Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27bilgecee10
01 Ekim 2013 10:57

mematy

arkadaşlar, yoğun ilginize teşekkür ederim fakat çok fazla mail aldım tek tek göndermek çok uzun sürüyor. adresime mail atıp cevap alamayanlar için tekrar deniyorum. gün içerisinde 2-3 defada toplu posta göndereceğim bilginize...
Allah muvaffak etsin, anlayışınız, iyi niyetli görüşleriniz ve dualarınız için tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum :)

01 Ekim 2013 10:57

ns.ç

çok teşekkürler

01 Ekim 2013 11:23

bernand

bende mail attım.teşekürler.

01 Ekim 2013 11:35

mematy

arkadaşlar, yoğun ilginize teşekkür ederim fakat çok fazla mail aldım tek tek göndermek çok uzun sürüyor. adresime mail atıp cevap alamayanlar için tekrar deniyorum. gün içerisinde 2-3 defada toplu posta göndereceğim bilginize...
Allah muvaffak etsin, anlayışınız, iyi niyetli görüşleriniz ve dualarınız için tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum :)

mematy, 1 yıl önce - Alıntıya git

mematy42@yandex.com adresine yazın lütfen arkadaşlar, buradan özelden yazdığınız zaman karışıyor, gözden kaçabilir. bilginize....

01 Ekim 2013 11:38

green1

bende mail attım ama memurlar.net mailine.ilgine çok teşekkürler Allah razı olsun :)

01 Ekim 2013 11:56

FXFXmt2

mematy42@yandex.com adresine yazın lütfen arkadaşlar, buradan özelden yazdığınız zaman karışıyor, gözden kaçabilir. bilginize....

hocam mailine msj atamıyorum özelden mailimi yazdm eğer gonderırsen çok sevınırım

01 Ekim 2013 12:02

FXFXmt2

mail alan arkadaşlar yokmu sızlerde bızlerle paylaşsanız

01 Ekim 2013 12:05

break.off

hocam ceza hukuku ve anayasa hukuku yok.onları da ekleyebilirmisin.

01 Ekim 2013 12:29

mematy

mail alan arkadaşlar yokmu sızlerde bızlerle paylaşsanız

FXFXmt2, 1 yıl önce - Alıntıya git

FXFXmt2 kardeş, benim tek bir amacım var bu paylaşım için o da hayır dua almak. elbette daha kolay ve hızlı bi paylaşım yolu olduğunu ben de biliyorum ama benim şu emeğime saygı babında birazcık sabır gösterip mailimi beklemek daha olgunca bir tavır olacağını düşünüyorum. çünkü karşılığında ne bir ücret ne de başka bir şey beklemiyorum.
Anlayış göstereceğini düşünüyorum. başarılar...

01 Ekim 2013 12:41

FXFXmt2

FXFXmt2 kardeş, benim tek bir amacım var bu paylaşım için o da hayır dua almak. elbette daha kolay ve hızlı bi paylaşım yolu olduğunu ben de biliyorum ama benim şu emeğime saygı babında birazcık sabır gösterip mailimi beklemek daha olgunca bir tavır olacağını düşünüyorum. çünkü karşılığında ne bir ücret ne de başka bir şey beklemiyorum.
Anlayış göstereceğini düşünüyorum. başarılar...

tmm krdeş teşekkür ederim emeğine sağlık

01 Ekim 2013 13:04

muratbus

kardeş bende parola soruyor.

01 Ekim 2013 13:09

muratbus

kardeş bende parola soruyor.

muratbus, 1 yıl önce - Alıntıya git

affedersin şifre mailde yazıyormuş çok teşekkürler notlar için

01 Ekim 2013 13:23

ZIKKIM

notlarınızı inceledim gerçekten çok sağlam not olmuş, resmen kpss alan nasıl kazanılırın cevabı gibi notlarınız benimde kavuşmak istediğim disiplini özetlemişsiniz elinize sağlık teşekkür ederim.

01 Ekim 2013 13:25

iktaysun24

hayırlı olsun. yeni işinizde başarılar dilerim.bende mail attım. banada yollarsanız çok sevinirim. hem çalışıp hem sınava hazırlanan biri olarak özetlere çok ihtiyacım var zamanım çok kısıtlı:(

01 Ekim 2013 13:29

ferdem33
Kapalı

teşekkür ederim eline sağlık.

01 Ekim 2013 13:30

mhmbyrk

bende mail attım şimdiden teşekkürler

01 Ekim 2013 13:34

marycr

Bende attım mematyy :)

01 Ekim 2013 13:40

czdmr
Yasaklı

bende attim simdi :)

01 Ekim 2013 14:31

sümeyyeırmak
Kapalı

çok sağolun ders notlar maili geldi ama bende şifre soruyo ve mailde şifre adına birşey bulamadım

01 Ekim 2013 14:37

bernand

bende sabahtan mail attım.mynetten ama gelmedi.tekra

Toplam 89 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;