Editörler : crops35

Kapalı
04 Aralık 2013 19:02

Dün Toplantıda Engelli Memura Tayin İşlemlerinde Kolaylık tanınacak Sözü Veren Fatma ŞAHİN Az önce

Dün Fatma ŞAHİN Bakanımıza Engelli Memura 1 defaya Mahsus tayin hakkı kolaylığının verilmesi yönünde isteğimize karşılık az önce olumlu cevap vermiş olup;  Gerekli takibi yapacağı kanaatimizide artırmış oldu.Kendisine teşekkür ediyorum...Bütün Engelli kardeşlerimiz için çabamız devam edecektir.

mimar23
Şef
04 Aralık 2013 19:34

Tedas edıtorum haklısın atama yok demenle kımse senı suclayamaz emeklerın ıcın teşekkur ederım .. ama şu soruyu sormadan edemeyecegım pekı yuz yuze fatma sahınle gorusurken dıyemedınızmı neden öğretmene atama yok dedınızde hadı subatta atıyorum dedıler yası gecmısler alınmıyordu gelsın 40 yasında olsun onlarıda öğretmen olarak alıyorum demesını bılıyorlarda engelliye gelınce yılda 2 atam var sadece soylenıyor sebep kesıp atılıyor

saatim berene kurulu
Şube Müdürü
04 Aralık 2013 20:30

ilk kez memur olma ibaresi konulsa tercih döneminde bu konuyuda el atsan tedas :l

deniz65
Şube Müdürü
05 Aralık 2013 10:18

gerekli takibi yapacakmış..sevsinler onun takiplerini:))

vbulut2
Aday Memur
05 Aralık 2013 11:00

Sizin gibiler varya destek yerine köstek olmayı seçenler Dünyada boşuna oksijen harcıyorsunuz. Ben atanmış bir memurum 2 yıldır bu forumdayım sen yeni türemiş bir arkadaşsın nerdeydin yoktun bu forumdakiler için tedaş Hocanın emekleri azımsanamayacak kadar çoktur. Sen bence bu saatten sonra bu foruma girip editöre sataşacağına ders çalış yoksa önümüzdeki 10 yıl bu forumda kavga etmek için adam arayacaksın ki o da zor çünkü senden başka herkez atanacak.

deniz65, 10 yıl önce

gerekli takibi yapacakmış..sevsinler onun takiplerini:))

türküdostları
Genel Müdür
05 Aralık 2013 11:51

ebulut 2 kardeşim sanki atamanın olmayışından editörü sorumlu tutanlar büyük gayret ve çabaları görmezden gelenlere karşı verilecek tek ve en etkili cevabı vermişsin ağzına sağlık. değerli dostlarfarklı birçok grup üst düzey ilgili makamlarla görüşmeler gerçekleştirdi. ben de bu görüşmelerin içerisindeydim. sayın bakana 3. bir atamanın olması için adeta yalvardık.ancak bunun mümkün olmadığı ifade edildi. şimdi çabaları görmezden gelenler bakalım neyi değiştirebilecekler doğrusu merak ediyorum. değerli editörü üstün gayret ve çabalarından dolayı tebrik ederim. önümüzdeki hafta biz de eşit ve erişilebilir bir ekpss için hazırlayacağımız taslağı aspb'ye ileteceğiz.

deniz65
Şube Müdürü
05 Aralık 2013 12:26

yazık ya .ben editöre bişey mı dedimde bana beddua eder gibi laf söyluyorsunuz.turkudostları editör bana hakkınız varsa haram olsun.tamam mı.

vbulut2
Aday Memur
05 Aralık 2013 12:34

Bu nankörlük yapan insanlara bir cevap niteliği taşısın diye yazdım çünkü bilgisayar başında ahkam keserek bu iş olmaz ben İzmir den Van' a atandım 8 aydır da Van dayım öncelikle açık yüreklilikle söylemem gerekirse yeni atanan bizlerin sınava girmemesi için tayin hakkı verilmesi konusunda birlik olmalıyız. Çünkü buralarda hayat pahalı hiç birikim yapamıyoruz. Yaşam zorlu -5 deyiz daha kışın başı kira 650+350 tl yakacak kalan 800 tl yaşam ihtiyacı için arta kalan çoğu zaman eksi bakiyedeyiz ama ailenin yanında olsan 1000 tl cepte bu şartlarda da kimse sınava girmez Biz nasıl tayin hakkı için mücadele ettiysek atanmamıza rağmen, herkez birlik olmalı ve bu kanun çıkmalı yoksa bnm şartlarım da ki atananlar da sınava girecek.Bu işin peşini bırakmayalım hem bnm durumumda olan kardeşlerimiz için hem daha çok kardeşimizin yerleşmesi için.

türküdostları, 10 yıl önce

ebulut 2 kardeşim sanki atamanın olmayışından editörü sorumlu tutanlar büyük gayret ve çabaları görmezden gelenlere karşı verilecek tek ve en etkili cevabı vermişsin ağzına sağlık. değerli dostlarfarklı birçok grup üst düzey ilgili makamlarla görüşmeler gerçekleştirdi. ben de bu görüşmelerin içerisindeydim. sayın bakana 3. bir atamanın olması için adeta yalvardık.ancak bunun mümkün olmadığı ifade edildi. şimdi çabaları görmezden gelenler bakalım neyi değiştirebilecekler doğrusu merak ediyorum. değerli editörü üstün gayret ve çabalarından dolayı tebrik ederim. önümüzdeki hafta biz de eşit ve erişilebilir bir ekpss için hazırlayacağımız taslağı aspb'ye ileteceğiz.

yakupc
Kapalı
05 Aralık 2013 13:26

Devlet memuru olan engelliler için asalet onay sürecinin 6 ay ile 12 ay arasında olması için çalışalım. TBMM de görüşülecek olan torba kanuna ilave ettirmeye çalışalım

ekonomist1659
Genel Müdür
05 Aralık 2013 13:40

asıl önemli olan derece /kademeye yönelik bir düzenleme istemek..

15 yılda emekli olanın maaşı ve ikramiyesi düşük olacak

her 2 yıla 1 derece verilmesi için uğraşmak gerekir.

ayrıca uzmanlığa alınma durumunu da görüşülmeli

vhkitekniker
Memur
05 Aralık 2013 13:49

Öncelikle tedas_1980 bilgilendirme için teşekkürler. İnşallah gönlümüze göre olur.

İkinci olarak bu yeşil pasaport olayıda görüşülmeli. 1 Ekim 2008 sonrası memur olanlar en geç 18 yıl içinde emekli olabiliyor. Fakat kabataslak hesap yapıldığında 2 yıllık mezun (düz memur 10/2 başlar) 18-20 yılda 4 yıllık mezun (düz memur 9/2 başlar) en az 15 yıllık çalışmadan sonra 3/1'ine gelebiliyor. Bu konudada çalışma yapılmalı diye düşünüyorum..

tedas_1980
Kapalı
05 Aralık 2013 20:47

Mustafa Hocam selam ve dua ile diyorum. Hak dogruysa. Batil mustahaktir.inanc saglam ise gerisi teferruattir. Yapilanida yapanida haktan bilmeli oyle davranmali. Bizim amacimizda belli dusuncemizde. Fatma sahin konusuna gelince bir daha boyle duyarli bir bakanın gelmesi zor bunu zaman daha iyi gösterecek.

türküdostları, 10 yıl önce

mimar23
Şef
05 Aralık 2013 20:51

KATILIYORUM sıze gercekten fatma sahın cok duyarlı bı bakandı eger kanunen kalabılme ıhtımalı olsaydı hukumetın oldugu surece aıle ve sosyal polıtıklar bakanı olarak kalırdı ama engellilere karsıda cok anlayıslı ve sevkatlı ıdı neden atama yok dıyıpde kesıp attılar aklım almıyor halen

tedas_1980, 10 yıl önce

Mustafa Hocam selam ve dua ile diyorum. Hak dogruysa. Batil mustahaktir.inanc saglam ise gerisi teferruattir. Yapilanida yapanida haktan bilmeli oyle davranmali. Bizim amacimizda belli dusuncemizde. Fatma sahin konusuna gelince bir daha boyle duyarli bir bakanın gelmesi zor bunu zaman daha iyi gösterecek.

coolküçük
Memur
06 Aralık 2013 23:12

TeÅ?ekkûrler ederiz kardeÅ? birde tez emeklidede fazla kaybimiz olmamasi icin calisma olursa iyi olmaz mı!

monariza003
Memur
07 Aralık 2013 23:47

forumun her konusunu kişisel çatışmalara dönüştürdüğünüzün farkında mısınız

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi