Editörler : Pangaea
19 Şubat 2014 03:56

Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme 2014.ATAMALARI.

Merhaba arkadaslar umarim mart haziran ağustos atamalari gibi birçok atama gorucegimiz bir süreç bizi bekliyordur. Bundan sonrasinda bölûmümüzle ilgili burada bulsalim diye yeni bir baslık actim.son atanan kişi 72.45 ile atanmıştı yanlış hatırlamıyorsam 105 Yada 106. Kisiydi.turkiyede kalan acik sayimiz 112 ,bu tabiki norm kadrolar belirlendiginde artis gösterecektir.yeni acilan bölümlerimiz sonuçta çok sukurki var.herkese bol sans iyi calismalar

teknoloji32
Şube Müdürü
19 Şubat 2014 03:58

GÜNCEL .....

tamerdinç
Aday Memur
19 Şubat 2014 12:34

Ağustos 2014 te atama sayısı 50 ve üzeri olmasını diliyorum.saygılar....

teknoloji32
Şube Müdürü
20 Şubat 2014 03:02

Umarim oncesinde 50 ve sonrasinda 50 atama olur. Yüzümüzü güler ... bu sene seçim yili ve suprizler bizden yana olsun.hayirlisiyla.

tesisatt
Aday Memur
20 Şubat 2014 11:19

İlk defa atanma ihtimalimiz fazla.Bu bile insan moral veriyor.İnşallah atama kontenjanlarında üç basamaklı haneleri görürüz.

ebozkurt78
Yasaklı
22 Şubat 2014 17:16

teknoloji 32 sıralamznız kaç tesisattan

24 Şubat 2014 11:29

selamlar arkadaşlar ben sıhhi tesisat lise mezunuym.

bu kasımda içişleri bakanlığına kaloriferci olarak atandım. şimdi ankara gazi üniversitesi tef tesisat öğretmenliği okumayı düşünüyorum ve sizlerden tavsiyelerinizi anlatmanızı rica ediyorum.

4 yıllık bölümü bitirmek çok zor mudur ? çünkü ben liseyi bitireli 10 sene oldu çok zorlanır mıyım ne derisiniz.

24 Şubat 2014 11:32

bir de arkadaşlar ankara'da maalesef bizim bölümün 2 yıllığı yok sadece bu bölüm var koca ankara'da.. ben teknikerlik veya mühendislik için okumayı istiyorum. 4 yıllık öğretmenlik okusam işime yarar mı acaba ?

teknoloji32
Şube Müdürü
24 Şubat 2014 22:29

Ebozkurt ilk 20 deyim. Birde gazi dahil diğer üniversite lerde gecen yil son mezunlarini verdi bizim bölüm teknoloji mühendis ligine donustu fakülteler diye biliyorum. Yani tesisat ogretmenligi yerine teknoloji muh okuyabilirsin fani madida.onu arastir istersen :) arkadaslar calismalar Nasil gidiyor dersaneyemi gidiyoruz evdemi hazirlaniyoruz? ?? Mart atamasi olcakmi olmuyacakmi derken konsantre olabildinizmi? ?

ebozkurt78
Yasaklı
25 Şubat 2014 01:11

tesisat32 kardeşim bende ilk 10 sıradayım.geçen sene şubat ataması olmamasından dolayı 76.4 ile giremedim.bu sene de düşük aldım.üniversitelerde ki durumdan haberdarım.2 ay öncesi gazi ünv. gittim yrd.doç arkadaşla görüştüm bu durumu.bu sene mezun yok zaten.Senelerdir ben bu işi takip etmekteyim malum 2000 yılı mezun olup tüm umutları kaybetip tekrar dirilmeye çalışmak zor olsada bu yıl bir beklenti içine soktu tabiki.Bu sene ilk defa böyle bir alım yaptı.İhtiyaç yok mu var ama malesef norm fazlası olan başka branşlar derslerimize girmektedir.Ben bu durumu sürekli heryerde söylemekteyim ama ne değişecek ki? 2009-2010 yıllarında da taban puan 72 leri görmüştü.Ben martta az bir alım olacağını duydum (özel bir yerden)2000 civarı falan. fakat bizden ne kadar alır bilemem.Tahminen 5-10 civarı alır diye düşünüyorum.

teknoloji32
Şube Müdürü
25 Şubat 2014 07:26

Martda atama yaparlarsa 5 binden aşagı yapmazlar ebozkurt78. 5-6 bin atamada 30 tesisatci alirlar en az cunku onbinlik atamadaki orani kullanirlar.umarim bir atama olur ve hep bizim tahminlerden daha çok kişi alinir. Kismetimizde varsa olucaktir hakkımizda hayırlısı. Allah yardımcımız olsun tekrar tekrar calismak Kpss çok zor. Bitsin bu cile insallah

25 Şubat 2014 13:23

tamam teşekkür ederim o bölümü araştıraym ben en iyisi :)

teknoloji32, 10 yıl önce

Ebozkurt ilk 20 deyim. Birde gazi dahil diğer üniversite lerde gecen yil son mezunlarini verdi bizim bölüm teknoloji mühendis ligine donustu fakülteler diye biliyorum. Yani tesisat ogretmenligi yerine teknoloji muh okuyabilirsin fani madida.onu arastir istersen :) arkadaslar calismalar Nasil gidiyor dersaneyemi gidiyoruz evdemi hazirlaniyoruz? ?? Mart atamasi olcakmi olmuyacakmi derken konsantre olabildinizmi? ?

ebozkurt78
Yasaklı
25 Şubat 2014 17:26

insallah dediğin gibi olur ama pek atamalarda orantı kurmamak lazım.

ebozkurt78
Yasaklı
25 Şubat 2014 17:28

40 binde de 50 idi.10 bin de de 50 orantı arama yani

teknoloji32
Şube Müdürü
26 Şubat 2014 00:08

5-10 bin arasi gelirse 30 kadronun altina dusmez bence Artik atayacaklari din kültürü ogrt kalmadigina göre 50 puan altinda.hele bir atama yapsınlarda Valla olacakmi asil bu çok önemli bir soru .olacaksda biran önce olsun önûmûzu görelim derslere motive olamadik tam manasiyla yahu. #martdaögretmenleratamaistiyor

#teknikögretmenleratamaistiyor ;)

ebozkurt78
Yasaklı
26 Şubat 2014 00:30

arkadaş şu tef mezunları ile hiç bir yere varılmaz adamlar resmen uyuyor.Senelerdir atama yapılmamasının sebebi bu zaten duyarsız olmamız..MTS sınavında bile koyun gibi sınava girdiler ondan sonra memleketlerine gittiler.Eylem var YKM önünde dedim kimsenin haberi yok.Aldım yanıma birkaç kişi gittik eyleme.Eylem de eyleme benzese bağırdılar çağırdılar dağıldılar.Mebe yürüyüş yapılsaydı ses getirirdi.Ne oldu kimsenin haberi olmadı tef uyanmadı uyumaya devam derim.

teknoloji32
Şube Müdürü
26 Şubat 2014 00:40

Ne yazikki böyle ya.nedir bu duyarsizlik anlamiyorum herkes iyi para getiren yerlerdemi calisiyor atama bekleniyor Niye herbolum birlik olurken bizden 3-5yana kisiyiz anlayamadim arkadas forumda bile sen ben

teknoloji32
Şube Müdürü
26 Şubat 2014 00:45

Ebozkurt78 özel Msj baksana.meslekdasim calismalara devam. Olursa olmazsada sans.Insallah eylulde engec atanicaz.hickimse Yoksa sen ben cabaliyoruz gerisi allahin takdiri.mücadele olmadan olmuyor. Katilmayanlar bu zorluklari yasarkn anlayacaklardir.

ebozkurt78
Yasaklı
26 Şubat 2014 23:36

şubat atamasında nasıl hareketlidi bu sayfa adamlar atandı gitti.biz kaldık sanki tesisattan sınırda ben 8 . sırada yer alıken nerede önümde 7 kişi.martta atama duyurusu olsun gelirler puan sıralaması yaparlar.buradan onlara sesleniyorum martta alım olunca bu forma girip sıralama yapmayın lütfen....

ebozkurt78
Yasaklı
26 Şubat 2014 23:41

teknoloji 32 ben bu sene kpss ye çalışmıyorum.lanet olsun kpss ye

ebozkurt78
Yasaklı
26 Şubat 2014 23:42

2 seneden beri sınırda kalınır mı lanet olsun kpss ye

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler