Editörler : "eskiyara"Pangaea

mesutol
Aday Memur
18 Şubat 2014 19:52

Mebbiste basvuruda mahalli basvuru mu yaptiniz hocam.

DeVDaSs, 10 yıl önce

dilekce ve sertifika fotokopisiyle basvurumuzu yaptik biz de urfada. . Bir de mebbisten 3 ve 4. Kademe kursuna basvurdum..

gurbet mi sıla mı
Aday Memur
18 Şubat 2014 20:16

hocam mebbisten nasıl başvuru yaptınız? tarif edebilir misiniz?

senem yegin
Aday Memur
18 Şubat 2014 20:30

mesutol hocam mebbisten nasıl başvuru yaptınız? faaliyet no filan...

pistak
Memur
18 Şubat 2014 22:03

hocam mebbisten nasil basvuru yaptiniz. bana da yol gosterirseniz cok sevinirim hocam.birde hocam cankiri bizim basvurumuzu almiyor. 160 saati olanlar mayista basvuru yapacak diyor. simdiki basvurular daha onceden 30 bilemedin 40 saat alanlar basvuru yapacak diyor. yaziyi yayinlayan kisiyide aradim o da aynisini diyor. bu konuda bir bilginiz ve mebbis konusunda bana yardimci olur musunuz?

DeVDaSs, 10 yıl önce

dilekce ve sertifika fotokopisiyle basvurumuzu yaptik biz de urfada. . Bir de mebbisten 3 ve 4. Kademe kursuna basvurdum..

DeVDaSs
Aday Memur
18 Şubat 2014 23:46

Mahalli olmasi lazim da faaliyet no 2014630334 diye hatirliorum.

DeVDaSs
Aday Memur
18 Şubat 2014 23:49

Hocam anladigim kadariyla ilden ile degisiyor uygulamalar. Bulundugunuz yerin il milli egitiminden hizmetici bolumunu arayip bilgi alabilirsiniz.

pistak, 10 yıl önce

hocam mebbisten nasil basvuru yaptiniz. bana da yol gosterirseniz cok sevinirim hocam.birde hocam cankiri bizim basvurumuzu almiyor. 160 saati olanlar mayista basvuru yapacak diyor. simdiki basvurular daha onceden 30 bilemedin 40 saat alanlar basvuru yapacak diyor. yaziyi yayinlayan kisiyide aradim o da aynisini diyor. bu konuda bir bilginiz ve mebbis konusunda bana yardimci olur musunuz?

umut-20
Memur
19 Şubat 2014 01:32

DeVDaSs;

mebbissten başvuru yaptım yazmışsında bildiğim kadarıyla kimse böyle bir başvuru yapmadı

sen bu mebbis başvurusunu kendin mi yaptın milli eğitimde mi yaptırdın?

kendin yaptıysan nasıl yaptın ?ben mebbisten foruma yazdığın faaliyet numarasıyla denedim biraz olmadı

utkuarda42
Kapalı
19 Şubat 2014 12:26

Arkadaşlar 2014630334 Urfa'da ki arkadaşın faaliyet kodu mu?

utkuarda42
Kapalı
19 Şubat 2014 12:31

Eğer böyleyse ki böyle olma ihtimali yüksek, herkes kendi iline göre faaliyet numarasıyla giriş yapabilir diye bir tahmin yürütmek istiyorum. Yukarıdaki arkadaşın faaliyet kodu 2014630334 deki 63 Urfa plakası. Benim geçmiş sertifikalara baktım benimkinde de kendi bulunduğum ilin plakası var. 2014 yılı, 63 plakası, 0334 de faaliyed kodu.... galiba.

utkuarda42, 10 yıl önce

Arkadaşlar 2014630334 Urfa'da ki arkadaşın faaliyet kodu mu?

DeVDaSs
Aday Memur
19 Şubat 2014 23:56

Kendim yaptim basvuruyu..ewet urfadaki faaliyetin kodu. .

umut-20, 10 yıl önce

DeVDaSs;

mebbissten başvuru yaptım yazmışsında bildiğim kadarıyla kimse böyle bir başvuru yapmadı

sen bu mebbis başvurusunu kendin mi yaptın milli eğitimde mi yaptırdın?

kendin yaptıysan nasıl yaptın ?ben mebbisten foruma yazdığın faaliyet numarasıyla denedim biraz olmadı

burak42100
Aday Memur
20 Şubat 2014 07:13

DeVDaSs hocam mebbiste nereye başvurdun çok merak ediyorum

alpin32
Genel Müdür
20 Şubat 2014 17:19

arkadaşlar bugün istanbul mem sadece özel eğitimde görevli olanların listesini istedi diğerleri katılamaz dedi. aradım bakanlık sadece bunların isimlerini istedi bizden dediler ve acele yazı gönderdiler saat 4 te bugün bildirin diye. bizim isimleri geri çıkarmışlar. il mmilli eğitim kursa katılamazsınız dedi. bende bakanlığı aradım furkan memiş beyle görüştüm oda bu yazının sizinle alakası yok hazirandaki kursa katılacaksınız siz dedi. il millli eğitimi arayın 160 saattlik belgem var deyin başvuru zamanını ve nasıl başvuru yapacağınızı söylesinler kursu iller düzenleyecek dedi. şimdi ne yapmalıyız istanbuldaki arkadaşlar sizler neler yaptınız.

ezmira
Aday Memur
20 Şubat 2014 17:41

istanbulda il mem bugün bana da aynısını söyledi gerçek durum sizin de açıkladığınız gibi bakanlığın söylediği şekilde.yarın il milli eğitimi arayıp bakanlığın cevabını iletmek lazım .hatta kendileri ararlarsa daha sağlıklı olur.ben yarın arayacağım.siz de arayın

alpin32, 10 yıl önce

arkadaşlar bugün istanbul mem sadece özel eğitimde görevli olanların listesini istedi diğerleri katılamaz dedi. aradım bakanlık sadece bunların isimlerini istedi bizden dediler ve acele yazı gönderdiler saat 4 te bugün bildirin diye. bizim isimleri geri çıkarmışlar. il mmilli eğitim kursa katılamazsınız dedi. bende bakanlığı aradım furkan memiş beyle görüştüm oda bu yazının sizinle alakası yok hazirandaki kursa katılacaksınız siz dedi. il millli eğitimi arayın 160 saattlik belgem var deyin başvuru zamanını ve nasıl başvuru yapacağınızı söylesinler kursu iller düzenleyecek dedi. şimdi ne yapmalıyız istanbuldaki arkadaşlar sizler neler yaptınız.

ezmira
Aday Memur
20 Şubat 2014 17:43

şu anki listenin durum tespiti için olduğu söylendi.ocak ayındaki yazının 160 saatlik sertifikası olan herkesi kapsadığını illerdeki duyuruyu takip eymemiz gerektiği belirtildi

alpin32
Genel Müdür
20 Şubat 2014 18:34

Hocam bildiğin kursa başvuramazsın dedi il mem bana. Bizim başvuru nasıl olucak iller düzenleyecekse bizim önceden giden isimler başvuru yerine geçer mi acaba

ezmira
Aday Memur
20 Şubat 2014 20:48

hocam il mem in birşey bildiği yok sizin 160 saatlik sertifikanız varsa hazirandaki kursa başvurabilirsiniz.ilin haziran ayı için duyuru yapmasını bekleyeceksiniz.bakanlığın 10 şubatta ki yazısı ordaki 3 maddelik şartları taşıyanların durum tespiti için.ocakta yayınlanan yazı alan değişikliği yapan ve 160 saatlik sertifikası olanlar için.

ezmira
Aday Memur
20 Şubat 2014 20:53

yarın il mem hizmet içi eğitim bölümünü arayıp bakanlıkla görüştüğünüzü belirtin.hazirandaki kurs için ne zaman duyuruya çıkacaklarını sorun.şu an bir şey yapmanıza gerek yok.içiniz rahat etsin istiyorsanız şu an bir şey yapmamıza gerek var mı diye sorun.bu gün bildirilen listenin hiç bir resmiyeti yok sizi bağlamıyor şu an fiilien görevlendirme olarak özel eğitimde kaç kişi çalışıyor onu anlamaya çalışıyorlar

alpin32
Genel Müdür
20 Şubat 2014 21:09

Hocam başvuru hakkınız yok diyen adama ne zaman duyuruya çıkacaksınız mı diyeyim. Adam 3 maddenin 3 ünüde taşıyosan öyle katılabilirsin dedi.başka istanbuldan hiç mi arkadaş yok ya kimse yazmıyor.

ezmira
Aday Memur
20 Şubat 2014 21:22

3 maddelik duyuru ile 15 ocaktaki duyuru farklı onu diyorum.şu an 3 maddelik duyuru durum tespiti için.bu aşrtları taşımayabilirsiniz ama haziranda yapılacak kursun şartı 160 maddelik sertifikanız olması.szi duyuruyu takip edin. daha vakit var bu arada isterseniz bakanlığa bilgi edinme kanunu çerçevesinde durumunuzu izah eden yazı yazın hazirandaki kursa katılıp katılamayacağınızı sorun 15 iş günü içinde cevap geliyor.haziran kursu için başvurunuzu kabul etmemeye çalışırlarsa gelen cevabı dilekçenize kelersiniz

alpin32, 10 yıl önce

Hocam başvuru hakkınız yok diyen adama ne zaman duyuruya çıkacaksınız mı diyeyim. Adam 3 maddenin 3 ünüde taşıyosan öyle katılabilirsin dedi.başka istanbuldan hiç mi arkadaş yok ya kimse yazmıyor.

ezmira
Aday Memur
20 Şubat 2014 21:23

aceleden bazı kelimeler yanlış oldu kusura bakmayın

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi