Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
06 Ocak 2014 20:19  

kpss hazırlık icin yardım lütfen

ben evliyim ve akşamları sadece 2-3 saat calışabilirim. önereceginiz kitap cd vs varmı.

birde hafıza teknikleriyle anlatılan cd ler var onu kullanan oldumu nasıl fayydalı mı.

birde bu seneki kapesese müfredatı hakkında bilgi verirsenin sevinirim. daha mantıksal sorular cıkıyormuş felan

06 Ocak 2014 23:27

o_bir_ayna

:::::....kardeş, ben kendimden örnek vereceğim.

1_yargının ekonomik serisi var. tarih,cografya,anayasa,türkçe,matematık bunlar kısa ve pratık anlatmış.

2_eğer üstteki yayınevinin kitaplarını alırsan; başka bir yayınevininde soru bankasını alman daha mantıklı olur. hemde soru çeşitlerini görmüş olursun.

___dediğin gibi günde iki saat çalışıyorsan bu ekonomik setlersenin işine yarar diye düşünüyorum zira bizde o şekilde çalışıyoruz.

:............şimdilik bu kıtaplara çalışırsın. bitince de DATA yayınlarının tarih konu anlatımını al. bu kitap senin aklını yormadan tarıhı ezberletir.

.............DATA yayınlarının tarih, cografya, anayasa, türkçe soru bankalarınıda al çöz. bundan sonrası artık allaha kalmış. ama kaynaklar güzel. hele de senın gibi aile kurmuş bir arkadasımızı sıkmadan işini hallederler. zaten bu kıtapları netten alıyoruz. kıtapcı kıtapcı ugrasmana gerek yok. hayırlı olsun basarılar.

___varya benim batıl inançlarımda aile kuranlar kutsaldır. allah bütün haneleri şen ,bereketli ve güzellikler içinde yaşatsın. Amin.

07 Ocak 2014 19:34

aldim-iste

teşekkkürler ayna

Toplam 2 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?