Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Charismatiq1igeleceğedönüş
03 Kasım 2013 15:55  

2014 kpss önlisans

Uludağ gıda teknikeri mezunuyum ve suanda ege kimya bölümünde 3. sınıfım fakat bu yıl kpss önlisans sınavına girme kararı aldım ama dershanemde de bu konuda bir bilgi veren olmadi, sadece gıda teknikeri kadrosunamı girebiliyorum yani mesela ege üniversitesi memur kadrosuna atanma olasılığım varmı izmirden başka bir şehre gitmek istemiyorum ve atanirsamda burda okulumada devam etme niyetindeyim 2. öğretim olduğum için bunu yapabileceğimi düşünüyorum farzedelim ki izmirden başka bir yere yerleştm okulum dolayısıyla beni buraya transfer edebilme ihtimalleri varmi yada ben bunu nasıl yapabilirm lütfen yardımcı olurmusunuz eğer bu ihtimaller yoksa ben boşuna dershaneye yazıldım sanırım..

03 Kasım 2013 17:35

Çağlar88712

2 yıllık MYO bitirdikten sonra dgs ile fakülte okuyabilirsin,fakülte okurken de ön lisansdan sınava girebilirsin.Bölümünün kodunu bilmiyorum,örneğin işletmenin bölüm kodu 3163 dür,hem bölümünün kodundan hemde 3001(herhangi bir ön lisans bölümünden mezun olmak) kodundan kurumları tercih edebilirsin.Başka bir şehire atandıktan sonra öğrenim özründen gitme olasılığın zor.

Toplam 1 mesaj
ANKET
Erdoğan Cumhurbaşkanı olursa, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

Grup Vizyon