Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversaryturkona
17 Kasım 2013 01:22  

göç ıdaresı genel mudurlugu hakkında bılgı lutfenn

goc ıdaresı genel mudurlugunun ankaraya sosyolog alımı var kasım atamasında..yenı kurulan bır bırım oldugu ıcın cok kararsızm pek bılgı edınemedım..calısma kosulları neler ozluk hakları vb konularda bılgınız varsa lutfen yardımcı olurmusunuzz

18 Kasım 2013 23:16

simurx

yeni kurulan bir birim bu yüzden kimse bu konullarda net bi cevap veremez. ancak yeni kurulan bir birim olduğu için ilk etapta iş yükü biraz fazla olabilir. özlük haklarına gelince diğer kurumlarda ki sosyologlarla üç aşağı beş yukarı aynıdır. bide şuan göç e ayrılan bina tadilatta olduğu için bi süre tıkış tıkış odalarda çalışmak zorunda kalibilirsiniz.

19 Kasım 2013 10:38

eseras

hocam tesekkurler oncelıkle cevabınız ıcın..sız nerde calısyrsunz ıc ıslerı bakanlıgında mı... ben yenımahallede dıye bılıyorum bınası orası gecıcı bınası mı acaba..pekı tayın durumlarında nasıl bır yer bılgıız var mı maas durumları hakkında da... cok soru var ben de kusura bakmayın

19 Kasım 2013 11:25

simurx

hocam tesekkurler oncelıkle cevabınız ıcın..sız nerde calısyrsunz ıc ıslerı bakanlıgında mı... ben yenımahallede dıye bılıyorum bınası orası gecıcı bınası mı acaba..pekı tayın durumlarında nasıl bır yer bılgıız var mı maas durumları hakkında da... cok soru var ben de kusura bakmayın

eseras, 11 ay önce - Alıntıya git

ben nüfus genel müd. çalışıyorum. göçün binası daimi bina ve hemen nüfus genel müd. yanında demetevlerde ki il jandarmanın karşısında. açıkçası bizim kurumda sosyolog olmadığı için maaşlarınız ne olur bilemem ama aşağı yukarı diğer kurumlardakilerle aynı olur die düşünüyorum . yeni açılacak bir yer olması ve teşkilatının bütün illere yayılacağı düşünülürse tayin alabileceğinizi düşünüyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir.

19 Kasım 2013 12:21

eseras

tabı hocam teskkur ederm cevplrınız ıcın..seyahat ve alana cıkma engelı olmayan dıye bır ıbare koymuslar ne demek bılmıyorum ılk defa alınacagı ıcın sosyolog hersey belırsız yarın gıdıp bır bakıcamm ortama ama cok cevap alabılecegımı sanmıyorum..bır de hocam pekı ıc ıslerı bakanlıgından baska bır kuruma gecmek kolay mı kurum degsıklıklerınde zorluyrmu kurum olarak sızce hıc sahıt oldunuzmu boyle bı duruma..servıs ımkanı var mı calısanlarına bır de

19 Kasım 2013 19:02

simurx

tabı hocam teskkur ederm cevplrınız ıcın..seyahat ve alana cıkma engelı olmayan dıye bır ıbare koymuslar ne demek bılmıyorum ılk defa alınacagı ıcın sosyolog hersey belırsız yarın gıdıp bır bakıcamm ortama ama cok cevap alabılecegımı sanmıyorum..bır de hocam pekı ıc ıslerı bakanlıgından baska bır kuruma gecmek kolay mı kurum degsıklıklerınde zorluyrmu kurum olarak sızce hıc sahıt oldunuzmu boyle bı duruma..servıs ımkanı var mı calısanlarına bır de

eseras, 11 ay önce - Alıntıya git

şuan hizmet binaları faliyete geçmediği için çalışma alanları biraz dağınık bu sizi yanıltmasın. sosyal alanda bir yağın araştırma yapacağınız için farklı şehirlerde çalışma yapmanız gerekebilir seyhat hussunu bu nedenle yazmışlardır diye düşünüyorum. üst bir kadroya geçişte asla sıkıntı çıkarmadılar ancak aynı sevyede ve tayin olayında işin içine malasef torpil girebiliyor.

19 Kasım 2013 21:17

eseras

evet hocam bugun gttım kurumu gormeye.. yenı bınaya tadılatı bıtınce gecıceklermıs oraya ama su anda kaldıkları yerde gayet guzeldı.. ylnız soyle bır durum varmıs sosyologları ıl mudurluklerıne verecklermıs genel mudurlukte uzman yardımcıları calısacakmıs o yuzden aklım kaldı bıraz orda :)..onun dısında evet belırsızlıkler var ama bekledıgımden ıyı geldı duyduklarım ama yıne en ıyı tabı kurumda calısan sızler daha deneyımlı oldgunuz ıcın ısın ıcyuzunu bılemycez gırıp ıse baslamadıktan sonra

20 Kasım 2013 16:34

gokimail

Göç İdaresi yazmayı düşünüyorum ama tüm ilçeler diyor. yani ilçelere gitme durumumuz olabilir mi. Ben şehir merkezi olursa tercih etmeyi düşünüyorum.

20 Kasım 2013 18:37

eseras

hangı bolumden grceksınız hocam sız

21 Kasım 2013 22:56

Cellgy

Merhaba, ben Göç İdaresi Ankara Çözümleyici ve Programcı kadrolarını yazmayı düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Nerde oluruz ne iş yaparız ? Maaşlar ve atanma durumu nasıl olur ?

Teşekkürler.

25 Kasım 2013 15:58

Yalçın.37

Puanın kaç cellgy kardeş?

27 Kasım 2013 10:40

emotionnnnn

valiliklere bağlı birimlerde olacakmış çalışma alanı illerde yani

27 Kasım 2013 10:48

gokimail

valiliklere bağlı birimlerde olacakmış çalışma alanı illerde yani

emotionnnnn, 11 ay önce - Alıntıya git

Hocam bilgi kesin mi duyum mu? Arkadaşım göç genel müdürlüğünü aradı valiliklerde değil de kaymakamlıkta çalışılacakmış yani ilçe olma ihtimali kesin gibi.

27 Kasım 2013 12:04

emotionnnnn

Bende aradım valiliklerin belirlediği binalar olacak dedi teşkilat yenı kuruluyor önce illerde başlatırlar dıye düşünüyorum her branşı bilemıycem yinede aslında kımse tam olarak bilmiyor

27 Kasım 2013 12:09

emotionnnnn

Tekrar aadım kurumun kendine ait nufus müdürlüğü emniyet müdürlüğü gbi binası olacakmış ilk olarak mesela yüm ilçeler taşra yazıyor ya klavızda ilk olarak ile gerekli görülürse o işin ilçesine verikcekmiş

27 Kasım 2013 14:36

subaşı17

Ardaşlar malum 11 Nisan 2013 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6458 sayılı yasada ihdas edilen kadrolar bellidir, atamalar tercihler yapılıyor; ancak önamli olan İl Göç Müdür Atamaları hakkında açıklama yapılmıyor, gerçi İl müdürlükleri 31Ağustosta Resmi Gazete yayınlanarak yürürlüğe giren yapılan değişiklikle Görevde yükselme yönetmeliğinin dışında bırakılmıştır. İl Göç müdürlüğü ile ilgili atamalarla ilgili bilgisi olan varsa bilgilendirsin. Düşüncen Referansı kuvvetli olan atanacak......

27 Kasım 2013 14:41

emotionnnnn

Merkezi atama ve referans mümkün müdür ?

27 Kasım 2013 14:44

emotionnnnn

Görevlendirilen persoelinde pek fazla bilgisi yok oyuzden eğer atanırsak çalışıp herşeyi birebir görcez

27 Kasım 2013 16:22

eseras

referans naıl ya mumkun mu boyle bır sey

27 Kasım 2013 16:54

emotionnnnn

Merkezi atama adı üzerinde imkansız

28 Kasım 2013 13:55

subaşı17

Referans ile kastım İl Göç Müdürü atamasından bahsediyorum arkadaşlar memur atamasından bahsetmiyorum

Toplam 23 mesaj
ANKET
'Makul şüphe' üzerine polisin arama yapmasına izin veren tasarıyı;