Editörler : F16 Gökçen
05 Nisan 2014 13:15

aöf edebiyata formasyon hakkimizi isteyelim

arkadaşlar yök'ün yeni çalışmasına göre fen edebiyatlara okurken formasyon alıp meb'de alan öğretmeni olma hakkı tanınacak , benim korkum ki bu konuda hiç de haksız değilim , aöf edebiyatların elinden bu hakkın alınabilecek olmasıdır, ya da diğer bir ihtimal aöf edebiyatlara da bu hak verilecek ama ancak özel okullarda öğretmen olabilecekler veya diğer bir ihtimal örgünlerde bu bütün öğrenciler formasyon hakkı alırken aöf de herkese vermeyecek belli kriterler getirecekler...

arkadaşlar tüm bu ihtimallere karşı birlik olup şimdiden hakkımızı aramalıyız çünkü daha şimdiden yök'ün kendi sayfasında açmış olduğu öğrenci portalına eğitim fakülteliler ve örgünler isteklerini "aöf lilere formasyon verilmemesi ve alesin kaldırılmaması" yönünde belirtmişlerdir...

arkadaşlar da bizler de sessiz kalmayalım lütfen sizden istediğim çok zor bir şey değil , internetten yök'ün anasayfasına girip oradan öğrenci portalına girip düşüncelerinizi belirtmenizdir, aöf öğrencileri olarak bizlerede okurken formasyon alma hakkının ve meb'de alan öğretmeni olabilme hakkının verilmesini istiyoruz , bizlerde emeklerimizin artık hiçe sayılmasını istemiyoruz ve eğer bir eleme yapılacaksa bunun kpss eğitim bilimleri sınavında yapılmasını istiyoruz , bu konuda örgünlerden ayrı tutulmak istemiyoruz şeklinde isteklerimizi belirtelim arkadaşlar...

ne kadar çok kişi yazarsa o kadar iyi , bu zamanda kimseye mücadele etmeden bazı hakları tanımıyorlar arkadaşlar hakkımızı savunalım!!

adaymemur-iclal
Aday Memur
05 Nisan 2014 13:58

güncel...

adaymemur-iclal
Aday Memur
05 Nisan 2014 14:28

güncell

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler