Editörler : Pangaea
26 Şubat 2014 18:53

nefesim aniden kesiliyor yardımmm !

arkadaşlar selamun aleyküm. hemen konuya girmek istiyorum. Ben Trabzonun bi köyünde imamlık yapıyorum bi sıkıntım var ezan okurken nefesim aniden kısılıyor ve bu durum beni cemaatin nazarında çok rahatsız ediyor. sanki böyle boğazıma balgam birikmiş gibi oluyor aniden ezanın ortasında mesela "hayye'a lessa" derken "laaaaaaaaah" demeden önce yutkunma hissi duyuyorum yutkunduktan sonra da geçiyor bunlar saniyelik sürüyor. bi çok kere tekrarlandı bu. bir de sürekli gıcık tutuyor ne yapabilirim cemaate karşı köy halkına karşı inanın çok mahcup oluyorum acil öneri şimdiden teşekkürler...

yolal_03
Kapalı
01 Mart 2014 14:35

boğaz doktoruna çık kardeşim ihmal etme. herşeyin bir çaresi var yeter ki ara

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı
08 Mart 2014 23:01

sizin durumunuzu bende yaşadım hala yaşıyorum sizdeki hastalık SİNUZİT tir alnınızdaki birikinti burnunuzdan dışarı çıkacağına boğazınızda kalıyor

İLACIN ADI : Acı kavun aktarcıya gidin aldıktan sonra iyice ezin ama toz olmasın sonra toplu iğne ucunun başı kadar alın iki burun deliğinize bırakıp genize çekin inş. 1 gün içinde burun ve boğazınızdan sarı suyu dışarı atacaksınız

Nefesiniz kesildiğinde bendede var ben aldığım ilacı kulanıyorum aktarcıdan KEBABİYE adında syah mercimeğe benzer bitki var 5 tl ile 5 ay kulanabilirsiniz bu ilacı ezandan vaazdan hutbeden 5 dakika önce 2 tane ağzınıza alıp çiğneyip mideye gönderin inş. geçicide olsa nefesiniz açılır

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi