Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergunMütekabiliyet
«17181920212223242526272829
04 Mart 2014 09:34

rdemir3447

arkadaşlar mülakatların bugün başlamış olması gerekiyor, mülakata giren yok mu hiç

onsorun, 9 ay önce - Alıntıya git

haftaya pazartesi başlayacak mülakatlar.

04 Mart 2014 12:27

maxeconomy

arkadaşlar mülakatlar ertelendi haberiniz olsun

04 Mart 2014 13:03

alialiali183

arkadaşlar mülakatlar ertelendi haberiniz olsun

maxeconomy, 9 ay önce - Alıntıya git

hayırlısı hiç çalışmadan girecektik bira çalışma vakti oldu

04 Mart 2014 13:12

ssaturn

arkadaslar mülakat ne zaman başlayacak bir tarih verebilecek biri var mı?

04 Mart 2014 15:29

avukat-09

seçim bi geçsin de anca öyle olur mülakatlar. daha listeleri hazırlayamadılar herhalde

04 Mart 2014 21:28

Artarak-Artan

Yıllardır mülakatlarda önümüzü kestiler şimdi de mülakatı yapılamaz hale getirdiler...

ama sonunda fetoş cemaatinin kılçık abi ve ablaları ayıklanıyor...

israilin kölesi sisinin pampası fetoş ablanın hizmetçileri temizlensinde varsın 1 ay geç olsun mülakatımız...

allahu zülcelal vatanımıza milletimize müslüman kardeşlerimize ve bizlere feraset gözü ile nazar etmeyi nasip etsin ve sabırlar ihsan eylesin...

innallahe mea essabiriyn...

05 Mart 2014 00:13

iz-ank

Değişiklikte komisyon oluşumuyla ilgili bir şey göremedim. Akademiden teşrif edeceklerden ötürü mü acep?

05 Mart 2014 09:30

bixente87
Kapalı

Yıllardır mülakatlarda önümüzü kestiler şimdi de mülakatı yapılamaz hale getirdiler...

israilin kölesi sisinin pampası fetoş ablanın hizmetçileri temizlensinde varsın 1 ay geç olsun mülakatımız...

allahu zülcelal vatanımıza milletimize müslüman kardeşlerimize ve bizlere feraset gözü ile nazar etmeyi nasip etsin ve sabırlar ihsan eylesin...

Artarak-Artan, 9 ay önce - Alıntıya git

hep bu artarak yuzunden oluyor bunlar:))

kazandı şimdi nasıl eleyeceğiz diye düşünüyorlar seni:))

05 Mart 2014 10:06

rdemir3447

ellerinden öperim ağabey! varsın 1 yıl bekleyelim. yeter ki emek hırsızı hak yiyicilerin tespiti yapılsın.

@iz-ank hem akademiden gelen belirlenecek hem de yeni teftiş kurulu başkanı belirlenecek. iki kişi eksik görünüyor şu an.

05 Mart 2014 10:08

rdemir3447

yok teftiş kurulu başkanı da kalmış :) yanlış olmasın. hsyk genel sekreterliğine teftiş kurulu başkan yardımcısı atanmış. 8-)

05 Mart 2014 11:06

Artarak-Artan

Benim tahminim çok ileri bir tarih olmayacaktır mülakat tarihi 2-3 hafta ileri alınır...

05 Mart 2014 11:25

rdemir3447

Benim tahminim çok ileri bir tarih olmayacaktır mülakat tarihi 2-3 hafta ileri alınır...

seçim sonrası kesin, nisanın ilk haftası inşaALLAH :)

05 Mart 2014 11:30

rdemir3447

ağbi sen hiç CEBRAİL'i gördün mü :)) 8-))

05 Mart 2014 11:37

Artarak-Artan

Fetoş ablam cebrail parti kursa oy vermem demiş millette şaşırmış :))

neden şaşırıyorlar anlamıyorum...

o cebraile değil gabrile oyverir bunda şaşıracak ne var ki :))

05 Mart 2014 12:01

rdemir3447

Fetoş ablam cebrail parti kursa oy vermem demiş millette şaşırmış :))

neden şaşırıyorlar anlamıyorum...

o cebraile değil gabrile oyverir bunda şaşıracak ne var ki :))

mesele oy meselesi mi :) 'HİÇ GÖRMEDİĞİM BİR MELEK KENDİSİ' fecaat 8-) gördüğü melekleri merak ediyorum gerçekten :)

bir de 'BENİM İÇİN TÜRK ULUSUNUN BİRLİĞİ İTTİFAKI ÖNEMLİ'

Cebrail de bölücüyse demek ki :)) totaliter kafa işte, ne bekleyecen!!

07 Mart 2014 16:46

kiryopi
Kapalı
  • mülakatlar 30 mart seçimlerinin sonrasına kaldı gibi...
  • peki mülakat tarihlerinin açıklanması, o da seçimlerden sonraya kalır mı dersiniz?
  • akademi genel kurulu ne zaman seçilecek ve mülakat kuruluna 2 üyeyi görevlendirecek bilgisi olan var mı?
07 Mart 2014 20:11

alialiali183
  • mülakatlar 30 mart seçimlerinin sonrasına kaldı gibi...
  • peki mülakat tarihlerinin açıklanması, o da seçimlerden sonraya kalır mı dersiniz?
  • akademi genel kurulu ne zaman seçilecek ve mülakat kuruluna 2 üyeyi görevlendirecek bilgisi olan var mı?

kiryopi, 9 ay önce - Alıntıya git

6524 e göre en geç 1 ay oda 26 mart yapar taa genel kurul üyeleri belirlenecek ve 1 ay oda 26 nisan yapar yönetim kurulu belirlenecek bu max. süre artık sıkıldık 5 dk için 5 ay isyan etmemek elde değil olup olmayacağı belirsiz.eskiden duyum falan olurdu kesik kulakta kalmamış aramızda...

07 Mart 2014 21:31

rdemir3447

6524 e göre en geç 1 ay oda 26 mart yapar taa genel kurul üyeleri belirlenecek ve 1 ay oda 26 nisan yapar yönetim kurulu belirlenecek bu max. süre artık sıkıldık 5 dk için 5 ay isyan etmemek elde değil olup olmayacağı belirsiz.eskiden duyum falan olurdu kesik kulakta kalmamış aramızda...

alialiali183, 9 ay önce - Alıntıya git

KULAKLAR KESİLDİ :) dinleyip deşifre eden paraleller kesildi. o yüzden duyumlar da kesildi çok şükür 8-) bu arada bir önceki mesajımı '-'leyen paraleller! zorunuza gitmesin :) az düşünün la. beyni yok fikri var olacağınıza beyin edinin! 8-)

08 Mart 2014 00:32

kiryopi
Kapalı

alialiali183, 9 ay önce - Alıntıya git

bakan bey belirleyecek de mi genel kurula seçilecek üyeleri, öyleyse çok uzun sürmez tahminimce...

08 Mart 2014 21:52

alialiali183

bakan bey belirleyecek de mi genel kurula seçilecek üyeleri, öyleyse çok uzun sürmez tahminimce...

kiryopi, 9 ay önce - Alıntıya git

atamalık üyeler dışında seçilmiş üyleri var, Yargıtay Birinci Başkanlık Kurulunun biri hukuk daireleri, biri ceza daireleri üyeleri arasından seçeceği iki üye , Danıştay Başkanlık Kurulunun Danıştay üyeleri arasından seçeceği bir üye , Askerî Yargıtay Başkanlar Kurulunun Askerî Yargıtay üyeleri arasından seçeceği bir üye , Askerî Yüksek İdare Mahkemesi Başkanlar Kurulunun Askerî Yüksek İdare Mahkemesinin hâkim sınıfından olan üyeleri arasından seçeceği bir üye , Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun kendi üyeleri arasından seçeceği bir üye , Bakanın, birinci sınıf olup, birinci sınıfa ayrılmayı gerektiren nitelikleri yitirmemiş; adli yargı hâkim ve savcıları arasından görevlendireceği dört, idari yargı hâkim ve savcıları arasından görevlendireceği iki üye , Yükseköğretim Kurulunun Türkiye’deki hukuk fakültelerinin öğretim üyeleri arasından seçeceği iki üye , Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulunun en az on beş yıl fiilen mesleği icra etmiş avukatlar arasından seçeceği bir üye , Türkiye Noterler Birliği Yönetim Kurulunun birinci sınıf noterler arasından seçeceği bir üye

Toplam 580 mesaj
«17181920212223242526272829