Editörler : swat3410E.Kayı Han

sss t i l
Kapalı
28 Ocak 2014 15:03

aynen bilader :)) sen bekleme zaten 2014 eylülde gidicisin pomeme.. kafanı yorma bunlarla artık

kosovar, 10 yıl önce

Görecez ;)

kosovar
Şube Müdürü
28 Ocak 2014 15:41

Ben bizi kızdıran çok açık net olan ilanı okuyup anlayamayanlarla mücadele ediyorum çok gereksiz insanlarmış gerçekten..Sanki karar mercii biziz emniyet bizi aldı işte yapacak bir şey yok.Koruma memuru alımını hep birlikte görürsüz zaten komem için iki yılı birlikte aldılar komem olmasaydı 2014 te mülakat olurdu.

sss t i l, 10 yıl önce

aynen bilader :)) sen bekleme zaten 2014 eylülde gidicisin pomeme.. kafanı yorma bunlarla artık

sss t i l
Kapalı
28 Ocak 2014 19:23

valla bilader size lafım yok az çok bilirsin

ama koruma falan almaz bunlar zamanı gelince görücez

kosovar, 10 yıl önce

Ben bizi kızdıran çok açık net olan ilanı okuyup anlayamayanlarla mücadele ediyorum çok gereksiz insanlarmış gerçekten..Sanki karar mercii biziz emniyet bizi aldı işte yapacak bir şey yok.Koruma memuru alımını hep birlikte görürsüz zaten komem için iki yılı birlikte aldılar komem olmasaydı 2014 te mülakat olurdu.

kosovar
Şube Müdürü
28 Ocak 2014 21:59

Eyvallah kardeş valla komem konusunu zamanı gelince hep birlikte görecez.

sss t i l, 10 yıl önce

valla bilader size lafım yok az çok bilirsin

ama koruma falan almaz bunlar zamanı gelince görücez

f.feyza
Aday Memur
19 Şubat 2014 08:39

arkadaşlar askerliğini yapmış lisans mezunu bir polis adayının en son kaç yaşında olması lazım?

btm2011
Şube Müdürü
20 Şubat 2014 11:55

kardeş adamın varsa 60 la grersin formalite değil grenler var kpss 90 olup gremiyen var mülakattada iş bitmiyor ankara eğitim şubede iş bitiyr dosya onlara gdiyor senin puanı kimse bilmiyr gernlere sor nasıl girdiklerini söylerler anladın sen onu...ve ayrıca fazla alım olursa elinm ayan tutuyrsa greersn

sss t i l
Kapalı
20 Şubat 2014 14:14

30 dan gün almamış olacaksın

f.feyza, 10 yıl önce

arkadaşlar askerliğini yapmış lisans mezunu bir polis adayının en son kaç yaşında olması lazım?

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi