Editörler : F16 Gökçen
08 Nisan 2014 11:54

iş bankasi müfettiş yardimciliği sinavi - 25.05.2014

Bankamız Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. Yazılı mesleki bilgi sınavı ve genel yetenek testinden oluşan ilk aşama 25.05.2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Birinci aşamada başarılı olan adaylar değerlendirme merkezi aktiviteleri ve mülakattan oluşan diğer aşamalara davet edilecektir.

Sınava başvurular 14.03.2014?12.05.2014 tarihleri arasında kabul edilecektir

sevdaa86
Aday Memur
08 Nisan 2014 12:19

http://ik.isbank.com.tr/duyurular/mufettis-yardimciligi-sinavi_61.aspx

maldeynea
Aday Memur
18 Nisan 2014 00:15

yokmu başvuran....

makukulaa
Aday Memur
18 Nisan 2014 12:07

valla yok başvuran ben de dahil ne şartlar istiyorlar baksana!

derq
Aday Memur
18 Nisan 2014 12:17

bende de toefl falan var ancak işe alım konusunda aşırı seçici oldukları için başvurmayı düşünmüyorum kaybedeceğim zamana değmez gibi gözüküyo

gsuu
Aday Memur
18 Nisan 2014 19:30

Tek benmi başvuruyorum... Sınavda bir ton adam çıkar kesin

derq
Aday Memur
18 Nisan 2014 19:49

forumdan okuduğum kadarıyla geçmiş senelerde toefl şartından dolayı sınava fazla katılan olmamış ancak zor ve meşakkatli bir süreç o yüzden ben de kararsızım girip girmemekte orta seviye bir üniversiteden mezun olup girme şansı az gibi gözüküyor

gsuu, 10 yıl önce
Tek benmi başvuruyorum... Sınavda bir ton adam çıkar kesin

gsuu
Aday Memur
18 Nisan 2014 22:26

Aslında öyle bir şey yok. Bende iyi bir okuldan mezun değilim sordum aldığım cevap öyle birley olsa şartı koyardık.

derq
Aday Memur
18 Nisan 2014 22:57

tabi ki öyle yazılı bir kural yoktur ancak ortalama bi üniversiteden mezunsan bunu kapatabilecek artı yönlerin olmalı. yüksek bir ortalama, iyi bir toefl skoru, önemli yerlerde stajlar ve karşınızdakini etkileyebilme kabiliyetin varsa tabi ki şansın var bende bunların çoğu olmadığı için olumsuz konuştum aslında :)

gsuu
Aday Memur
20 Nisan 2014 09:00

Diğer müfettişlikler kaynıyor iş teftişde kimse yok :)) 3 kişi mi girecek bu sınava.

Fuldengüney
Kapalı
20 Nisan 2014 19:56

merhabalar, toefl sınav belgesı ıstıyorlar bız bu belgeyı nasıl yollayacagız bilgisi olan var mı?

derq
Aday Memur
20 Nisan 2014 20:07

ets'in sitesinden belgenin screenshot'ını alıp sınav referans no'su gözükecek şekilde yollayabilirsin ben sorduğumda ekran görüntüsü kabul ediyoruz demişlerdi

Fuldengüney, 10 yıl önce

merhabalar, toefl sınav belgesı ıstıyorlar bız bu belgeyı nasıl yollayacagız bilgisi olan var mı?

gsuu
Aday Memur
20 Nisan 2014 20:51

Başvuracak arkadaşlar ünileride yazabilirmiyiz? Galatasaray İktisat Toefl 95. Bakalım nolacak sonumuz. Birde bir sorum var. Diyelimki mülakatları geçtik ve işe kabul aldık. Eğitim verecekler mi? Veriyorlarsa içeriği nelerdir acaba?

maldeynea
Aday Memur
20 Nisan 2014 22:42

ben marmara işletme mezunuyum toefla gireceğim istenilen puanı alabilirsem başvurmayı planlıyorum.

derq
Aday Memur
20 Nisan 2014 22:44

ege iktisat, Toefl 103 kararsızım girip girmemek konusunda :)

derq
Aday Memur
20 Nisan 2014 22:46

ayrıca gsuu soruna cevap verecek olursam evet kesinlikle bir eğitim süreci oluyordur temel bankacılık ve teftiş üzerine. başka bir özel bankayla görüşmemde bir buçuk aylık bir eğitim olduğu söylendi yani burada da kesin vardır

gsuu
Aday Memur
23 Nisan 2014 09:16

Herhalde kimse girmiyecek bu sınava bir tek beni alacaklar o zaman :))

maldeynea
Aday Memur
24 Nisan 2014 12:54

aslında çok kişi girecek ki bunu sınava girersek göreceğiz ancak kimsenin buradan haberi yok yada herkes ders çalışıyor...

esecse
Aday Memur
25 Nisan 2014 12:00

ben de giricem. yabancı dil sertifikası olan herkesin girmesini öneririm. En son sınavda Balıkesir üniversitesi akadaşım kazandı. Ondan öğrendğime göre, sınav sorulara sanıldığı kadar zor değilmiş. Ayrıca, illa çok iyi okullardan mezun olsun mantığı yokmuş. Bir de iş bakası bildiğim kadarıyla müfettişine en iyi maaşı veren kurum. bankanın yöneticileri de çoğunlukta müfettiş kökenli. Bütün bu öğrendiklerimden sonra kesin başvurmaya karar verdim ben. denemeye değer:)

fixie
Aday Memur
25 Nisan 2014 12:28

ben zamanında epey araştırmıştım bu pozisyonu. ama bir şekilde başka bir yerde çalışıyorum şu anda.

fixie
Aday Memur
25 Nisan 2014 12:43

koşulları uyan arkadaşlar, çekinmeksizin sınava girmeli bence.

ben zamanında epey araştırmıştım bu pozisyonu. ama bir şekilde başka bir yerde çalışıyorum şu anda.

iyi okullar her yerde avantajlı tabi, ancak okulunuz tek faktör kesinlikle değil.. orta klasmanda okullardan mezun olup şu anda başarıyla çalışan bir çok müfettişleri olduğunu biliyorum..

yabancı dil ile ön eleme yapılması, sonraki rekabetin azalması bakaımından lehinize olur diye düşünüyorum..

sınavda ekonomiye çalışmalısınız. genel yetenek testi ise diğer kurumlarla benzer bir yapıya sahip.. geçmiş sınav sorularını , teftiş kurulunun ofisine bizzat giderek görebilirsiniz..

maaşının gayet tatminkar olduğunu herkes bilir sanırım. 5 senede evini arabasını alıyor müfettişler..

sonuç olarak, şansınızı denemenizi tavsiye ederim..

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi