürüyor cevabını da ekledi tabi :)

Bu arada komisyodaki 1 Üye hariç digerleri aynı kişilerden oluşuyordu...

Espert0, 10 yıl önce

Yarın sabah komisyona sormayı düşünüyordum ama hesap sorar gibi anlaşılabilir, adayları mülakata alan görevlilere sorup cevabı burda paylaşırım. Herkese basarılar, hakkımızda hayırlısı olur inşallah...

evet_isyan06
Aday Memur
20 Ocak 2014 14:29

Arkadaşım ben tweetter kullanmam pek şimdi açıp iki tweet attım ama bahsettiğin konuları, tartışmaları göremedim. Onları nereden nasıl görüyoruz söyleyebilir misin belki o ortamda daha fazla katkımız olur..

ysmhpsiyaset, 10 yıl önce

https://twitter.com/efkanala

https://twitter.com/Gocidaresi

bu adreslere yazalım güzel bir şekilde sorunumuzu ne kaybederiz hakkımız olan şeyi sormaktan zarar gelmez diye düşünüyorum

20 Ocak 2014 14:29

Ne sordular mülakatta?

Espert0, 10 yıl önce

Merhaba arkadaslar, mülakattan önce Kapidaki görevli bayana sordum ama nafile :( yorum yapamıyoruz biz diyo, çalısmalar sürüyor cevabını da ekledi tabi :)

arkidişler
Aday Memur
20 Ocak 2014 14:31

+1 biraz dua alsan bizden

müntehibi evvel, 10 yıl önce

Ne sordular mülakatta?

evet_isyan06
Aday Memur
20 Ocak 2014 14:31

Sağolasın arkadaşım, neler sordular onları da payalabilir misin?

Espert0, 10 yıl önce

profdr2306
Aday Memur
20 Ocak 2014 16:55

Vallahi ayıp yeter el insaf açıklayın be olacak iş değil

3fakülteli
Aday Memur
20 Ocak 2014 18:55

Arkadaşlar ben bugun bizzat komisyona sordum, baya beklemedeyiz arkadaslarla hergun forumda bir bilgi alan var mı diye birbirimize soruyoruz dedim. Onlarda dedi mail falan atiyormuşsunuz, hergun ariyormuşsunuz dedi, bnde acikcasi forumda tatmin edici bilgiler gelirse pek arama ihtiyacı duymayiz ama şuan öyle bir bilgi yok dedim. Güldüler, bir gelişme var mi ne zaman aciklanacagi yönünde dedim, "yok sen birşey duyarsan bizede soyle" dedi :) son durum yetkili agizlardan bu şekilde ;)

londanschool
Kapalı
20 Ocak 2014 18:58

:=)) iyi muhabbet dönmüş ne tür sorular sordular acaba???

3fakülteli, 10 yıl önce

Arkadaşlar ben bugun bizzat komisyona sordum, baya beklemedeyiz arkadaslarla hergun forumda bir bilgi alan var mı diye birbirimize soruyoruz dedim. Onlarda dedi mail falan atiyormuşsunuz, hergun ariyormuşsunuz dedi, bnde acikcasi forumda tatmin edici bilgiler gelirse pek arama ihtiyacı duymayiz ama şuan öyle bir bilgi yok dedim. Güldüler, bir gelişme var mi ne zaman aciklanacagi yönünde dedim, "yok sen birşey duyarsan bizede soyle" dedi :) son durum yetkili agizlardan bu şekilde ;)

3fakülteli
Aday Memur
20 Ocak 2014 19:15

Valla her konudan geldi yargi yoluna kapali olan işlemler, 2001 ekonomik krizi, menderes donemi siyasal gelişmeler, maliye de kamusal seçiş gibi bisey sordular,1960 sonrasi anayasal değişikliklerden bahset gibi bir soru, yari başkanlık sistemi, geri gönderme yasağı, takip ettiğin bilimsel yayin, İngilizce düzeyin gibi sorular sordular hatirladigim kadariyla.

londanschool, 10 yıl önce

:=)) iyi muhabbet dönmüş ne tür sorular sordular acaba???

mehmetdemirci34
Aday Memur
20 Ocak 2014 19:16

Arkadaslar lutfen birisi neler soruldu paylasabilir mi?

mehmetdemirci34
Aday Memur
20 Ocak 2014 19:21

Kardesim bolumun ne? İktisat galiba sorulara bakilirsa

3fakülteli, 10 yıl önce

Valla her konudan geldi yargi yoluna kapali olan işlemler, 2001 ekonomik krizi, menderes donemi siyasal gelişmeler, maliye de kamusal seçiş gibi bisey sordular,1960 sonrasi anayasal değişikliklerden bahset gibi bir soru, yari başkanlık sistemi, geri gönderme yasağı, takip ettiğin bilimsel yayin, İngilizce düzeyin gibi sorular sordular hatirladigim kadariyla.

Toplam 2867 mesaj
«111112113114115116117118119120121122»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi