Editörler : swat3410E.Kayı Han

komutan0921
Kapalı
27 Ekim 2013 22:58

ne bileyim öyle sorunca dedim ne oluyor o gün en az 10 kişi vardı benim bu muhabbeti duyduğum geçmişteki başvurular mı görülüyor nedir

sss t i l, 10 yıl önce

senin geçen yıl ön sağlıktan elendiğini nerden biliyo başkann

Captain MURAD
Yasaklı
27 Ekim 2013 23:00

Sağol gardaşlık. Valla bki muhabbeti ağzıma etti benim. 100 kilo sınırından düştüm bu kilolara. Sporlar, rejimler öf öf. Son bir ay sadece tavuk yedim zaten oda günde bir öğün. Yumurtlamaya az kaldıydı.

komutan0921, 10 yıl önce

:) şurada keyfim yok tebessüm ettirdin beni varol la vallah eksik olma maşallah iyi vermişsin sorma ben kilodan biraz sıkıntılıydım yav bende göbek yokta kalıp var ama şükür 89 çıktık boyda 1,85 kurtardık baktık önümüze

komutan0921
Kapalı
27 Ekim 2013 23:00

sen ne yaptın yav dağıttın bizi burada şimdi serdar oldu mu yani aga

serdarfx34, 10 yıl önce

evet aynen dediğin gibi arkadaşım önlerinde önceki senelerin istatistikleri var ona göre ayarlama yapıyorlar onlarda. geçen sene sıralamaya sokmadıkları adamı birdaha aynı duruma düşmesin diye sözlüde eliyorlar . önceki sene geçirmedikleri adamı ümitleri devam etsin küsmesin diye sözlüden geçiriyorlar 31 puanla.önsağlıkta 1 cm den eledikleri adamı elemiyorlar sözlüye alıyorlar.yani anlıcağın aynı şakayı hep aynı kişiye yapmıyorlar.

sss t i l
Kapalı
27 Ekim 2013 23:02

geçen sene komisyonda başkaları vardı

geçen sene elenip bu sene tekrar gelenlere tolerans göstermiş olabilir

ön sağlıkta bende doktora dedim 5. başvurum hemen arkasında biri oturuyodu başkandı galiba .. yararı olabilir ama geçen yılı görmezler bence ...

komutan0921, 10 yıl önce

ne bileyim öyle sorunca dedim ne oluyor o gün en az 10 kişi vardı benim bu muhabbeti duyduğum geçmişteki başvurular mı görülüyor nedir

esra909
Aday Memur
27 Ekim 2013 23:02

bnde kılo almya ugrastım sıkıntı cıkmasn dye sıkıntı cıkmadı sukur ama almalıyımm :))

sss t i l
Kapalı
27 Ekim 2013 23:05

kiloya pek sorun çıkarmıyolar ama bazı yerde endekse göre eleyebiliyolar

esra909, 10 yıl önce

bnde kılo almya ugrastım sıkıntı cıkmasn dye sıkıntı cıkmadı sukur ama almalıyımm :))

komutan0921
Kapalı
27 Ekim 2013 23:06

bence hiç bir yararı olmaz vallah aga ben duamı ederim sade kendimede değil allah herkesin yardımcısı olsun ama bak şunu diyeyim benim oradaki aşamalrımın hiç birinden şüphem yok ama kpss puanım beni düşündürüp acaba dedirtiyor

sss t i l, 10 yıl önce

geçen sene komisyonda başkaları vardı

geçen sene elenip bu sene tekrar gelenlere tolerans göstermiş olabilir

ön sağlıkta bende doktora dedim 5. başvurum hemen arkasında biri oturuyodu başkandı galiba .. yararı olabilir ama geçen yılı görmezler bence ...

komutan0921
Kapalı
27 Ekim 2013 23:07

geç yazıyorum kafa darmadağın harbiden takdir ettim seni sen olmasın inşallah ki dilerim senin dediğin gibi buradaki herkes olur inşallah AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.....

Captain MURAD, 10 yıl önce

Sağol gardaşlık. Valla bki muhabbeti ağzıma etti benim. 100 kilo sınırından düştüm bu kilolara. Sporlar, rejimler öf öf. Son bir ay sadece tavuk yedim zaten oda günde bir öğün. Yumurtlamaya az kaldıydı.

esra909
Aday Memur
27 Ekim 2013 23:07

endekstede sıkıntı cıkmadı sukur ısın komık tarafı bnm boy 164du tam 162.5 olctuler kıysından gecnce komısyondakılerde guldu :)

sss t i l, 10 yıl önce

kiloya pek sorun çıkarmıyolar ama bazı yerde endekse göre eleyebiliyolar

tormund
Kapalı
27 Ekim 2013 23:09

cuma akşamı burada övüne övüne babalar gibi yazarız kazandığımız okulları inşallah

sss t i l
Kapalı
27 Ekim 2013 23:11

ucuz kurtarmışsın :)

esra909, 10 yıl önce

endekstede sıkıntı cıkmadı sukur ısın komık tarafı bnm boy 164du tam 162.5 olctuler kıysından gecnce komısyondakılerde guldu :)

esra909
Aday Memur
27 Ekim 2013 23:11

aminnnnnnnnnnnnn

tormund, 10 yıl önce

cuma akşamı burada övüne övüne babalar gibi yazarız kazandığımız okulları inşallah

esra909
Aday Memur
27 Ekim 2013 23:12

baya ucuz atlattım yaaa :) ınsallah sıralamdanda ucuz pahalı yırtarz cumleten :)

sss t i l, 10 yıl önce

ucuz kurtarmışsın :)

gullon
Aday Memur
27 Ekim 2013 23:23

Korkuyorum bu sıralama işinden :( facede kızların olduğu grupta bile 63 kız sıralamayı geçti bu kısım oldukça zor yani :(

esra909, 10 yıl önce

baya ucuz atlattım yaaa :) ınsallah sıralamdanda ucuz pahalı yırtarz cumleten :)

komutan0921
Kapalı
27 Ekim 2013 23:26

inşallah amin ama birilerinin sevinci birilerinin gözyaşı olunca iyi de olmuyor ki yav...

tormund, 10 yıl önce

esra909
Aday Memur
27 Ekim 2013 23:27

eger nasbmzde burdan ekmek yemek varsa bı sekılde bulur dyorum ben

söfer
Memur
27 Ekim 2013 23:55

Cuma günü şu forumdaki arkadaşlarla kazandığımı bi göreyim var yaa.. Allahım nasip ett bizlereeeee

SULTANIM52
Memur
28 Ekim 2013 00:39

cuma günü mülakata girdim. bana insan hakları kavramını açıklayınız sözü çıktı çok güzel açıkladım beni yanımayanlar bile çok güzel söyledin kesin geçersin gibi ifadeler de bulundu sağolsunlar. ve geçtim spordan sadece bir kişi kaldı o arkadaşımda düşmüş ve tamamlayamamış galiba onunda allah yar ve yardımcısı olsun. şimdi beklemekteyiz lakin kpss puanı 63.95 spor ve sözlüden tam puan alsam bile 163,95 yapar ama puan kesmediklerini zannetmiyorum bu nedenle alınacak puanla zor gibi görünüyor çünkü geçen sene olduğu gibi çok eleme yapmadılar. bu nedenle elenenlerin puan aralığı nedir ne değitirir bilinmez ama allah hayırlı ise nasip etsin yoksa uzak etsin.

komutan0921
Kapalı
28 Ekim 2013 00:42

tebrikler demeden geçemeyeceğim iyi düşün iyi olsun başka ne gelir elden...

SULTANIM52, 10 yıl önce

cuma günü mülakata girdim. bana insan hakları kavramını açıklayınız sözü çıktı çok güzel açıkladım beni yanımayanlar bile çok güzel söyledin kesin geçersin gibi ifadeler de bulundu sağolsunlar. ve geçtim spordan sadece bir kişi kaldı o arkadaşımda düşmüş ve tamamlayamamış galiba onunda allah yar ve yardımcısı olsun. şimdi beklemekteyiz lakin kpss puanı 63.95 spor ve sözlüden tam puan alsam bile 163,95 yapar ama puan kesmediklerini zannetmiyorum bu nedenle alınacak puanla zor gibi görünüyor çünkü geçen sene olduğu gibi çok eleme yapmadılar. bu nedenle elenenlerin puan aralığı nedir ne değitirir bilinmez ama allah hayırlı ise nasip etsin yoksa uzak etsin.

seal1903
Memur
28 Ekim 2013 01:00

Ne iş yaptığımı sordular kaptan olduğumu söyledim. Neden gemide çalışmıyorsun deyince bi an boş bulunup deniz tutuyor dedim.. sonrasında gülüşmeler tebessümler falan..Neyse ki geçtik o lafta sonra hiç beklemiyordum ama...

Toplam 246 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi