Editörler : Pangaea
08 Nisan 2014 16:42

Her zaman koordinatör, beden eğitimi öğretmeni mi olur?

23 nisan ve diğer resmi bayramlarda 'Koordinatör' herzaman Beden Eğitimi Öğretmenimi olur? Beden eğitimi öğretmeni mi sorumludur herşeyden bayramlarda yani ?

reelll
Daire Başkanı
10 Nisan 2014 19:41

?????????

reelll
Daire Başkanı
10 Nisan 2014 19:42

güncel...

akpınar46
Genel Müdür
10 Nisan 2014 21:41

Evet hocam yakin bi zamanda beden egit ogret toplantisi yapilir buradaki toplantida kordinator ogretmen ve resmi gecisi yaptiracak okul bandosu secilir bide bu donem baaindada yapilmis olabilir

akpınar46
Genel Müdür
10 Nisan 2014 21:43

Genelde yeni atanmis emekliligi gelmis arkadaslara.yaptirmazlar tecrubeli arkadaslar secilir

reelll
Daire Başkanı
12 Nisan 2014 22:09

teşekkürler hocam. ben köy okulundayım bando bizde yok.1.dönem başı törenlerden matematikçi ve beni koordinatör yazmışlardı. ama ben biraz disiplinli olduğum için işlerine gelmiyor.ortaokulda gösteri yaptırmayacak öğretmenler çok matemetikçi sıkmadığı için bana fazla pas vermiyolar gibi.

reelll
Daire Başkanı
12 Nisan 2014 22:11

birde ortaokulda sınıf rehberi olan yada olmayan hocalar gösteri yapmak zorundamıdır ????? cevaplarsanız sevinirim

zisanduman
Aday Memur
09 Mayıs 2014 11:26

merhaba ben yeni atandım ve ilçede ki 19 mayıs kutlamalarında gösteri için iki halkoyunu gösterisi çıkardım ama şimdide spor bayramı ve sen beden eğitimi öğretmenisin bir de cimnastik gösterisi çıkar dedi ilçe milli eğitim bu kadar kısa sürede.. resmi yazı yok yapmalımıyım.. birde sık sık saçma sapan şeylerden dolayı uyarı yazısı alıyorum gözünüzü seveyim biri bana beden eğitimi öğretmeninim okulda yapmak zorunda olduğu görevleri okumam için bir site yada bir şey söylesin bakayım...

sigmund freud
Genel Müdür
15 Mayıs 2014 06:57

devletin resmi dili yazıdır yazı olmadıgı sürece bir istekte bulunması söz konusu değilddir bu kadar kısa sürede arka arkaya bu kadar şey istemesi de işgüzarlıktan başka birşey değil ilçede isen nihayetinde en yüksek sicil amirin kaymakam ve ilçe mem müdürü bazen yazısızda yapmak gerekebiliyor:)

birde neye göre uyarı cezası alıyorsunuz devlet memurlarında uyarma ve kınama cezaları bellidir

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi