Editörler : F16 Gökçen
06 Ocak 2014 16:59

Forex Müşteri Temsilcisi

arkadaşlar forex müşteri temsilciliği üzerine bir mülakatım var,önde gelen bir firmayla. ya allah aşkına biri yardım etsin,forexi biliyorum,müşterilerle ilgileneceğiz falan filan telefondan satış olayı tamam..

ama maaş ne kadar? primli mi iş bu nedir ne değildir?

banka v.s. olsa internetten o bankaya pozisyona çlışma şartlarına herşeyine bakarsın bi fikrin olur,hiç olmadı banka başlayayım yükselirim dersin.

ama forex müşteri temsilciliği nedir? önde gelen firmalar ne kadar maaş öderler? fikri olan yazsın bişeyler lütfen..:(

ekremcomtr
Memur
06 Ocak 2014 17:32

yok mu konuyla ilgili bilgi sahibi kimse

atikpana
Aday Memur
09 Ocak 2014 21:57

gcm ya da integralforextir.. bunlar müşteri temsilcisi bel kemiğidir felan derler ama yazık ilana bakınca kardeşim; herhangi bir 4 yıllık üniversite mezunu demek .. bence durumu özetler

bahar türüdü
Aday Memur
14 Ocak 2014 20:38

maaşları ve yükselme nasıldır ? bilen yok mu arkadaşlar

herosyma
Aday Memur
28 Temmuz 2015 22:21

Selam arkadaslar en son 2014de yazilmis bu konuda ama ben bgn gcm forex tarafindan arandim musteri temsilciligi icin fakat bi bilgim yok fazla yani arastirdim ama maas nedir saglik guvencesi nedir yemek karti yol fln hersey muallak bi iki gune grsmem var ankarada yardimci olur bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim...

Alexis61
Memur
22 Şubat 2016 15:51

+++güncel+++

freeman26
Aday Memur
19 Mart 2016 11:12

Musterilerin yuzde 80 inin kaybettigi bir firmada mi calismak isterseniz 2 kere dusunun derim.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi