Editörler : swat3410
04 Mart 2014 08:32

Sakarya'da polislik ve yaşam şartları

sakarya ve ilçeleri hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

happyface
Memur
04 Mart 2014 20:06

karadenizli değilsen sakarya da hayatta polislikte yokkk yazma birader

BUDAKLI TOMRUK
Aday Memur
10 Mart 2014 14:50

O kadar kötü olduğunu sanmıyorum,hayat yoktan kastın, hayatı hangi kategoriye soktuğuna bağlı tabi,hayatın olmadığına katılmıyorum,aksine 25 yıl orada yaşadım yazabilsem koşa koşa giderim.ev kiraları uygundur 350 400 arasına bolca güzel daireler bulabilirsin.gezeceğin o kdar çok yer vardır ki komşu büyük illere yakınlığı cabası.Doğal güzelliklerini yazmaya gerek yok zaten orada çalışan arkadaşlarımın çoğu memnundu.Şehir merkezi ayrı bir güzeldir.İlçeler sorunu her ilin mevcuttur ama anadolu ilçelerine nazaran biraz daha sorunsuzdur.Çalışma durumuyla ya da kadro ile ilgili pek bir bilgim yoktur.Kararınız hayırlı olsun.

happyface
Memur
15 Nisan 2014 18:52

yazabiliyorsun artık haydi koşa koşa git! sana hayırlı osun

BUDAKLI TOMRUK, 10 yıl önce

O kadar kötü olduğunu sanmıyorum,hayat yoktan kastın, hayatı hangi kategoriye soktuğuna bağlı tabi,hayatın olmadığına katılmıyorum,aksine 25 yıl orada yaşadım yazabilsem koşa koşa giderim.ev kiraları uygundur 350 400 arasına bolca güzel daireler bulabilirsin.gezeceğin o kdar çok yer vardır ki komşu büyük illere yakınlığı cabası.Doğal güzelliklerini yazmaya gerek yok zaten orada çalışan arkadaşlarımın çoğu memnundu.Şehir merkezi ayrı bir güzeldir.İlçeler sorunu her ilin mevcuttur ama anadolu ilçelerine nazaran biraz daha sorunsuzdur.Çalışma durumuyla ya da kadro ile ilgili pek bir bilgim yoktur.Kararınız hayırlı olsun.

BUDAKLI TOMRUK
Aday Memur
16 Nisan 2014 08:33

2. şarkımı yapıp koşa koşa gidecem beklediğim haberi aldım :D ve bu beni çok mutlu etti.:D

happyface
Memur
18 Nisan 2014 01:59

hakkında hayırlısı olsun

BUDAKLI TOMRUK, 10 yıl önce

2. şarkımı yapıp koşa koşa gidecem beklediğim haberi aldım :D ve bu beni çok mutlu etti.:D

ercann54
Aday Memur
19 Nisan 2014 23:19

ekipler ve karakol 3 yıldır 8/24 sakarya gibisi varmı

masiva
Aday Memur
24 Mayıs 2014 19:18

trafik de dahil mi?

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler