Editörler : E.Kayı Han
09 Nisan 2014 22:18

İcra Müdürlüğü sınavını kazanlanlar, sınava nasıl çalıştınız?

icra müdürlüğü sınavını kazanan arkadaşların başarı hikayelerini ve sınavı nasıl çalışıp kazandıklarını paylaşmalarını bekliyorum.......

nasip-kısmet
Aday Memur
11 Nisan 2014 13:58

kimse yazmamış

ersoyor
Aday Memur
19 Nisan 2014 15:10

belki kimileri ''hadi oradan amca dayı ile demiyorsun da , çalışarak diyorsun'' diyecek ama gerçekten torpilsiz olarak , çalışarak.

nasip-kısmet
Aday Memur
21 Nisan 2014 22:11

Sınavda torpil olduğunu zannetmiyorum ama mülakatta vardır

nasip-kısmet
Aday Memur
28 Mayıs 2014 12:28

kazanan bir daha buraya uğramıyor mu ne :)

Hukuk10
Genel Müdür
02 Haziran 2014 20:40

kazanmanın formülünü söylüyorum not alın: et-tekraru ahsen velev kane yüz seksen

erkan.67
Aday Memur
30 Haziran 2014 00:27

et tekrerü fil ahsen olcaktı hocam fil' i unutmuşsunuz :D

Hukuk10, 10 yıl önce

kazanmanın formülünü söylüyorum not alın: et-tekraru ahsen velev kane yüz seksen

oguz41
Kapalı
01 Temmuz 2014 15:22

arkadaşlar elimde görüntülü dersanenin 41 dvdlik icramüdürlüğü sınav seti var isteyen arkadaşa 100 tl ye satiyorum

[email protected]

dan yazabilirsiniz

monopoly1
Aday Memur
15 Temmuz 2014 02:18

1-yazılıyı geçmeden mülakat arayışına girmiyorsun mülakatı kesinlikle düşünmüyorsun. yoksa yazılıda başarın olmaz. 2- üç ay hafta sonu ve akşamından tamamen vazgeçiyorsun. 3 aydan vazgeçtin mi bak 3 ayda neyapıyorsun.

2 tane konu anlatımlı kitaptan çalışıyorsun, benim ismail ercan ve murat yayınları oldu. piyasadaki tüm kitapların yani konu anlatımı ve soru bankaları dahil hepsinin sorularından fotokopi çekiyorsun, geçmiş yıllardaki çıkmış sınav sorulardan hangi konuya çok ağırlık vereceğini ve tamamen ezberleyeceğin yerleri iyi tespit yapıyorsun, en önemlisi bu. son ayında çalıştığın konulardan kendi kendine test soruları hazırlamaya çalışıyorsun.(öğrenmissen rahat hazırlarsın). sınav akşamı ezber yapman gereken yerlere 1-2 saat tekrar bakıyorsun. 3 ayda bu işlem tamam.. sınav serüvenim bu benim. bu serüven sonunda 15 kez murat yayınlarını. 2 kez ismail ercanı bitirdim arada konuya göre bakmalarım da hariç. 2000 soruda adalet bakanlığı soru bankası defalarca bitirdim. 1 kez themis hakimlik sınavına hazırlık soru bankası (bizim sınavdaki derslerle ilgili kısımları), 1 kez altın seri kıymetli evrak soru bankası, piyasadaki tüm konu anlatımlı kitapların sorularını çözdüm. fazla gözünde büyümesin altı üstü 3 ayda yapılıyor bu kadar şey.

nasip-kısmet
Aday Memur
16 Temmuz 2014 01:57

kardeşim ALLAH senden razı olsun. çok güzel yazarak bana gerçekten moral ve destek oldu. ben gündüzleri çalıştımdığım için akşamları ders çalışıyorum. iftardan sonra şimdi ismail ercanın kitabı var elimde birinci cilt kitabındayım hala inşallah yetişir. sınavdan öncede kurumdan izin alacağım bir aya yakın inşallah yetişir ya. tekrar çok sağol :)

alperr85
Memur
16 Temmuz 2014 23:28

okurken bile yoruldum buyuk emek ve sabir istiyor gercekten..

erkan.67
Aday Memur
19 Temmuz 2014 02:45

sistemli çalışın tekrar yapın boşlamayın anlamadan geçmeyin bol bol soru çözün işte bukadar...

tolgahantr
Aday Memur
26 Temmuz 2014 05:55

bu çalışmaya kaç net yaptınız merak ettim doğrusu, tam bir azim örneğisin

monopoly1, 10 yıl önce

1-yazılıyı geçmeden mülakat arayışına girmiyorsun mülakatı kesinlikle düşünmüyorsun. yoksa yazılıda başarın olmaz. 2- üç ay hafta sonu ve akşamından tamamen vazgeçiyorsun. 3 aydan vazgeçtin mi bak 3 ayda neyapıyorsun.

2 tane konu anlatımlı kitaptan çalışıyorsun, benim ismail ercan ve murat yayınları oldu. piyasadaki tüm kitapların yani konu anlatımı ve soru bankaları dahil hepsinin sorularından fotokopi çekiyorsun, geçmiş yıllardaki çıkmış sınav sorulardan hangi konuya çok ağırlık vereceğini ve tamamen ezberleyeceğin yerleri iyi tespit yapıyorsun, en önemlisi bu. son ayında çalıştığın konulardan kendi kendine test soruları hazırlamaya çalışıyorsun.(öğrenmissen rahat hazırlarsın). sınav akşamı ezber yapman gereken yerlere 1-2 saat tekrar bakıyorsun. 3 ayda bu işlem tamam.. sınav serüvenim bu benim. bu serüven sonunda 15 kez murat yayınlarını. 2 kez ismail ercanı bitirdim arada konuya göre bakmalarım da hariç. 2000 soruda adalet bakanlığı soru bankası defalarca bitirdim. 1 kez themis hakimlik sınavına hazırlık soru bankası (bizim sınavdaki derslerle ilgili kısımları), 1 kez altın seri kıymetli evrak soru bankası, piyasadaki tüm konu anlatımlı kitapların sorularını çözdüm. fazla gözünde büyümesin altı üstü 3 ayda yapılıyor bu kadar şey.

sempatikhukukcu
Kapalı
27 Temmuz 2014 14:07

o kadaragerek var mı ya ben murat yayınlrndn calışrm cıkms sorular brzda kanun okurum tamam dıyordum

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi