Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopalihuzur657
17 Mart 2014 13:30  

Hakan Dede Tarih 2014 Videoları

2014 videolarını alan arkadaşlara soruyorum, bu videoların 2012 de uzemde veya ihtiyaç uzaktan eğitimde çektiği videolardan farkı var mı?

(aynı olan konular için söylüyorum osmanlı siyasi tarihi ve çağdaş tarih için değil)

Çok teşekkürler...:)

18 Mart 2014 01:50

femmefatale26

Uzem'in kileri izlemedim hocam videolar bugün elime ulaştı baya memnunum şimdilik

18 Mart 2014 04:35

al1yuks3l

I.dünya savaşı 2012'de ne ise 2014'de de odur değişen birşey olmaz :)

19 Mart 2014 00:18

biralexdegilim

çağdaş ve birsürü yeni konu eklendi mutlaka farkı olacaktır diye düşünüyorum oyüzden sipariş verdim gelince daha detaylı bilgi veririm tabi :)

23 Mart 2014 13:46

defansagelsenizelan

çağdaş ve birsürü yeni konu eklendi mutlaka farkı olacaktır diye düşünüyorum oyüzden sipariş verdim gelince daha detaylı bilgi veririm tabi :)

biralexdegilim, 4 ay önce - Alıntıya git

nasılmış hocam baktınız mı :)

24 Mart 2014 00:04

fizikci1925

keske nette yuklesenız

24 Mart 2014 18:46

nabarla28

Arkadaşlar videoları paylaşmak isteyen hocalarımız varsa bana yandex hesabımdan yollayabilir mi?

24 Mart 2014 23:48

biralexdegilim

nasılmış hocam baktınız mı :)

defansagelsenizelan, 4 ay önce - Alıntıya git

hocam bikaç ders izledim, konu anlatımı aynı geçen senelerle ama yeni eklenen konuları ilk defa dinleyeceğim. O açıdan iyi oldu sanırım. Hakan Hoca videoları kopyalatana çok pis beddua ediyor hocalarım, göze alamıyorum kusuruma bakmayın nolur :(

25 Mart 2014 15:14

defansagelsenizelan

hocam bikaç ders izledim, konu anlatımı aynı geçen senelerle ama yeni eklenen konuları ilk defa dinleyeceğim. O açıdan iyi oldu sanırım. Hakan Hoca videoları kopyalatana çok pis beddua ediyor hocalarım, göze alamıyorum kusuruma bakmayın nolur :(

anladım hocam sağ olun aynı olan konular için farklı şeyler söylemiyorsa gerek yok o zaman :)

26 Mart 2014 22:34

biralexdegilim

anladım hocam sağ olun aynı olan konular için farklı şeyler söylemiyorsa gerek yok o zaman :)

defansagelsenizelan, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam daha önce dinlediyseniz eski konularda espiriler bile aynı :)

27 Mart 2014 01:55

defansagelsenizelan

Hocam daha önce dinlediyseniz eski konularda espiriler bile aynı :)

trablusgarp a kadar ihtiyaçtaki uzaktan eğitim videolarını izlemiştim ondan sonrasını da uzem deki videolarını izlemiştim oralarda iyiydi ben de aşağı yukarı aynı şekilde anlatır diye düşünüyordum öyle de olmuş demek ki :)

31 Mart 2014 10:14

hizlisinavci

defansagelsenizelan heryerde karalama yapıyorsun. kul hakkına giriyorsun.

31 Mart 2014 10:15

hizlisinavci

adam on numara anlatmış eskisiyle ilgisi yok. Sen aynı diyorsun birtek

31 Mart 2014 16:00

defansagelsenizelan

adam on numara anlatmış eskisiyle ilgisi yok. Sen aynı diyorsun birtek

hizlisinavci, 4 ay önce - Alıntıya git

bak üstte biralexdegilim ne yazmış "daha önce dinlediyseniz eski konularda espriler bile aynı" demiş. bu adam flashı alıp izleyen birisi. ben sadece onun dediğini söyledim. benim hakan dedeyi kötüleme amacım olsa en başta başlığı böyle açmam benim amacım tamamen merak ve bilgi edinmek.

sizin "tarihten 1-2 net yapıyordum da hakan dede izledim 20 net çıkarıyorum bıdı bıdı.." mesajlarınıza şaşırmıyorum artık çünkü sizin tarihten 1-2 net yapabilmeniz çok normal. çünkü yazılanı, söyleneni anlama sıkıntınız var tamamen sizin kendi kapasitenizle alakalı.

31 Mart 2014 16:56

Alice Morgan
Kapalı

Anlatıyorsa da babasının hayrına mı anlatıyor sanki.Herkes yolunu bulmuş böyle rezil bir sistemden kendisine kar çıkarıyor.Kimselere bir şey olduğu yok yine olan bizlere oluyor.

31 Mart 2014 17:18

defansagelsenizelan

Anlatıyorsa da babasının hayrına mı anlatıyor sanki.Herkes yolunu bulmuş böyle rezil bir sistemden kendisine kar çıkarıyor.Kimselere bir şey olduğu yok yine olan bizlere oluyor.

Alice Morgan, 4 ay önce - Alıntıya git

aynen öyle adam her flashbellekten 50 lira istiyor kaç bin tane adama satmış sistemin çarpıklığını kullanıp köşeyi dönüyolar bunlar da yok emek veriyomuş da kul hakkına giriyomuşuz da bak sen :D

31 Mart 2014 19:08

femmefatale26

kul hakkı falan bilemem ama ortada verilmiş bir emek var şu yazdıklarınızdan ve söylemlerinizden son sadece yetiştireceğiniz öğrencilerinize acırım...

01 Nisan 2014 12:03

exile1166

Alicemorgan ve defansagelsenizelan adlı arkadaşların neyin peşinde olduğunu anlamadım. Babasının hayrına mı yapıyor dmiş. Ne saçma adam bedava vermek zorunda mı. Nasıl bir bedavaya alışmış insanlar bunlar. Sizler bir de eğitimici olucaksınız. Ayıptır

01 Nisan 2014 14:28

Alice Morgan
Kapalı

Alicemorgan ve defansagelsenizelan adlı arkadaşların neyin peşinde olduğunu anlamadım. Babasının hayrına mı yapıyor dmiş. Ne saçma adam bedava vermek zorunda mı. Nasıl bir bedavaya alışmış insanlar bunlar. Sizler bir de eğitimici olucaksınız. Ayıptır

exile1166, 4 ay önce - Alıntıya git

Yahu neyin peşinde olacağım Allah aşkına.:) Herkes herşeye aynı açıdan bakmak zorunda mı illa ki? Hakan Dede videolarına birileri eleştiri getirmiş diğerleri de göklere çıkarmış ben de bunun üzerine kendi yorumumu yaptım ki bu benim en doğal hakkım.Hani bu denli savunmaya geçenleri görünce bunca mağduriyetimizin içinden en nihayetinde kendisine kar çıkaran insanlardan biri olduğunu dile getirdim.Ne var yani bunda?Hem kim bedava versin diyor?Adam yapıyorsa da karşılığını fazlasıyla alıyor demeye getirdim.O yüzden bu noktada adamın avukatlığını yapamaycağım.

Dahası iki kelam ettik diye hemen parmak sallayarak "Senden şöyle eğitimci olmaz,böyle eğitimci olmaz,yok öğrencilerinize acırım vs." eşiğine de hemen nasıl varıyorsunuz hayret doğrusu.Doğru yaa hepimiz aynı kalıptan çıkmış gibi davranmalıyız,düşünmeliyiz.

01 Nisan 2014 16:47

defansagelsenizelan

Yahu neyin peşinde olacağım Allah aşkına.:) Herkes herşeye aynı açıdan bakmak zorunda mı illa ki? Hakan Dede videolarına birileri eleştiri getirmiş diğerleri de göklere çıkarmış ben de bunun üzerine kendi yorumumu yaptım ki bu benim en doğal hakkım.Hani bu denli savunmaya geçenleri görünce bunca mağduriyetimizin içinden en nihayetinde kendisine kar çıkaran insanlardan biri olduğunu dile getirdim.Ne var yani bunda?Hem kim bedava versin diyor?Adam yapıyorsa da karşılığını fazlasıyla alıyor demeye getirdim.O yüzden bu noktada adamın avukatlığını yapamaycağım.

Dahası iki kelam ettik diye hemen parmak sallayarak "Senden şöyle eğitimci olmaz,böyle eğitimci olmaz,yok öğrencilerinize acırım vs." eşiğine de hemen nasıl varıyorsunuz hayret doğrusu.Doğru yaa hepimiz aynı kalıptan çıkmış gibi davranmalıyız,düşünmeliyiz.

Alice Morgan, 4 ay önce - Alıntıya git

hocam hiç yormayın kendinizi boşverin ya yazılanı, söyleneni anlama sıkıntısı var bu arkadaşlarda konuştukça adamı çileden çıkarır böyle insanlar ;)

02 Nisan 2014 13:33

exile1166

Defansagelsenizeln, sana bişey söyledim belki kulağın çınlamıştır. Sizn memlekete gittim evi buldum sonra...

Toplam 23 mesaj