Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
12345678910111213»
29 Ocak 2014 09:08

PO152

Kanun 02 devre

senin sitede yazdıklarınıda okuduk bir kişi çıkıyor yorum yapıyor sen onu kırıyorsun bir kişi çıkıyor bir duyum paylaşıyor sen onu eleştirmiyorsun kırıyorsun sana soru sordu fırtına ve diğe devreler neden böyle kırıcısın diye cevapta yazmadın bu arada senin yazdıklarının tamamı duruyo orda hala silinmemiş sonra çıkıyorsun burda yazıyorsun karabüklüye yazıyorsun. böl parçala yönet modeline kırıcılığa at gözlükleriyle bakan, bakmaya tenezzül edenlere, birlik beraberliği bozanlara anlayışsızlara tek cevabımız vardır gölge etme başka bir şey istemeyiz ancak birlik beraberlik olacaklara her konuyu konşurken kendi doğrularını kendince doğru gördüklerini değil gerkçek ne ise onunla hareket edenlere de herkesin yüreği açıktır. Karabüklü ve arkadaşlarını kutlarım çok iyi mücadele ettiler başpolisler ahmet ve fırtınaya adı burda yazılı olmayan isimsiz kahraman devrelere teşekkürler.

Başpolis ve başpolis mağduru iken şimdi başpolis olacak arkadaşlar devreler herkesin aklı var kimler ne yaptı neler yaptı biliniyor ama hala birileri kendi şahsi duygularını kendine göre gördükleri doğrularını su götürmez gerçeklyer diye sapla samanı karıştırıp hamuru kendine göre yoğrup ekmeği ona göre fırına verip ondan sonrada ahanda ekmek bu demek hangi kitaba sığar Peşinden buda yetmez fırtınalı erdemli karalı yorumlar yapılır şindik ne çıkıyo ortaya bizdenseniz bizim düşüncemizi kabul eylerseniz dostuz yok öyle geğilsin o zaman sende dedikoducusun sende tarfçısın sende yaramazsın ya hangi ilme sığar bu iş bakın hele bir durun görecez benim anladığım mantık şu başpolisler bir şey konuşmayın dertleşmeyin yapmayın mahkeme kararı çıksın idare ono göre gereğini yapsın sürece zarar vermeyin dedikodu yapmayın hangi dedikodu hangi süreç chp den verilme teklifle başpolislerin sorunu çözülecek ya bir defa dayanılan tarafa bak chp bu güne kadar polise ne verdi verdirttiki bunu birde ballandıra balalndıra iş yaptık deniliyor tövbe tövbe muhteremler böl parçala yönete hizmet etmeyelim tekrar bizin zihninin dediği gibi 3 silahşöre ve görülmeyen binlerce silahşöre aslan gibi sağol sağol diyorum.

29 Ocak 2014 13:51

polisimmm10

SLM.BEN KESİNLİKLE BELİRTİYORUM 2.YERLEŞTİRME BAŞPOLİSLİK EN KISA SÜREDE DEVREYE GİRECEK BEN ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİYORUM. KARABÜKLÜ KARDEŞİM NE YANİ 2.YERLEŞTİRME SADECE MAHKEMEYE BAŞVURANMI KAZANACAK DİYON.YOKSA TAMAMIMI HANGİSİ.

30 Ocak 2014 02:40

KANUN0246

bU ARADA ADIMIZA YAZILAR YAZILMASININ SEBEBİDE Bp lik sitesinde bir arkadaşın zamanında yanlış yaptığını bizim ise bu arkadaşla dostluğumuzun neden devam ettiğidir. Ben dostlarımı kendim seçerim bahsedilen arkadaş bana hiçbir zararı olmadığı gibi her üç davadada elinden geleni fazlasıyla yapmıştır, yapmayada devam edecektir. Hakkımızda hayırlısı.....Allah en doğrusunu bilir.....

KARABÜKLÜ7878, 9 ay önce - Alıntıya git

metin bey kardeşim, ben önüme gelene balon atıyorsun demem.. ama bir adam 50 tane duyum muyum diye haber yayıpta 1 tanesi bile gerçek olmuyorsa onda da iyi niyet aramam...sen bir dava açmışsın, hakkını arıyorsun.. buna herkes saygı duymak zorundadır.. haber22 rumuzlu arkadaşın davayı kaybettikten sonra sizinle irtibatı kestiğini söylüyorsunuz. yahu normal olanda bu degilmi.. sizin davalarınızda bu arkadaşın açtıgı davaların konusu içiriği amacı tamamen farklı.. sizin davayı kaybetmeniz demek meslek hayatınıza polis memuru olarak (yeni sınava kadar) devap edeceginiz anlamına gelir.. ama bu arkadaşımız zaten başpolis memurudur. sahip oldugu rütbenın gelecegi ile ilgili davalar açmış. yani kendi yoluna bakıyor...siz yanlış kişileri suçluyorsunuz..ben haber22 nin avukatı degilim, ama açyıgı davalar beni 1. dereceden ilgilendiriyor. sizin davalarınızda dolaylı olarak ilgilendiriyor.. mesela davanızın sonucuna göre yeni bir tayin olma durumumuz olabilecek.. başka yönden beni zerre kadar etkilemez.. ama haber arkadaşın açtıgı davalar senı benı tüm başpolisleri ve başpolis olacakları ilgilendırıyor... paylaşımlar yaptıgınız siteye gelince, sen belki iyi niyetle davanın ilerleyişi konusunda milleti bilgilendirmeye çalışıyorsun. ama bazı arkadaşlar varkı sadece o sitede degil, her yerde her duydugunu şu olacak bu oplacak diye yazıp çiziyor... söyledikleri hiç bir şey gerçeklerşmiyor. bende dedim ki: yahu her duydugunuzu yazmayın, millet umut baglıyor, stres yapıyor. sizin oraya yazdıgınız orada kalmıyor. o siteye hiç girmeyen arkadaşların bile 2 gün sonra orada atılan bir balona umut baglayıp şu olacakmış bu olacakmış diye konuştuklarını görüyoruz... ben kaç kez arkadaşlara söyledim. her duydugunuzu yazmayın diye. baktımki kimsenın tınnadıgı yok, bende işi gırgıra vurdum. dalgaya aldım.. olay budur...

30 Ocak 2014 02:53

KANUN0246

Kanun 02 devre

senin sitede yazdıklarınıda okuduk bir kişi çıkıyor yorum yapıyor sen onu kırıyorsun bir kişi çıkıyor bir duyum paylaşıyor sen onu eleştirmiyorsun kırıyorsun sana soru sordu fırtına ve diğe devreler neden böyle kırıcısın diye cevapta yazmadın bu arada senin yazdıklarının tamamı duruyo orda hala silinmemiş sonra çıkıyorsun burda yazıyorsun karabüklüye yazıyorsun. böl parçala yönet modeline kırıcılığa at gözlükleriyle bakan, bakmaya tenezzül edenlere, birlik beraberliği bozanlara anlayışsızlara tek cevabımız vardır gölge etme başka bir şey istemeyiz ancak birlik beraberlik olacaklara her konuyu konşurken kendi doğrularını kendince doğru gördüklerini değil gerkçek ne ise onunla hareket edenlere de herkesin yüreği açıktır. Karabüklü ve arkadaşlarını kutlarım çok iyi mücadele ettiler başpolisler ahmet ve fırtınaya adı burda yazılı olmayan isimsiz kahraman devrelere teşekkürler.

Başpolis ve başpolis mağduru iken şimdi başpolis olacak arkadaşlar devreler herkesin aklı var kimler ne yaptı neler yaptı biliniyor ama hala birileri kendi şahsi duygularını kendine göre gördükleri doğrularını su götürmez gerçeklyer diye sapla samanı karıştırıp hamuru kendine göre yoğrup ekmeği ona göre fırına verip ondan sonrada ahanda ekmek bu demek hangi kitaba sığar Peşinden buda yetmez fırtınalı erdemli karalı yorumlar yapılır şindik ne çıkıyo ortaya bizdenseniz bizim düşüncemizi kabul eylerseniz dostuz yok öyle geğilsin o zaman sende dedikoducusun sende tarfçısın sende yaramazsın ya hangi ilme sığar bu iş bakın hele bir durun görecez benim anladığım mantık şu başpolisler bir şey konuşmayın dertleşmeyin yapmayın mahkeme kararı çıksın idare ono göre gereğini yapsın sürece zarar vermeyin dedikodu yapmayın hangi dedikodu hangi süreç chp den verilme teklifle başpolislerin sorunu çözülecek ya bir defa dayanılan tarafa bak chp bu güne kadar polise ne verdi verdirttiki bunu birde ballandıra balalndıra iş yaptık deniliyor tövbe tövbe muhteremler böl parçala yönete hizmet etmeyelim tekrar bizin zihninin dediği gibi 3 silahşöre ve görülmeyen binlerce silahşöre aslan gibi sağol sağol diyorum.

PO152, 9 ay önce - Alıntıya git

arkadaşım ben kımseye ne hakaret ettim ne de küfür attim. kimseyi kıracak bir şeyde yazmadım.. sadece önceleri ciddi ciddi yanlış yapıyorsunuz dediğim bazı kişilerin ısrarla duyum muyum diye ortalıga kaynaksız kuynaksız saçma haberler atmaları üzerine olayı dalgaya almaya başladım hepsi bu.. şimdi sizin sitenizde burası bizim çöplüğümüz bizim istediğimiz olur havasında takılan arkadaşlar var. maden orası sizin mekanınız buyrun kafanıza göre takılın.. ben oraya girsem de girmesemde benim için gram önemi yok... siz ısrarla herkesi çagırdınız bizde gelip kaydolduk.. muhalefet istemiyoruz diye kayır esnasında bi uyarı kısmı olasaydı kaydolmazdık... ayrıca şunuda söyleyeyim: o sitede kayıtlı olanların yarısından çogu benımle aynı fikirde.. dikkat ettiysen sadece okuyup geçiyorlar. yazsalar benım yazdıgımın aynısını yazarlar..ayrıca fırtına rumuzlu arkadaş bana neden kırıcı oluyorsun diye sormamış, adam beni yanında çalışan çırak mı zannettı ne zannettiyse basbaya fırçalamış... son yazdıgımdan sonra bir şey yazmışsa bilmiyorum.. okuyamadım... neyse siz sitenizde istediğniz haberi paylaşın..ben bundan böyle duyum muyum konusuna yorum yapmıyorum.. saygılar..

30 Ocak 2014 23:07

KARABÜKLÜ7878

Arkadaslar tv net tv de pls sorunlari tartisiliyor.

03 Şubat 2014 12:34

kartal_23

2 yerleştirme magdurlarından mahkemeye baş vurmayanlarda atanacakmı:?

03 Şubat 2014 14:19

wayfarer2140

2 yerleştirme magdurlarından mahkemeye baş vurmayanlarda atanacakmı:?

kartal_23, 9 ay önce - Alıntıya git

Mahkemeye müracaata bakılmaksızın adaylara 2. yerleştirme yapıldı ve 2. yerleştirme ile kazanan birçok adaya, kazanılmış hak kavramı oluştu. Kazanılmış hakkı iptal eden herhangi bir mahkeme kararı bulunmadığından dolayı , 2. yerleştirme harfiyen uygulanacaktır.Hepinizin gözlerinden öpüyorum.

07 Şubat 2014 22:31

KANUN0246

siz umutla davayı kazandıgınıza dair kararı bekliyorsunuz ama , bir işin bu kadar gecikmesi de hayra alamet degil..hiç ummadıgınız bir şey olabilir. daha önce oldugu gibi... daha öncede bu gun gelecek yarın gelecek diye yüzde bir milyon ihtimal diye beklenen olmadı ve hiç akla gelmeyen şey oldu. idare ne yaptı etti olayı lehine çevirdi..yine aynı şey olabilir.. birde bakmışın ki EGM tekrar itiraz etmiş ve karar tersine dönmüş... siz karar beklerken EGM boş durmuyordur... demedi demeyin..

08 Şubat 2014 00:35

KARABÜKLÜ7878

Dava açan arkadaşlarıma, süreç uzadıkça kafa karışması normal.yaşanan bunca garabetten sonra tedirgin olmak normal.ancak idare eski idare değil , hakkımızı çalanların eski güçleri kalmadı. 17 Aralık milattır. Ak kara olamaz artık. Ak aktır, kara karadır. Yapılan inanılmaz boyuttaki haksızlıkların cezalarını çekmeye başladılar. İşte bende son noktayı işaretliyorum inşallah. Zihnilerin,cemillerin,hakan 06 ların, kemallerin,ahmet 02 lerin sizler için iddk avukat vs vs ali Su ile her şey ortadadır. Hukukun işleyişi açılan dava konusuna bir göz atmak yeterli. Dava İddk nın 11.11.2013 trh yaptıgı toplantı neticesi lehimize karar alınmıştır. Tahminimize ... Göre şubat ayında karar 12.daireye geldikten sonra, 12 daire idari yargılama mev.gereği kararı olduğu gibi 7 gün içinde idareye ve bize tebliğ etmek üzere postaya verecek.2-3 günde karar idareye ulaştıktan sonra bu davayı sonsuza kadar uzatmak isteyen huk.müş. değiştiğinden bu kadar bariz haklı olduğumuz davada itiraz olmamasını bekletiz. Karar düzeltme talebi olsa bile mevzuatı incelerseniz boşuna yargıyı meşgule yol açmış olurlar. Kararı alınca idareden isteğimiz bir takım kişilerce dile kolay 3 yıldır mağdur edilen hak sahiplerine ivedi şekilde haklarını vermeleridir. Dava kazanılmıştır malum güçler devre dışı kaldığından artık gerçek bp let rütbelerini en kısa zamanda takacaktır. Allah haklıya er geç hakkını verdirtecek kudret sahibidir...

08 Şubat 2014 00:44

KARABÜKLÜ7878

Dönme dolapçılar kendi kazdıkları kuyuya düşecektir, az kaldı. Ben hakkımı bilerek çalan, çalınmasına sebep olanlara helal etmiyorum, yüce Allah c.c. onları ıslah eder inşallah. Her rütbeye makama gelebilirsin o yerde Allah için ne yaptığın geldiğiniz noktadan bellidir. Dürüst insanlara değildir lafımımız hakkımızı çalan, çaldıran hırsızlara, kendine hizmet edenleredir....

08 Şubat 2014 10:28

kayseriegitim

Tüm Emniyet Teşkilatı Sınavları hazırlık kitapları KAPIDA ÖDEME GÜVENCESİ ile www.idealkitap.net 'te

09 Şubat 2014 21:56

cemond

Dava açanlara hayırlı olsun

09 Şubat 2014 22:06

cemond

12. Dairenin gerekçeli kararının yazım aşamasında olduğu aşikar. Hsyk toplantısındada konuya atıfta bulunulmuş ve 2.listeden bahsetmiş buradaki ikinci liste ikinci yerleştirme değildir birinci hariç bir sıralamadan bahs etmektedir bunu bazı arkadaşlar 2. Yerleştirmeler uygulamaya koncak şeklinde yorumlamışlar 2. Yerleştirmenin olcağını düşünmek konudan bihaber olmak gibi birşey lakin 2.yerleştirme sonrası çok arkadaşımız çeşitli geçerli mazeretler ve ya istekleri neticesinde yer değişikliğine uğramışlardır geçen yıl B iline giden bir arkadaşımıza seni 2. Yerleştirmede a iline atamıştık hadi toplan gibi birşey beklemiyoruz sanırım hal böyle olunca 3. Bir yerleştirme olması beklenebilir ancak bunun olacağından daha çok mahkemenin almış olduğu karar içtihat kararı olmadığından dolayı dava açan arkadaşların rütbelerini alacağı kanaatindeyim umarım hayırlısı olur

09 Şubat 2014 22:47

KARABÜKLÜ7878

http://hmt.hsyk.gov.tr/toplantilar/2013/idari-yargi/guz/samsun/raporlar/d12.pdf

09 Şubat 2014 22:53

KARABÜKLÜ7878

2. yerleştirmeler olacak konudan bi haber olan biz değiliz. Yakındır doğru açıklanır..

09 Şubat 2014 22:55

KARABÜKLÜ7878

Dava açanların çoğunu da kapsayacaktır. Eğri yada ddoğru idarenin kararı bu yönde idi 2. hayırlı ols

09 Şubat 2014 22:57

KARABÜKLÜ7878

2. YERLEİTİRME BRANŞ MAĞDURU DAVA AÇANLARDA HAKLARINI ALIRLAR HAK VERİLMEZ ALINIR.bekleyenler bekler

09 Şubat 2014 23:06

KARABÜKLÜ7878

Yeri değişenlere seçenek sunulur, idare bunun çözümünü bulur.... 3. yerleştirme olabilse benimde işime gelirdi. Ancak hukuku süreleri ve dava konusunu incelersek 2. yerleştirmeler olacağını bilmek mümkündür. Bu açıklama Dostluk paylaşta 1 ay önce yapılmıştı. Hakkını her daim arayanlar mağdur olmayacak, kazandığı halde 3 yıldır mağdur edilen, ve rütbesi söküleceklerin, kul hakkına neden olan, hatayı yapan idare mensuplarından (Çoğu bulunduğu görevde değil) hesap sorulur İnşallah.

09 Şubat 2014 23:33

ARMAN1903

bakıyorumda 9750 savunanlar 2.atamada ısrarcı ayrıca yeri değişenlere nasıl bi seçenek sunulabilir yeri değişenlere yerinde rütbe verilir ise e o zaman 2.atama uygulanmamış olur yerinde verilen her rütbe gitmek istemeyen ve yerinde rütbe almak isteyen herkese örnek olup yine davalık olur.Bu yeri değişen arkadaşlara nasıl biseçenek sunulacak lütfen bi açıklayında bilelim.

09 Şubat 2014 23:44

ARMAN1903

2.atama uygulanacaksa tam anlamıyla uygulanmalıdır yani atanan herkes atandığı ile gönderilmelidir hem mahkeme karar verdi uygula diyeceksin hemde yeri değişenlere İDARE bi çözüm bulur diyeceksin bu ne yaman çelişkidir mahkeme 2.atamayı uygula derse herkesin atandığı yere gitmesinden başka bir çare varmı.

Toplam 345 mesaj
12345678910111213»
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..