Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
16 Ekim 2013 20:01  

İKM eş durumu tayinleri ( Sözleşmeliden kadroya geçecekler ) bayramdan sonra mı

İKM eş durumu tayinleri ( Sözleşmeliden kadroya geçecekler ) bayramdan sonra tekrar değerlendirilecek mi? Tayin sonuçlarının açıklandığı evrakta '' boş pozisyon olmadığı için tayinleri yapılamayan sözleşmeli personelin kadroları onaylanınca tayinleri tekrar değerlendirilecek yazıyordu not olarak. ve tekrar evrak göndermelerine gerek yok diyordu. Acaba bayramdan sonra görüşüp netice çıkar mı inş ?

17 Ekim 2013 01:42

33ikm33

ben bayramdan sonra tekrar göndereceğim dilekçe

17 Ekim 2013 08:33

sonhilalx

kardeş tekrar göndermene gerek yok. tekrar tayin talebinde bulunmayın yazıyor gelen yazıda. yani sen bu mazeret tayinlerinde talepte bulunduysan ve sözleşmeli olduğun için tayinin yapılmadıysa işte evrak göndermeksizin taekrar değerlendirilip tayinler belli olucak. ama kadrolu bir şekilde tayin talebinde bulunup tayinin reddedilsiyse zaten mazeret tayinleri bittti. kadrolularınki belli oldu zaten. onlarınki görüşülmicek. yatin talebinde bulunup da sözleşmeli olup kadroları o tarih için onaylanmayanlarınki görüşülecek yazıyor.

28 Ekim 2013 13:44

33ikm33

arkadaşlar tayinlerle ilgili bir gelişme duydunuz mu ?

31 Ekim 2013 20:19

nilsahra___

merhabalar, bende İnfaz koruma memuruyum eş durumu tayini istedim fakat red geldi aynı gün işe başladığımız arkadaşımın tayini çıktı eşi özel sektörde ve arkadaşım da sözleşmeli olarak tayini çıktı ! benim eşim iş yeri sahibi bağkurlu bana red geldi. personel kalemindeki memurlar bakanlıktan gelen listede neden red geldiği yazmaz sadece isim listesi gelir adın yoksa tayinin çıkmamış demektir dediler. Bayramdan sonra kadrolar alınınca değerlendirilecek falan yazdığını söylemediler. gerçekten böyle bi yazı varmıydı arkadaşlar taaa şubatı beklemek zorunda kaldık. bu arada eşi polis ve mecburi doğu hizmetinde olan bi sözleşmeli bayan arkadaşa red geldi polis eşlerine öncelik varken eşi taşeronda çalışan bayan arkadaşa sözleşmeliyken tayin verdiler bu da en büyük adaletsizlik referansı olanın tayini çıkıyo...

05 Kasım 2013 17:31

merkez karakol

Sonuc olarak izmire ne zaman gelecek kadro tekrar dilekce verilmeyecek mi nasil basvuru olacak ben polisim eşim infaz koruma tayin istedik red geldi özel sektör nasil oluyor anlamıyorum...

08 Kasım 2013 18:43

sadife26

Yahu tayin tayin diyor herkes ara tayin olmuş kadroya geçenleri tekrar değerlendirmişler adami olan öğrenmiş ceza evleri curcuna herkes birbirini tebrik ddiyo resmi aciklama yok burada tek kelime yok hayret

08 Kasım 2013 20:33

Adalet Savaşcısı

arkadaşlar

72 adet infaz koruma memurunun geçen eylülde yapılamayan EŞ DURUMU, SAĞLIK ve CAN GÜVENLİĞİ nedenli MAZERET TAYİNLERİ yapılmış

bugün öğleden sonra Kurumlarına gönderilmiş

herhalde tebliğ eden, edilen olmadı??

08 Kasım 2013 21:41

caki_87

s.a arkadaşlar

ben silivri cik ikm.yim eşim ankara üni.de hastanesinde hemşire ikimizde sözleşmeliden yeni geçtik kadroya şubatta eş durumundan mazeret tayini istiyecem ankaraya geleme ihtimalim varmı.

10 Kasım 2013 13:57

merkez karakol

evet kadroya gecenleri ertesi günü tayinleri olmuş şükür bizim tayinde oldu darısı bekleyenlere inş.

10 Kasım 2013 15:54

muri55

arkadaşlar bi dahaki mazaret tayini ne zman

12 Kasım 2013 20:11

nilsahra___

yine referansı olanların tayini çıktı yine ret geldi bize Allah'a havale ediyorum dayısı kuvvetli olanların aile birliği var ama gariplerin yok ! yine benimle aynı gün işe başlayan ve eşi özelde çalışan başka bi arkadaşa tayin verdiler diğer arkadaşıma sözleşmeliyken verdiler eşi memur olmadığı halde sadece gülüyorum artık ! Diğer bir tayin dönemi Şubatta bakalım ozaman ne olacak ne bitecek

Toplam 11 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?