Editörler : swat3410
13 Mart 2014 10:21

Emniyet teşkilatı iyice şamar oğlanına dönderildi

Arkadaşlar maalesef acı ama gerçek. günde 6 polis çeşitli nedenlerle şehid oldu malumunuz ama ne Hükümetten nede Emniyet Genel Müdürlüğünden en ufak bir ses çıkmadı. Ama bakın Berkin Elvan için ortalığı yakıp yıkıyorlar. Yarın kamuoyu baskısından dolayı bir kaç polis memuru yakmaya kalkabilirler. Bu utanılacak bir durumdur. Sanki Polisin annesi-babası- ailesi-bekleyeni hiç yok, polis sanki insan değil. Bütün Türkiye'nin kamu yükünü sırtlandığı halde gerek teşkilatı içerisinden gelen ,gerekse dışarıdan gelen dayanılmaz hal alan her türlü haksızlıklara rağmen "Bu haksızlıkların onda biri inanın bana başka memurlara yapılsa adamlar açlık grevine bile giderler" En ufak bir tepki gösteremeyen göstermek istediğinde ise vatan hainliği ile suçlanıp en ağır disiplin !!! cezası ile baskılanan polis e insan gözü ile bakılmıyor maalesef. Teroristin bile haklarını savunan merciler mevcutken polisin hakkını savunacak hiç bir platforma müsaade edilmemektedir. Bakınız gazetelerden ,televizyonlardan ağızlardan kin kusa kusa polise acımasızca saldırılırken polisi savunan tek ses çıkıyormu? Polis iyice prestijsizleştirildi. Polisin saygınlığını bilinçli bir şekilde yok ettiler. İnanın bana emniyet teşkilatı ve polis tarihinin en alt seviyesini yaşıyor. Bu polisin hakkı değil ,olmamalıda.

sss t i l
Kapalı
13 Mart 2014 10:26

polise önce baştaki sahip çıkmıyorki operasyon yapanı sür, mitingte polise fırça at... vs..

KIRIK KILIC
Şube Müdürü
13 Mart 2014 10:43

soylesem kar etmiyor,sussam gonul razi degil.onca arkadasimiz hakkin rahmetine kavusuyor,yerleri degistiriliyor,insafsica calistiriliyor........onca arkadasimda hala tercihlerimi yaptim(dikkat :yaptim diyor.)neresi gelir yardim edebilirmisinizin derdinde.tamam da kardesim yapmissin zaten tercihini benim yorum yapmam birseyi degistirmezki.bunca problemin arasinda hala boyle geyikler gereksiz degil mi?meslekten ihraclar,kidem tenzilleri,sehit haberleri ortaligi kasip kavururken hala tercih ,hala gereksiz muhabbetler.biraz duyarli olalim.sendika kuralim ,dilekceler verelim.mail ler atalim,polis oyu yapalim......yada yapilmis tercih hakkinda yorum yapalim sonrada ölelim.

angaralı6
Aday Memur
13 Mart 2014 23:22

sen polisin otoritesinin içine ettin. polis sağlık memuru mu ki ayılana bayılana baksın.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi