Editörler : swat3410

Kapalı
08 Nisan 2014 17:39

2013 yılında yapılan Komiser yardımcılığı sınavı iptal edilsin , baştan sınav yapılsın

Sayın devlet büyüklerimiz,2013 yılında yapılan bu sınavda paralel yapının nasıl şaibe yaptığını artık sağır sultan bile biliyor.Eğer bu sınav iptal edilip baştan bir sınav yapılmazsa, bu yıl 500 civarında paralel komiserimiz daha olacak.şaibelerin ayyuka çıktığı bu sınav iptal edilir,ÖSYM tarafından daha şeffaf bir sınav yapılsa, 95 puan alıp kazanan feto cuların 40 puan bile alamadığı görülecektir.

Sadece 2013 değil, 2012,2011,2010,2009 yılında yapılan sınavlar incelenirse paralel yapının bu sınavların sorularını paralelcilere nasıl sızdırdığı gün gibi ortaya çıkacaktır.

Paralel komiserler bugüne kadar bu iktidar olduğu sürece bize birşey olmaz mantığıyla hareket ediyorlardı,am çok şükür ki artık devran değişti,

DAHA TEMİZ BİR EMNİYET İÇİN 2013 YILINDA YAPILAN BU SINAV DERHAL İPTAL EDİLMELİ,SORULARI ÇALANLAR HAKKINDA SORUŞTURMALAR BAŞLATILMALI,DAHA ÖNCEKİ YILLARDA YAPILN SINAVLARDA İNCELENMELİ,

QENN
Şef
08 Nisan 2014 23:34

Komiser yardımcılığı sınavında mülakatın kaldırıldıgı yıldan itibaren incelenip iptali saglanmalı ki hak yerini bulsun, meslekte 95 puanın yarısının yedekte kaldıgı basarılı sınavlardan, basarılı komiserlerle halen çalışmaya devam ediyoruz...tek tek incelenmeli haksızlıklar giderilmeli hak yerini bulmalı....

genceremre
Aday Memur
13 Nisan 2014 21:18

DAHA TEMİZ BİR EMNİYET rüyalarımızda görürüz ancak... seçim kazanıldı değişen bir şey olmayacak fidanın uçlarından budadıktan sonra aynı ayrımcılığa devam kendi üzerinden......

antifeci
Kapalı
13 Nisan 2014 21:19

Bir umut işte, belki birşeyler değişebilir.

skull34
Memur
14 Nisan 2014 17:54

Bu hakyiyiciler yüzünden emeğimin çalınacağını bildiğim için hiç komiser yardımcılıgı sınavına girmedim..yılladır gözümüzün önünde hak yiyorlar..şu an misyondayım gelince sınav adaletli hale gelse bile yaşım tutmayacak..işte böyle insanların geleceğiyle oynuyorlar..bunlar müslüman ya biz değiliz ya ahirette nasıl verecekler bunların hesabını acaba..

antifeci
Kapalı
16 Nisan 2014 17:24

Önemli olan bundan sonra ne olacağı , inşallah büyüklerimiz, ilgilenir

urant
Aday Memur
18 Nisan 2014 13:22

ben sınav olsun diye yıllarca bekledim.sınavlar yapılmaya başlandı birileri çıkıp bu sınavlar bizim hakkımız diye başımıza komiser oldu.biz kazanamadık.hiçbir zaman da kazanacağımı düşünmedim.çünkü onlar varken komiser olmak biz marabaların ne haddine.yıllarca mevzuat ve hukuğu içtim ama boşuna içtmişim.umarım benden sonra gelenler hakkıyla kazanır ve komiser olur.

Cardakes
Aday Memur
23 Nisan 2014 00:29

İsmailcim hakkıyla kazananların hakkına girmiş olmuyor musun sınavın iptal edilmesini söylemenle.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi