Editörler : swat3410
06 Kasım 2013 12:30

Emniyet-Sen'e üye olduğu için ihraç edilen 5 polis memuruna destek

http://www.memurlar.net/haber/424690/

Her türlü haksızlık ve hukuksuzluğun hüküm sürdüğü teşkilatımızda hakkımızı arayan arkadaşlarımıza destek olmak için kimliklerini bilenler paylaşsın ki onlara moral desteği verebilmek için onlara ulaşabilelim.

Bunun sarı öküz hikayesinden farkı yok. Böyle gelmiş olması, böyle gitmesini gerektirmez. Haksızlığa karşı sessiz kalan dilsiz şeytandır.

Calvin.Klein
Kapalı
06 Kasım 2013 12:31

Benden destek

iyiniyetliyorumcu
Genel Müdür
06 Kasım 2013 12:33

+

bukonudahassasim
Şube Müdürü
06 Kasım 2013 12:50

nasıl destek olacağız ki....her şey yasaklanmış....tek isteğimiz insanca çalışmak ama sesimizi duyan yok

tarhanacı
Aday Memur
06 Kasım 2013 13:19

sendikayı ve arkadaşları destekliyorum.

MeRSiN-PoLiSi
Kapalı
06 Kasım 2013 13:27

lütfen maddi destekte bulunalım. bir arkadaşımız bu işleri organize etsin. her ay 5 tl versek 250.000 x 5 trilyon yapar... egeme firavunsa bizler de musayız...

06 Kasım 2013 13:31

http://emniyetsen.org.tr/iletisim/

adresine konunun akıbeti ile ilgili soru sorabilir, moral motivasyon amaçlı e-posta atılabilir. Arkadaşların iletişim bilgileri öğrenilebilir. Dışarıdaki vatandaş ile bizi bu kadar birbirimize karşı getiren şartların değiştirilmesi istenilebilir.

06 Kasım 2013 15:44

tek kelime ile yazık. onların ihraç kararını veren vicdanlar hesap günü ne yapacaklar bakalım.

brkpls
Daire Başkanı
06 Kasım 2013 17:04

padişahlık sistemı bıle bu kadar acımasız degıldı , yazıklar olsun yıllardır ellerındekı satırla baş kaldıranın kafasını kestıler!
adaletmiş ; adaletın a sı yok bu kurumda !

merkur111
Aday Memur
06 Kasım 2013 19:48

Bu teşkilatta çalışmaktan utanıyorum. Vatandaşakaranfil,çikolata,pasta,börek dağıtarak yalakalıp yapıp kendi personelini firavun gibi yöneten, personelin 56 yaşında ölümüne sebep olan bir teşkilatın mensubu olmaktan ar ediyorum.Ama elbet bu firavunluğunda sonu gelir...

TekMem
Şef
06 Kasım 2013 23:02

Buraya yazarak destek olunmaz

JessePinkman
Kapalı
06 Kasım 2013 23:27

Yine intihar haberi var başımız saolsun. ne zaman duracak bu intiharlar.. arttıkça artıyor. Her gün bir polis başına silahı dayıyor. herkes sessiz kalıyor bu duruma çok acı, çalıştığımız mesai arkadaşlarımızı yarın görürmüyüm, göremezmiyim diye insanın uykuları kaçıyor

keka46
Kapalı
07 Kasım 2013 11:54

bu arkadaşlara mutlaka ulaşılmalı. destek olunmalı.

07 Kasım 2013 13:38

Sendika kurucularının meslekten çıkarılmasına mahkeme yürütmeyi durdurma kararı vermiş. Bunun meslekten bu sebebpten atılan memurlara emsal teşkil edeceği belirtilmiş ve anayasaya aykırı bulunan polislerin sendikaya üye olamayacağı maddesi anaysa mahkemesine gönderilmiş iptal için.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25011259.asp

semka
Genel Müdür
07 Kasım 2013 17:08

facebookta bulunan bazı polis sayfaları (pmdg, polis kürsüsü vs) bu konu ile ilgili geliri ihraç olan arkadaşlara destek olmak üzere bir dergi çıkarılacağını paylaşmışlar. kargo bedeli dahil olmak üzere aylık on ,yıllık yüz lira abonelik ücreti olduğunu paylaşmışlar.

MeRSiN-PoLiSi
Kapalı
07 Kasım 2013 22:00

haydi arkadaşlar pamuk eller cebe. emniyet-sen için adalet için aylık 10 tl yi çok görmeyin...

angaralı6
Aday Memur
07 Kasım 2013 22:53

ne olur dilenciye 5 lira verdiğini farzetsen, adamlar elini taşın altına koymuşlar . yardım etsek ne kaybederiz ey polis teşkilatı. endişe etmeyin hesaplarımızı kontrol edrler denetlerler falan diye. bu kadar saçma düşüncelere kapılanlarda var eminim.

ruhadam_80
Aday Memur
17 Kasım 2013 04:30

Arkadaşlar o ihraç olan 5 meslektaşınızdan birisiyim ben. Öncelikle destek çabalarınıza teşekkür ediyorum ancak bir arkadaşımız iyi niyetle farzet ki dilenciye vermişiniz diye bir yorum yapmış bu yorumu eşim görünce çok üzüldüğünü farkettim. Sizden bizim tek isteğimiz dua etmeniz mücadelemiz hukuk nezdinde devam etmektedir. Allah izin verirse bir kaç aya geri döneceğiz inşallah. Allaha emanet olunuz

semka
Genel Müdür
18 Kasım 2013 02:32

Arkadaş kaş yapayım derken göz çıkarmış yorumunda ama iyi niyetli olarak yapmış yorumu. Allah yardım etsin herkese

ruhadam_80, 10 yıl önce

Arkadaşlar o ihraç olan 5 meslektaşınızdan birisiyim ben. Öncelikle destek çabalarınıza teşekkür ediyorum ancak bir arkadaşımız iyi niyetle farzet ki dilenciye vermişiniz diye bir yorum yapmış bu yorumu eşim görünce çok üzüldüğünü farkettim. Sizden bizim tek isteğimiz dua etmeniz mücadelemiz hukuk nezdinde devam etmektedir. Allah izin verirse bir kaç aya geri döneceğiz inşallah. Allaha emanet olunuz

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi