Editörler : E.Kayı Han

bursa_
Daire Başkanı
06 Aralık 2013 18:45

galiba 5. komisyona sen eleme komisyonu ol demişler.

semiyotik
Aday Memur
06 Aralık 2013 19:34

Ben de kazanamayanlardan olmakla beraber hiçte üzülmedim rabbim biliyor öğretmenlik bizi bekliyo ve şu 5. komisyon ben de ordaydım kim bu komisyondakiler ifşa edilmeli

MESSANGER
Şef
06 Aralık 2013 19:35

sa.almanyadan selam ve saygilar.85 puan bilmem iy br yer gelir mi 1.komisyon da girdim.arapcayi duzgun okuyup anlam verince sorun olmadi.baklaim insallah hayirlisi olur.selametle.

futuvvetehli
Memur
06 Aralık 2013 21:15

bende 5. komisyonda girdim 51 aldım (daha doğrusu vermişler) bende p.tesi başkanlığa dilekçe yazıp komisyondaki üyelerin hangi notlar verdiğini ve diğer komisyonlarında kaç kişiyi eleyip kaç kişiyi kazandırdığına dair bilgi isteyeceğim.neticesinde idari dava açacağım.ama çok kişi olursak sanırım ülke genelinde sesimizi daha iyi duyururuz.

fıratti
Aday Memur
06 Aralık 2013 22:36

5. komisyondaydım ben 76 almışım. sanırım arapça ve ifade rahatlığına önem vermişler. hayırlısı hepimiz için inş.

llYOLCUll
Daire Başkanı
06 Aralık 2013 22:49

Bana öyle geliyor ki 5. Komisyonda ki 50 60 olan not diğer komisyonlarda 70 80 ile eş değer galiba. Allah gördü. Eğer hakkım yendi ise görüşecegiz ne de olsa.

ilhiyat
Aday Memur
06 Aralık 2013 22:59

Hocam ben de 53.35 almışım hiç beklemiyordum sınavım gayet iyi geçmişti 2 tane arapça ibare de takıldım bu da gzyet normal ha madem arapça o Kadar önemliydi neden o kadar soru sorm

a gereği duydunuz...Velhasıl hakkimiz yendi 5.komisyon haksızlık yaptı bu yüzden hakkımı helal edemeyeceğim. ?...

fıratti, 10 yıl önce

5. komisyondaydım ben 76 almışım. sanırım arapça ve ifade rahatlığına önem vermişler. hayırlısı hepimiz için inş.

Hakkıarayan
Aday Memur
06 Aralık 2013 23:20

Kıymetli hocalarım. Ben 4. komisyondaydım 55 ile elendim. Arkadaşların komisyonlar hakkındaki görüşlerine katılıyorum. Çünkü benim ismim 4. komisyonda çıkıncı arkadaşlarım Hocam Allah yardımcın olsun 4. ve 5. komisyonlardan hiçbir imam arkadaş memnun değil. Hatta Diyanetteki görevlilerden sorduk 4. ve 5. komisyonların en sıkıntılı komisyonlar olduklarını ifade etmişlerdi. Sınavımdan çok umutluydum. Böyle olmamalıydı bence. Çünkü zaten alacakları eleman sayısı müracaat eden imamların sayısından fazlaydı. Diğer komisyonlarda imam arkadaşlara anlayış ve müsamaha gösterilirken, bu komisyonlar zaten ta başından belliydi böyle sıkıntı çıkarmaları adalet ve hakkaniyete yakışmaz. Kul hakkına girer. Ya tüm komisyonlar aynı muameleyi yapmalı, ya da tüm komisyonlar töleranslı davranmalı. Her şeyin birgün görülür elbet hesabı. Her hesabın üstünde bir hesap vardır.

müderrris
Kapalı
06 Aralık 2013 23:22

yorumlardan anladığım şu. notu en kıt olan 5. komisyon, en bol olan 1. komisyon. benim gördüğüm arapcaya çok önem verdiler. bana ayete mana verme ve arapça kitap ibaresi okumaktan başka bir şey sormadılar. sınavım 5 dakika sürdü.

değirmenönü
Aday Memur
06 Aralık 2013 23:50

elhamdülilla kazandım 5. komusyondaydım.sorulara doğru cevap vermiştim

teosofist
Aday Memur
07 Aralık 2013 01:48

s.a arkadaşlar ben de 3. komisyonda mülakata girdim.55,666 vermişler.Eğer hak etmemişsem Rabbim bana nasip etmesin.İnsan kaynaklarına ve sayın M.Özafşar hocama nitelikli bir mesaj attım.Öz olarak objektiflik taşımayan bir mülakat olduğunu yazdım.20 yıla yaklaşan din hizmetlerinde ki çabalarımı da sıraladım.Lütfen arkadaşlar yoğun bir mesaj trafiği başlatalım.Bunu bir memuriyet kaygısıyla değil,medeni cesaretle seviyeli,başkanlığımıza hem geri bir bildirim ve hem de düşüncelerimizi paylaşmak adına yazalım.Bize yakışan da bu olmalı,samimi olalım,sesimizi yükseltelim ki,anlaşılmış olalım.Gayretlerinizi bekliyorum.Bu konu da yazan kardeşlerim paylaşırlarsa sevinirim .Kazanan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum.Bizim meselemiz kazanılmış hakların iadesi değil,sınavların iptali diye bir düşüncemiz de yok.Kimsenin kaygılanmasına gerek yok.Allah'a emanet olun.Lütfen arkadaşlar bize yakışanı yazalım bu sitemde olsa....

teosofist
Aday Memur
07 Aralık 2013 01:50

Yazılı notum:83.75

teosofist
Aday Memur
07 Aralık 2013 02:04

yazılı notu:83.75

sözlü:56.666

ortalama:69.708

güllere sevdalı
Aday Memur
07 Aralık 2013 03:07

Yazılı 87.5

Mülakat 56

Hayirlisi diyelim ama şüphelenmeye başladım yorumları okudukça.

Komisyon 5

güllere sevdalı
Aday Memur
07 Aralık 2013 03:13

Bu bir taş mı ?

Vallah gurban benim de güzel geçti. Çok da hoş muhabbetti. Millet üzgün çıkıyodu genelde ama ben öyle ki oldu bu iş dedim. Ama dalga geçmişler sanki. Tek sorun hadis metnindeki 1-2 hareke hatası idi. Biraz ciddi degilim de güleryüzlüyüm diye ise anlarım. Yaşım genç diye isr (28) anlarım. Ne kadar 50 yaşinda kimse duyduysam yüksek puanla kazanmiş. Gençleri doguya yollayalim midir nedir hedef. Neyse nasip.

değirmenönü, 10 yıl önce

elhamdülilla kazandım 5. komusyondaydım.sorulara doğru cevap vermiştim

İmran.Ali
Memur
07 Aralık 2013 06:03

arkadaşlar fakir 1. komisyondaydım. hamdolsun kazandım.

ancak başkanlığa ben de kırgınım... çünkü yazılıyı geçen her arkadaşımız vaiz olmuştu zaten... ayrıca 1000 eleme çok fazla... gerek yoktu buna...

bu kadrolar başka kurumların eline geçse hepsini kullanırdı...

adıyamani
Memur
07 Aralık 2013 12:13

ben de kazandım ama kaybedenlerin benden bir eksiği yok,kendini ifade edbilen herkese verilmeliydi

MESSANGER
Şef
07 Aralık 2013 12:13

sa.almanyadan selam ve saygilar.puanim 84,1665.acaba batidan bir ilce cikar mi.bunun imkani var mi.ya da batidan ilce olacak mi.bu konu da bilgisi olan arkdaslar yazsinlar.selametle.

MESSANGER
Şef
07 Aralık 2013 12:16

sa.sinav puanalrim söyle SINAV NOTU 80

SÖZLÜ SINAV NOTU 88,333

ORTALAMA 84,1665.bakalim tercihte durum ne olacak.selametle.

turani025
Aday Memur
07 Aralık 2013 14:17

bulunduğum lçede vaiz omadığından köyde görevyaptığım halde merkez camide 15 günde bir vaaz yapıyordum müftü bey tarafından kuran kursuna yardım amacıyla ildişına vaaza görevlendiriliyordum görevsüresnce vaaz ve sohbetlerden hiç uzak kalmadım riyadan allaha sığınırım ama vaaz sonrası hep olumlu geri dönüşler alıyorum .çevrem kazanacağıma kesinlikle inanırken bize nasip olmadı 5.koisyon ayın 5i yazılı 85 sözlü 50....kendimizi ifade etmeye fırsatımız bile olmadı akşam naazından sonra mesai bitmek üzereyken acele girdim ve çlktım

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi