Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
01 Şubat 2014 00:00  

Şanlıurfa - Suruç nasıl bir yer ?

Ve urfanın diğer ilçeleri hakknda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim..

01 Şubat 2014 00:02

cahil adam

memleketiniz neresi hocam

01 Şubat 2014 00:05

Tayfun-S

Balıkesir / Bandırma hocam..

01 Şubat 2014 00:07

cahil adam

hocam hava limanına göre tercih yapın suruç sempatizan bir bölgö

01 Şubat 2014 00:20

kpss birincisi olcam

hangi okullar açılmış

01 Şubat 2014 00:21

debboy28

hocam hava limanına göre tercih yapın suruç sempatizan bir bölgö

cahil adam, 9 ay önce - Alıntıya git

ben orayı da yazdım yazdım hocam yanlış tercih mi yapmışım..

01 Şubat 2014 00:25

kpss birincisi olcam

suruçta öğretmenim bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum elimden geldiğince

01 Şubat 2014 00:26

Tayfun-S

Hocam urfadan birçok ilçe ve okul açılmış fakat çoğu okulun bilgilerine ulaşamadım..Suruç da Atatürk ilkokulu buldum merkezde diye yazsam mı diye düşündüm :) Urfada şu anda yazilabilecek en iyi ilçeler hangileridir ?

01 Şubat 2014 00:27

debboy28

suruçta öğretmenim bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum elimden geldiğince

kpss birincisi olcam, 9 ay önce - Alıntıya git

hocam öğretmen mişsiniz siz daha ne kpss birincisi olcam diyonuz...nasıll bir yer suruç::)kira, insnalr,ulaşım falan..

01 Şubat 2014 00:31

Ne-den

edindiğim bilgiye göre urfada siverek suruç ceylanpınar akçakale uzak durulması gerekirmiş

01 Şubat 2014 00:35

kpss birincisi olcam

en iyi ilçesi birecik ama bildiğim kadarıyla çoğu yeri zorunlu hizmet diye geçmiyor diye biliyorum onun dışında siverek büyük bir ilçe ve güzeldir. merkezide büyük ve doğu şartlarında gelişmiş bir ilçe

debboy hoca ilk açtığımda öle nickle açmıştım atanıncada değiştirmedim =)) suruç kiraları genelde yıllık alınır ulaşım sıkıntısı yok küçük bir ilçe zaten her yere yürüme mesafesinde =)) öğrencilerin durumu genelde iç açıcı değildir terör bölgesidir ama suriye olayları suruçta yaşanmadı hiç çok şükür urfaya en yakın ilçedir 40 km falan

01 Şubat 2014 00:38

debboy28

en iyi ilçesi birecik ama bildiğim kadarıyla çoğu yeri zorunlu hizmet diye geçmiyor diye biliyorum onun dışında siverek büyük bir ilçe ve güzeldir. merkezide büyük ve doğu şartlarında gelişmiş bir ilçe

debboy hoca ilk açtığımda öle nickle açmıştım atanıncada değiştirmedim =)) suruç kiraları genelde yıllık alınır ulaşım sıkıntısı yok küçük bir ilçe zaten her yere yürüme mesafesinde =)) öğrencilerin durumu genelde iç açıcı değildir terör bölgesidir ama suriye olayları suruçta yaşanmadı hiç çok şükür urfaya en yakın ilçedir 40 km falan

kpss birincisi olcam, 9 ay önce - Alıntıya git

teşeşkür ederim hocam::)) şaka yapmıştım ama hırsınızın meyvesini atanarak almışsınz darısı başımıza.:))

01 Şubat 2014 00:39

cahil adam

teşeşkür ederim hocam::)) şaka yapmıştım ama hırsınızın meyvesini atanarak almışsınz darısı başımıza.:))

debboy28, 9 ay önce - Alıntıya git

hocam kaçıncı tercihiniz şuruç

01 Şubat 2014 00:40

kpss birincisi olcam

hırsımın tam meyvesini almadım bu meşhur 55 bin atama mağduruyum yinede çok şükür =))okullar hangisi

01 Şubat 2014 00:42

debboy28

ben önce gümüşhane ığdır falan yazdım hocam gerilere doğru yazdım burayı..suruçta fatih anadolu lisesi miydi neydi orayı yazdım...

01 Şubat 2014 00:42

Wanted.üye

sadece ve sadece birecikkkk.. diğerleri yaramaz.. hele akçakale ve ceylanpınar savaş blgesi resmen..

01 Şubat 2014 00:45

Ne-den

sadece ve sadece birecikkkk.. diğerleri yaramaz.. hele akçakale ve ceylanpınar savaş blgesi resmen..

Wanted.üye, 9 ay önce - Alıntıya git

wanted adıyamanın nerelerini önerirsin?

01 Şubat 2014 00:47

Wanted.üye

wanted adıyamanın nerelerini önerirsin?

Ne-den, 9 ay önce - Alıntıya git

besni gölbaşı kahta gerger...

01 Şubat 2014 00:48

kpss birincisi olcam

sadece kahta

01 Şubat 2014 00:50

Ne-den

besni gölbaşı kahta gerger...

Wanted.üye, 9 ay önce - Alıntıya git

samsat iyi değilmi google dan baktım plaj varmış samsatta:)

01 Şubat 2014 00:51

cahil adam

ben önce gümüşhane ığdır falan yazdım hocam gerilere doğru yazdım burayı..suruçta fatih anadolu lisesi miydi neydi orayı yazdım...

debboy28, 9 ay önce - Alıntıya git

aldığım bilgi ve araştırmalarım biraz sorunlu bir yermiş suruç

Toplam 40 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;