Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
«6789101112131415161718
25 Eylül 2014 23:34

ercucem

anlşılıyor ki teşkilat başpolis ten bir şey beklemiyor ..ciddiye de almıyor

25 Eylül 2014 23:35

ercucem

kom yar.sınav gibi yapmadı ben hala anlamış değilim neden hala il tercihi

25 Eylül 2014 23:38

ercucem

çok basit olan sınavı 3 sene oldu çözülmedi ,bence

26 Eylül 2014 21:15

scubaünsal

Şimdide 2014 mağdurlari çıkıyor genelge nin iptali yönünde Dava açılacaktır çünkü illaki düşük puanlı yüksek puanının önüne geçecektir

Bir 4 yilda boyle gecer

Baspolislik olunca ve karakolda da grup amirliği görevine getirilince karakol nöbetçisinin nöbeti düzgün tutmadı ve grup amirinin denetim görevini yerine getirmemekten karakol amirince hakkinda islem yapilip da ceza alınca da biz gene gülümseyelim değilmi. Polis okulu genel müdürlük kadrosunda çalışıp da dava takip etmek ahkam kesmek kolay dilerim allahtan karakollarda çalışırsa böyle iyi niyetli arkadaşlar sıkıyi görünce isini yapıpda şubelere polis okullarına kaçmaya calismazlar

27 Eylül 2014 12:44

MUHTAR-

faceboktaki başpolisler dayanışma grubuna üye olan varsa o grubun kurucusu cengiz e söyleyin öyle külhan beyi takılmasın. beni engellediği için oraya yazamadım. dava sonuçlanmadan önce bize destek olun diye millete yalvara yalvara gruba katılmamızı isteyen adam dava işi bittikten sonra şunu yazmayacaksınız , şunu konuşmayacaksınız kouşanı atarım pozlarına girdi. dereyi geçene kadarmış heralde sıkıntısı.. kendisinin hoşuna gitmeyen yorum yapanları anında yasaklıyor herif.. biz orda millet ile tercihlerimizi nasıl yapacağımız konusunda bilgi paylaşıyorduk. cengiz beyin egosunu tatmin edemeyiz bu yaştan sonra. belli ki puanı düşük. davayı kazansa bile atanma ihtimali de düşük. dün millete yalvaran adam bu gün kabadayı takılıyor...

Toplam 345 mesaj
«6789101112131415161718
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..