Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergunMütekabiliyet
18 Ekim 2014 21:45

anelka47

arkadaşlar iibf liyim bende.ilk defa başvurucam.işletme mezunuyum.yeterince hukuk dersi aldığımızın tespitini başsavcılık yapıyor anladığım kadarıyla.sonra tespit olumluysa onay veriyor.bizde o belgeleri aps ile yolluyoruz.

sonra sınav merkezindede başvuru yapıyoruz.

bu arada noter vs. işlemleri,savcılık vs. ne kadar tutuyor.ve onay hemen mi veriliyor.

ösmy başvurmuş oluruz.sonra senin aldığın hukuk dersleri yeterli değil diyebilirler mi?bunu da özellikle merak ediyorum.

bir arkadaşım var.oda iibf li.fakat 2 yıl örgünden sonra dgs ile geçiş yaptı.dış ticaret sonra işletmeyi bitirdi.aöf mezunu.1-2 sınavı kazandı hatta.o arada bu sınavada girmek istediğini söyledi.girebiliyor mu?(aldığı hukuk dersleri:genel hukuk,ticaret hukuku,uluslararası ticaret hukuku,iş ve sosyal güvenlik hukuku)ilk 3 ünü dış ticaret okurken almış.diğerinide işletmeye dikey geçiş yaptığında almış.

bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.süreç nasıl işliyor?teşekkür ederim.

kaplumboğa, 3 hafta önce - Alıntıya git

Merhaba..Sınav başvurunuzu yaptınız mı? Ben de işletme mezunuyum..

Sınav ücretini ödemeden ve sınav ile ilgili prosedürü uygulamadan önce,başsavcılıktan sınava girebilir diye bir kağıt almak gerekiyor mu?

19 Ekim 2014 10:11

Sbfmns
Arkadaşlar merhabalar, Tecrübeli arkadaşlardan bu sınava nasıl çalışılmaslı konusunda öneri ve yol rica ediyorum. Ne yapmalı nasıl çalışılmaşı hangi dersten başlamalı vs şiödiden tşkler
19 Ekim 2014 19:29

ceylanaksu

sınav için başvuru yapan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. sınav ücretini hangi bankadan yatırabiliriz?

19 Ekim 2014 19:37

ceylanaksu

derse sınava gireceğim.diplomanın fotokopisi noter onaylı mı olacak yardımcı olur musunuz

MÜFETTİŞ OLACAĞIM, 2 hafta önce - Alıntıya git

noterde onaylatmanıza gerek yok fotokopisini çektirip götürün adliyede aslına bakıp kendileri onaylıyorlar fakat bu sınava açık öğretim mezunları girebiliyor mu bilmiyorum bence iyice öğrenin sonra para yatırın yoksa boşuna ücret ödemiş olursunuz

19 Ekim 2014 19:38

gecmiş

sınav için başvuru yapan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. sınav ücretini hangi bankadan yatırabiliriz?

ceylanaksu, 2 hafta önce - Alıntıya git

https://odeme.osym.gov.tr/

19 Ekim 2014 20:05

ceylanaksu

https://odeme.osym.gov.tr/

gecmiş, 2 hafta önce - Alıntıya git

yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim...

21 Ekim 2014 13:36

yureklerin efendisi

Arkadaşlar 21 Ekim de ilanda 200 kişilik alı deniliyor. Ayrıca ücret 5 kasıma kadar ücret ödenmeli

23 Ekim 2014 21:28

baskan71

arkadaşlar ceza muhakemesinden cmk dan sorumlumuyuz ceza hukuku genel hukumler mı sadece?

23 Ekim 2014 21:36

sonu iyi olsun

arkadaşlar ceza muhakemesinden cmk dan sorumlumuyuz ceza hukuku genel hukumler mı sadece?

baskan71, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sadece ceza kanununun genel hükümler bölümünden sorumluyuz

27 Ekim 2014 16:09

ASLI ÇELEBİ

arkadaşlar rica etsem biri tam ıol

27 Ekim 2014 16:11

ASLI ÇELEBİ

tam olarak açsa biri su sınav olayı nereye ne kadar yatack kpss sartı varmı varsa kaç yas sınırı ?

27 Ekim 2014 16:13

ASLI ÇELEBİ

noterde onaylatmanıza gerek yok fotokopisini çektirip götürün adliyede aslına bakıp kendileri onaylıyorlar fakat bu sınava açık öğretim mezunları girebiliyor mu bilmiyorum bence iyice öğrenin sonra para yatırın yoksa boşuna ücret ödemiş olursunuz

ceylanaksu, 2 hafta önce - Alıntıya git

bana yardımcı olabilrmisn sınav hakkında hiç bilgim yok sartkarı neler falan sen tecrübeli duruyorsun yazdıklarına bakılacak olursa. mugla kamu yönetimi mezunu da ablam onun için bilgi alamaya calısıorm.

Toplam 232 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?