Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
17 Kasım 2013 14:15

Yaşlanmışım..

Sözelin 20. sorusunu görmeden zaman bitti.

3 yıl evvel sınavda soruları bitirmiş ve 93 almıştım.

Sanırım artık yaş kemale ermiş ve ALES gibi bir hız sınavı bizden geçmiş..

XENIA
Aday Memur
17 Kasım 2013 14:25

Yaşla alakası yok hocam sınav zordu

a 1981
Yasaklı
17 Kasım 2013 16:28

Ben de yapamadım kardeş.

Sınav zordu ama haklısın.

Bu arada editör başliği silebilir sorun değil..

XENIA, 10 yıl önce

Yaşla alakası yok hocam sınav zordu

pinkylola
Yasaklı
17 Kasım 2013 18:16

yaşlanmaktan olmasa gerek hatta olgunlaşmışız diyelim:)en azından sadece sınavı yetiştiremedik.acemi olanlardan benim girdiğim sınav merkezinde sinir krizi geçiren,salonda ağlıyan ve yüksek sesle "kaç dk kaldı,1 saat miiii" diye çığlık atanlar vardı.gerçekten zor bir sınavdı benim için de.üzerine bir de bu yaşanılanlar eklenince iyice iş çığrından çıktı.pek kıymetli dkkalar da böylece harcandı

unspokenfear
Memur
17 Kasım 2013 22:29

yaşlanmakla alakası yok ki ...ösym süprizleri seviyor bu süprize denk geldin sadece :=))

a 1981
Yasaklı
17 Kasım 2013 22:40

hocam,

sınavda bazı anlarda kafamın dağıldığını hissettim.

Daha önce bu sınavlarda böyle şeyler yaşamazdım.

Yaş 32 artık, 3 saat boyunca pür dikkat soru çözmek kolay değil benim için.

Üstelik sorular da zor olunca çok zorlandım açıkçası..

Sayısalda yine 3-4 yanlış dışında fire çıkmaz ama 160 dakika boyunca sayısal çözdüm sadece..

Riddle
Şef
19 Kasım 2013 11:40

Aynen ben de o durumdayım. Eskiden ceketimi atsam les den 65, ales den 80 alırdım. Şimdi artık aşık atamıyorum. Her şeyin zamanı varmış demekki.

-gezegenmühendisi-
Müsteşar Yardımcısı
22 Kasım 2013 14:41

sorun sizde değil sınava girenlerde.

neden mi eskisi gibi alamıyorsunuz???? cevap çok basit sizin zamanınızda rekabet bu kadar yoktu maksimum 70 bin kişi giredi şimdi en az her dönem 400 bin kişi giriyor

leste sorular daha kolaydı, son 2 yıldır ales baya bi zorlaştırıldı

alesin önemi her alımda nerdeyse yüzde 60larda ve herkes deli gibi ales çalışıyor

Riddle, 10 yıl önce

Aynen ben de o durumdayım. Eskiden ceketimi atsam les den 65, ales den 80 alırdım. Şimdi artık aşık atamıyorum. Her şeyin zamanı varmış demekki.

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
16 Eylül 2014 21:23

bunu anlamak için ales'e girmenize gerek yoktu, 2013'den 1981'i çıkarmanız yeterliydi amcacım.

happy571
Kapalı
16 Eylül 2014 23:51

hocam boşversene ne yaşlanması allah aşkına , biz sen le konuştuk ya son derece örnek yaşam biçimine uygun bir hayatınız da var ...

merak etmeyin hocam birileri emin olun sizin halinizde bile yerinizde olmak isteyen insanlar olduğu gibi ,zamanın verdiği yaptırımlar ben gibi dinamik ,genç ve daha gençleri de içine alıp elbette mezara götürecektir ,bana göre önemli olan asil yaşamak , istenene uygun yaşamaktır ...

üstelik gayet güzel bi puan almışsınız ne var yani , kıskananlar varsa lütfen en yakın durakta inip çatlayabilirler ...kim bu moral bozucular anlamış değilim.

neyse hoca mailden devam edebilriz dilediğiniz vakit,saygılarımla.

happy571
Kapalı
16 Eylül 2014 23:53

bi daha okudum hocam 3 yıl önce ibaresini lütfen aynı şeyler geçerli lütfen aldırmayın ....

a 1981
Yasaklı
18 Eylül 2014 14:30

sağol kardeşim..

happy571, 10 yıl önce

bi daha okudum hocam 3 yıl önce ibaresini lütfen aynı şeyler geçerli lütfen aldırmayın ....

happy571
Kapalı
18 Eylül 2014 15:52

hocam ben sizi telefonla aramaya çalışacğım benim de merak ettiklerim var ...

a 1981, 10 yıl önce

sağol kardeşim..

indigo35
Daire Başkanı
19 Eylül 2014 01:36

Yaşlanmakla ilgisi yok.Ales ve dgs gibi sınavlar eskisi gibi çerez değil.Sorular zor ve uğraştırıcı.

Yetiştiremiyorsun ama kim yetiştirebiliyor ki?

2011 yılında sözelde hiç yanlışım yokken şimdi 10 taneye yakın çıkıyor.Matematik zorlaştı en önemlisi çözümü 3-4 dakika süren sorular var.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi