Editörler : Lanet

Kapalý
20 Þubat 2014 00:48

Aile Bakanlýðý naklen geçiþlerde dönem sýnýrlamasýný kaldýrdý...

Aile Bakanlýðý, yönetmelikte yer alan bu sýnýrlamayý 19 Þubat 2014 tarihi itibariyle kaldýrmýþtýr. Yeni düzenlemeye göre, Bakanlýða geçmek isteyenler her hangi bir vakitte baþvurabilecektir. Bakanlýðýn uygun görmesi halinde de geçiþ yapabilecektir.

http://www.memurlar.net/haber/457837/

Saygýlar

miharbi03
Memur
20 Þubat 2014 09:05

Åžimdi ben dilekçe vermeyi düÅ?ünüyorum ama hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Nasıl yapmamız lazım dilekçeyi geçmek istediÄ?imiz müdürlüÄ?e mi yoksa bakanlıÄ?a mı göndermemiz gerekiyor?

Åžimdiden teÅ?ekkürler

clkomp
Aday Memur
20 Þubat 2014 13:57

Bakanlýða elden verebilirsin ya da çalýþmak istediðin yere de verebilirsin. Bakanlýða verirsen iþlemlerin hýzlanýr sadece.

serdarsa4848
Memur
20 Þubat 2014 14:33

sayýn arkadaþlar nasýl baþvuracaðýz dilekçeyi ildeki kurumamý vereceðiz yoksa bakanlýða mý dilekçe yazacaðýz geçiþ ihtimali varmýdýr yoksa referans mý gereklidir

izci_ccc
Aday Memur
20 Þubat 2014 18:37

bence asla ama asla eðer öðretmenseniz böyle bi hata yapmayýn sonra çooook aðlarsýnýz br dost tavsiy

serdarsa4848
Memur
20 Þubat 2014 20:50

izci hocam ne demek açýklarmýsýnýz biraz bunu

turkolog24
Daire Baþkaný
21 Þubat 2014 02:49

Merhaba emniyette çalýþýyorum. Pomemli bir polisim. Polislikten bu kuruma geçebilir miyim acaba ? Bizde normalde 6 yýl sýnýrlamasý vardý. Bu kurumu tavsiye ediyor musunuz, polislik malum gecesi gündüzü yok. Sýkýntýlý bir meslek...

24 Þubat 2014 14:55

Ben de öðretmenim. Bu kuruma geçsem avantajlarý ve dezavantajlarý nelerdir? Maaþ ve diðer sosyal haklar...

24 Þubat 2014 18:40

hocam ben de düþünmüþtüm ama pek menun deðiller, çok torpilin olduðunu, dedikodu mekanizmasýnýn çok olduðunu söyledi arkadaþlar

musicteacherVAN, 10 yýl önce

Ben de öðretmenim. Bu kuruma geçsem avantajlarý ve dezavantajlarý nelerdir? Maaþ ve diðer sosyal haklar...

Toplam 8 mesaj

Çok Yazýlan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi