Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergunMütekabiliyet
18 Temmuz 2014 01:34

tayila

Ticaret hukuku,icra iflas hukuku,ceza ozel,cmk,borclar ozel konulari idari yargi hakimligi yazili sinav mufredati icinde yer almaz.Yani calismayiniz:)

taurus33, 5 gün önce - Alıntıya git

konu başlığına dikkat etmemişim.Hatta konuya nasıl geldiğimi de bilmiyorum.mülakat başlığındaydım :)haklısınız tabi.ayrıca themis konu anlatımlı 2 cilt kitap adında bir kitap da yok diye biliyorum.themis idari yargı hakimliği çalışma kitabı var ki o da sorular ve çözümlerini içeren bir kitap.

19 Temmuz 2014 13:19

nutfe07

e

19 Temmuz 2014 13:22

nutfe07

SINAVA GİRMEKTEN VAZGEÇTİĞİM İÇİN KAYNAKLARIMI SATIYORUM! ( üzerlerinde işaretleme falan yok hepsi iyi durumda.)

1. İDARE HUKUKU: (AHMET NOHUTÇU) 11. BASKI

2. İDARİ YARGI : (THEMİS İ.ERCAN, Ü. KAYMAK, ) Güncelleştirilmiş 9. Baskı

3. HUKUK YARGILAMA USULÜ (İ. ERCAN) 9. Baskı

4. BORÇLAR HUKUKU: (GENEL HÜKÜM-TAHSİN ZAPATA) 10. Baskı

5. MEDENİ HUKUK: (Tahsin Zapata) 2014/ 15. Baskı

6. CEZA HUKUKU:(GENEL HÜKÜM- İ. ERCAN ) Güncellenmiş 9. Baskı

7. VERGİ HUKUKU: ( NURETTİN BİLİCİ ) 32. Baskı

8. SORU BANKASI MATRAH 2. Baskı

9. ANAYASA HUKUKU (AHMET NOHUTÇU 7. BASKI

10. İdari Hakimlik Çalışma Kitabı 1 ve 2 ( Soru Bankaları ) Themis 4. baskı

20 Temmuz 2014 12:37

StrangerDummy

Sınav aralıkta ÖSYM nin sınav takviminde yerini aldı hayırlı olsun

20 Temmuz 2014 12:43

nofear001

Sınav aralıkta ÖSYM nin sınav takviminde yerini aldı hayırlı olsun

StrangerDummy, 2 gün önce - Alıntıya git

zaten vardı.

21 Temmuz 2014 21:35

sevgip58

arkadaşlar adli yargı hakim ve savcılığı görsel eğitim seti gittgidiyorda hem indirime girmiş hemde yanında konu anlatım kitabını hediye veriyorlarmış... yararlanmak isteyen arkadaşım varsa kaçırmasın...

21 Temmuz 2014 21:38

sevgip58

arkadaşlar adli yargı hakim ve savcılığı görsel eğitim seti gittgidiyorda hem indirime girmiş hemde yanında konu anlatım kitabını hediye veriyorlarmış... yararlanmak isteyen arkadaşım varsa kaçırmasın...

sevgip58, Dün - Alıntıya git

linki: http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/adli-yargi-uzaktan-egitim-seti-121957155

22 Temmuz 2014 09:42

Antepli-hakim

Arkadaşlar yarın 1 günlüğüne Ankara'da olcam! İdari Hakimlik için özet notlar satan yerler varmış! Nerdedir nerde bulurum bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Ha bi de kimin notlarını tavsiye edersiniz?

Toplam 168 mesaj