Editörler : crops35
«91011121314151617181920»

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 13:05

gelir gelir inşaallah sıkıntı yapma

arıstokrat, 10 yıl önce

adana anakra dıyarbakır aydın ızmır tekırdağ ne bılım hatırlamıorum su an kardes yaff:S

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 13:13

evet tercihler bitti nereleri yazdınız gençler paylaşalım

ben antalya, aydın, muğla başmüdürlükleri ve ilçeleri yazdım ayrıca denizli bursa istanbul başmüdürlüklerini yazdım

gelmeyeceğimden şüphem yok ama tek korkum yanlış tercih yapanların sistemi altüst etmesi

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 13:18

Sizce kaçtan kapanır puan arkadaşlar?

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 13:28

kadroların tam dolmayacağını düşünüyorum o yüzden taban puan olmaz sanırım, senin puan nedir

admin3434, 10 yıl önce

Sizce kaçtan kapanır puan arkadaşlar?

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 13:30

Benim puan 66

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 13:34

nereleri yazdın peki birader ayrıca bölüm nedir

admin3434, 10 yıl önce

Benim puan 66

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 13:38

Birader nereleri yazdığımı hatirlamiyorum sadece ilk tercihim istanbul onu hatırlıyorum. Lojistik mezunuyum ehliyette var boy 1.75. Hersey tamam hadi hayırlısı. ..

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 13:44

iyi hayırlı olsun o zaman istanbul gelir mi bilmiyorum ama bir yere yerleşirsin hadi hayırlısı olsun =) evet başka yok mu arkadaşlar tercih yapan yazalım paylaşalım

admin3434, 10 yıl önce

Birader nereleri yazdığımı hatirlamiyorum sadece ilk tercihim istanbul onu hatırlıyorum. Lojistik mezunuyum ehliyette var boy 1.75. Hersey tamam hadi hayırlısı. ..

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 13:47

Eyvallah kardeşim. .. ama koşulları uymayanlar basvurmussa ki basvurmustur oyle bi zihniyetw sahip bi ülkede yasiyoruz ozmn bizim atama çıkma olasılığı hic yok ;)

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 13:52

aynen, o konu benimde kafamı kuracalıyor, zira atama çıkma olasığı olsa bile isteyen istediği yere yerleşemez ki atama listesinde kaymalar olur, yani 1. tercihim tutacakken 5. tercihim tutsa sonra benim yerime 1. tercihe yanlış biri yerleşse, ne yapacaklar bilmiyorum herkesi bi üste mi kaydıracaklar liste de bu tam bir kaos olur, inşaallah sorunsuz işler süreç ve ösym den yardım alırlar diye umuyorum

admin3434, 10 yıl önce

Eyvallah kardeşim. .. ama koşulları uymayanlar basvurmussa ki basvurmustur oyle bi zihniyetw sahip bi ülkede yasiyoruz ozmn bizim atama çıkma olasılığı hic yok ;)

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 13:58

Kaydirma olmaz kardesim o kadrolar bos kalir daha sonra ikinci alımlar olur yine basvurmak zorunda kalicaz... ama ins gereken soructurma açılır onlara bizim hakkimizi yedikleri için. .. bide en cok mezun lojistik bölümünden var zaten ama cok kişi basvurmaz diye düşünüyorum cunku ehliyet sarti var arti diger sartlar bide askerde olanlar, önceden atanmislar var... yani anlayacagimiz cok kisi basvuramicak bizede sans doguyor iste;)

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 14:07

öyle doğru diyorsun hayırlısıyla açıklansın da bakalım inşaallah . .

admin3434, 10 yıl önce

Kaydirma olmaz kardesim o kadrolar bos kalir daha sonra ikinci alımlar olur yine basvurmak zorunda kalicaz... ama ins gereken soructurma açılır onlara bizim hakkimizi yedikleri için. .. bide en cok mezun lojistik bölümünden var zaten ama cok kişi basvurmaz diye düşünüyorum cunku ehliyet sarti var arti diger sartlar bide askerde olanlar, önceden atanmislar var... yani anlayacagimiz cok kisi basvuramicak bizede sans doguyor iste;)

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 14:12

ama yeniden bir 2. alım olursa bu sefer başka bölümleri de alırlar zannımca zira kadrolar dolmayacağı için, bu da bizim her türlü işlerimizi bozar canımızı sıkar neyse hayırlısı olsun inşaallah sıkıntı olmaz, ama ptt detaylı bir açıklama yapmalı ki kimsenin aklında soru işareti kalmasın, ki bunu da yapmazlar gibi, hayırlısı yaa

admin3434, 10 yıl önce

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 14:52

Sıkıntı yapma kardeşim öyle bisey olmaz alirsa yine ayni bölümden alır. Senin bölüm puan kac?

amemet
Memur
27 Ekim 2013 15:05

bende gebze ankara istnbl bursa eskşhr izmr antlya başmdrlkleri yazdm snra 5-6 tane ilçe yazdm kardnz de ege de fln son 3 taneye de hatay antep maraşı yazdım(puan 72,5 lojstk). bakalım inşallah gelir dostlar.yanlış bölümden tercih yapanlar konusunda da bı sıkıntı olcğını sanmıyorum.çünkü tek tek yerlşetirckler herkesi artı soruşturma aşaması ve ilan yayndyken ptt nini bu konuyu duyurması dikkat edeceğinin göstergesidir.ama tabiki herşey nasip kısmet.nasibimzde varsa ptt nin ekmğini yemek her türlü gireriz yoksa da yapck bişy yok :d

amemet
Memur
27 Ekim 2013 15:10

ayrıca yanlış bölümlerde tercih yapan kişilere de kurum "başvurunuz bölüm bilginizden dolayı değerlendirmeye alınmadı" diye bölümleri uymayan kişlerin cep telefonlarına da bilgi mesajı atmaya başlamış.bu da demek oluyor ki bizim pozisyonu yıne sadece biz yazabilicez dostlar :d

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 15:13

gelir inşaallah kardeş güzel yerler

amemet, 10 yıl önce

bende gebze ankara istnbl bursa eskşhr izmr antlya başmdrlkleri yazdm snra 5-6 tane ilçe yazdm kardnz de ege de fln son 3 taneye de hatay antep maraşı yazdım(puan 72,5 lojstk). bakalım inşallah gelir dostlar.yanlış bölümden tercih yapanlar konusunda da bı sıkıntı olcğını sanmıyorum.çünkü tek tek yerlşetirckler herkesi artı soruşturma aşaması ve ilan yayndyken ptt nini bu konuyu duyurması dikkat edeceğinin göstergesidir.ama tabiki herşey nasip kısmet.nasibimzde varsa ptt nin ekmğini yemek her türlü gireriz yoksa da yapck bişy yok :d

admin3434
Yasaklı
27 Ekim 2013 15:14

Çok iyi ozmn kardeşim. ..

mirza paşa
Şube Müdürü
27 Ekim 2013 15:15

bu bilgi güzel kardeş nerden duydun

amemet, 10 yıl önce

ayrıca yanlış bölümlerde tercih yapan kişilere de kurum "başvurunuz bölüm bilginizden dolayı değerlendirmeye alınmadı" diye bölümleri uymayan kişlerin cep telefonlarına da bilgi mesajı atmaya başlamış.bu da demek oluyor ki bizim pozisyonu yıne sadece biz yazabilicez dostlar :d

amemet
Memur
27 Ekim 2013 15:17

inşallah dostlar hayrlısı olsun hepimiz hakknda.o değil de bilerek dağıtıcı pozsyonuna uymadğı halde başvuranlar hakknda inşalah gerçkten yasal işlem başlatırlar.gerizekalıllar şartları tam okumdna bilerek ya da istemeyerek başvuruyolar.ama içimiz rahat olsnn.şartları uymayanlara tek tek msjla kaydnz değerlndrmeye alnmadı diyolarmş dostlar :d

Toplam 1690 mesaj
«91011121314151617181920»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi