Editörler : oto-danisman-expert
30 Aralık 2013 13:41

2014 astsubay alimi

Öncelikle herkese merhaba

Yaşım 21 MYO Elektronik haberleşme teknolojisi mezunuyum. Jandarma astsubay veya kkk astsubayı olmak istiyorum. Nedeni gerçekten cani gönülden bu mesleği icra etmek istememdir. Kısaca bütün zorluklarını göz önüne alarak istiyorum.

Benim en büyük sıkıntım matematik. Jandarma astsubaylığı daha fazla istiyorum bunun içinde matematik şart. Sizlerden ricam hangi kaynaktan sözel derslerde dahil çalışmamı önerirsiniz. İkinci bir sorum ise ilk göreve başlayan astsubay maaşı ne kadar? Son olarak da bu yıl jandarma astsubay ve kkk astsubay alımı kesin yapılacak mı?

Communication41
Aday Memur
30 Aralık 2013 23:54

Arkadaş 60 kişi okumuş bir yorum yazan yok ne yardım seversiniz.

vuslatttt15
Aday Memur
31 Aralık 2013 10:22

jana hazırlık kitabı alıp calış ve cıkmş jana sorularını çöz yeter..kesın alım diyemeyiz acıklamaya bağlı karar tsk nın, kkkvar ama

Communication41, 10 yıl önce

Arkadaş 60 kişi okumuş bir yorum yazan yok ne yardım seversiniz.

snapp
Aday Memur
31 Aralık 2013 11:06

Herşey gönlünce olsun umarım kazanırsın ben geçen yıl hep 2 , 3 puan araryla kaybettim umarım ki bu yıl kazanarım...

Communication41
Aday Memur
01 Ocak 2014 01:55

Sağol hocam inşallah herkesin gönlünde ki olur. Ben başka bir meslek yapacağımı düşünemiyorum o derece bir istek var içimde bahsettiğim gibi. Biraz yardımcı olur musunun? Hangi sınava girdin? Toplam kaç net, hangi derslerden kaçar net yaptın? Kaç net ile alım yapıldı vs.?

snapp, 10 yıl önce

Herşey gönlünce olsun umarım kazanırsın ben geçen yıl hep 2 , 3 puan araryla kaybettim umarım ki bu yıl kazanarım...

IverSon66
Aday Memur
01 Ocak 2014 21:53

Para verip kaynak alma boşuna.Herhangi Kpss hazırlık kitabı al çalış sorular öyle kasan cinsten değil günde yarım saat çalışmayla kazanırsın.Sınav işin en kolay kısmı dananın kuyruğu ön sağlıkta bitiyor.Şansın varsa ön sağlıktan geçersin.Alakasız olmayan bir nedenden dolayıda elenebilirsin sakın bel bağlama elenirsen yıkımı büyük olur.Ne babayiğitleri elediler gözümün önünde.Spor falan hava,civa.Allah yardımcın olsun.

Aristo_Army
Memur
03 Ocak 2014 12:42

bol şans ve başarılar arkadaşlar 10 yıl öncesinde bende aynı durumları yaşıyodum üniv 2.nci sınıfta girdim 2004 de jandarma okulları teknik sınıftan 1.dönem mezun oldum hakkınızda hayırlısı olsun nasipte varsa oluyor ben bizzat yaşadım herşey nasipte bitiyor

kelkitli2935
Memur
25 Şubat 2014 23:14

arkadaşlar korkmayın ben okuldayım calışan her turlu yapar sade çalısın yeter bence ve nasıp

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi