Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergunMütekabiliyet
18 Temmuz 2014 01:34

tayila

Ticaret hukuku,icra iflas hukuku,ceza ozel,cmk,borclar ozel konulari idari yargi hakimligi yazili sinav mufredati icinde yer almaz.Yani calismayiniz:)

taurus33, 2 hafta önce - Alıntıya git

konu başlığına dikkat etmemişim.Hatta konuya nasıl geldiğimi de bilmiyorum.mülakat başlığındaydım :)haklısınız tabi.ayrıca themis konu anlatımlı 2 cilt kitap adında bir kitap da yok diye biliyorum.themis idari yargı hakimliği çalışma kitabı var ki o da sorular ve çözümlerini içeren bir kitap.

19 Temmuz 2014 13:19

nutfe07

e

19 Temmuz 2014 13:22

nutfe07

SINAVA GİRMEKTEN VAZGEÇTİĞİM İÇİN KAYNAKLARIMI SATIYORUM! ( üzerlerinde işaretleme falan yok hepsi iyi durumda.)

1. İDARE HUKUKU: (AHMET NOHUTÇU) 11. BASKI

2. İDARİ YARGI : (THEMİS İ.ERCAN, Ü. KAYMAK, ) Güncelleştirilmiş 9. Baskı

3. HUKUK YARGILAMA USULÜ (İ. ERCAN) 9. Baskı

4. BORÇLAR HUKUKU: (GENEL HÜKÜM-TAHSİN ZAPATA) 10. Baskı

5. MEDENİ HUKUK: (Tahsin Zapata) 2014/ 15. Baskı

6. CEZA HUKUKU:(GENEL HÜKÜM- İ. ERCAN ) Güncellenmiş 9. Baskı

7. VERGİ HUKUKU: ( NURETTİN BİLİCİ ) 32. Baskı

8. SORU BANKASI MATRAH 2. Baskı

9. ANAYASA HUKUKU (AHMET NOHUTÇU 7. BASKI

10. İdari Hakimlik Çalışma Kitabı 1 ve 2 ( Soru Bankaları ) Themis 4. baskı

20 Temmuz 2014 12:37

StrangerDummy

Sınav aralıkta ÖSYM nin sınav takviminde yerini aldı hayırlı olsun

20 Temmuz 2014 12:43

nofear001

Sınav aralıkta ÖSYM nin sınav takviminde yerini aldı hayırlı olsun

StrangerDummy, 2 hafta önce - Alıntıya git

zaten vardı.

21 Temmuz 2014 21:35

sevgip58

arkadaşlar adli yargı hakim ve savcılığı görsel eğitim seti gittgidiyorda hem indirime girmiş hemde yanında konu anlatım kitabını hediye veriyorlarmış... yararlanmak isteyen arkadaşım varsa kaçırmasın...

21 Temmuz 2014 21:38

sevgip58

arkadaşlar adli yargı hakim ve savcılığı görsel eğitim seti gittgidiyorda hem indirime girmiş hemde yanında konu anlatım kitabını hediye veriyorlarmış... yararlanmak isteyen arkadaşım varsa kaçırmasın...

sevgip58, 1 hafta önce - Alıntıya git

linki: http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/adli-yargi-uzaktan-egitim-seti-121957155

22 Temmuz 2014 09:42

Antepli-hakim

Arkadaşlar yarın 1 günlüğüne Ankara'da olcam! İdari Hakimlik için özet notlar satan yerler varmış! Nerdedir nerde bulurum bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Ha bi de kimin notlarını tavsiye edersiniz?

22 Temmuz 2014 21:30

siva57

Sınavda iktisat var mı acaba ? Ösym nin sitesinden bakıyorum, eski sınavlarda iktisat konusu yok ama kitap setlerinin çoğunda iktisatı da almışlar. Murat yayınlarnını kitabın iktisat yok bu konuda bilgi verirmisiniz ? Bir de çalışmak için kitap önerebilir misiniz ?

22 Temmuz 2014 23:48

Podesta

Sınavda iktisat var mı acaba ? Ösym nin sitesinden bakıyorum, eski sınavlarda iktisat konusu yok ama kitap setlerinin çoğunda iktisatı da almışlar. Murat yayınlarnını kitabın iktisat yok bu konuda bilgi verirmisiniz ? Bir de çalışmak için kitap önerebilir misiniz ?

siva57, 1 hafta önce - Alıntıya git

5 soru, ekonomi diye geçiyor.

23 Temmuz 2014 12:46

siva57

Teşekkür ederim.

23 Temmuz 2014 13:35

büsbüyük hilmi

öncelikle kadir geceniz mübarek olsun hepinize iyi günler idari hakimlik sınavına bayram dönüşü çalışmaya başlayacam sizce şöyle diyebilir miyiz bu yılki alımların azlığıyla ilgili olarak adli yargı hakimliği sınavında 900 kişi alınacak bu durum idari yargı sınavına giren kişilerin sayısını etkiler mi geçen sene 11 bin kişi başvurmuştu bu yıl düşer mi bu rakam

25 Temmuz 2014 23:31

GENCO1907

öncelikle kadir geceniz mübarek olsun hepinize iyi günler idari hakimlik sınavına bayram dönüşü çalışmaya başlayacam sizce şöyle diyebilir miyiz bu yılki alımların azlığıyla ilgili olarak adli yargı hakimliği sınavında 900 kişi alınacak bu durum idari yargı sınavına giren kişilerin sayısını etkiler mi geçen sene 11 bin kişi başvurmuştu bu yıl düşer mi bu rakam

büsbüyük hilmi, 1 hafta önce - Alıntıya git

kardeşim sanmam cunku hukuk fakultesi kontenjanlarının bir hayli arttığını dusunursek ve avukaylık mesleğnin artan kontenjandan dolayı bir hayli prestij kaybettgni dusunursek bi de ibf mezunları var tabi sınava grenlern sayısı yne 10 bini gecer dye tahmin ediyorum grenlern sayısı 10 bni gecsede sınava gercekten hazırlananlar bu sayının yarısını gecmez tabi bu sene 100 kşi alınacagını dusunursek gercekten hazırlananların sayısı yarıdan da az olablr.

27 Temmuz 2014 20:01

Mülkiye08

Themis'in İdari Yargi Calisma kitabi 2014 baskisi cikti mi haberiniz var mi ?

28 Temmuz 2014 14:04

kymkm03

arkadaslar yenı mufredat ıcın hangı kAaynaklar yenılendı acaba daha dogrusu hangılrını guncel alıyı

Toplam 175 mesaj