Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
15 Kasım 2013 01:05  

hizmetli

arkadaslar hizmetli yazmayı dusnuyorm maas ve sartlar nasıl ne önerirsniz yardımcı olursanz sevinirim

15 Kasım 2013 10:04

TY66

Arkadaşım kesinlikle yazma çünkü hizmetli memur degil bi kere bütün samimiyetimle söylüyorum hizmetli yazacagına git dagda çoban ol Allah belamı versin yazarsan ilerde bu senin kulagında küpe olsun adam ne kadar haklıymış dersin bunuda unutma öyle bir hata yapma dışarda yüzüne bakmayacagın yüzüne tükürmeyecegin adam sana şunu yap bunu yap der ayrıca hizmetli bütün işlerden anlar bütün işleri yapar aklına ne gelirse memurluk hariç temizlik budak yapma çim biçme sulama wc temizleme yani işte aklına ne gelirse

16 Kasım 2013 01:27

tarman0690

tesekkurler kardesım dusunyem ben ozmn buyuksehırlerde de mı durum aynı ankara gıbı

16 Kasım 2013 11:52

t800

tesekkurler kardesım dusunyem ben ozmn buyuksehırlerde de mı durum aynı ankara gıbı

tarman0690, 10 ay önce - Alıntıya git

Heryerde durum aynı arkadaşım fark yok. Diyorlarki şirket elemanları var onlar yapıyor temizliği vs . Bu kocaman bir yalan . Şirket elemanları genel olarak torpilli onlar masabaşında oturur sen dışarda yol süpürürsün bunu unutma. Hizmetli olmada ne olursan ol. Biz bunları yaşadıkta söyluyoruz. Ben şimdi memur kadrosuna geçtim ama neler çektım 1,5 sene gel bide bana sor. Saçlarım beyazladı ya hiç abartmıyorum bak.

16 Kasım 2013 23:43

memurolmakister

arkadaşım yh sınıfı memurluk genel anlamda yazılmaz çok ciddi bir maddi sıkıntınız yoksa yazmayın.ha ben hizmetli, değil ama mübaşirdim o da yh.görev tanımı yok o yok bu yok.onun iş fazla sen yap arada bir iş kaldı senle alakası olmayan sen yap olur yh sınıfında olursan ama şu var adliyelerde hizmetliler rahattı baya çünkü ciddi anlamda özel şirket işi ele almıştı.yazacağın kuruma önceden git birgün konuş derim hatta gözlemle.biz de mübaşirlik rahat diye girdik sonra gördük günümüzü.

Toplam 4 mesaj