Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
13 Nisan 2014 20:09

Hizmet Gereği Ataması İptal olan

Arkadaşlar Adaletsiz Bakanlığı tarafından suçu günahı yokken, egolu, namussuz amirlerce sürgün edilipte, hizmet gereği atama süresi dolmadan tekrar eski görev yerine veya başka bir adliyeye tayin olan varmı aranızda, ya da tanıdığınız birisi. Çok acil lütfen..

muratgun922
Genel Müdür
14 Nisan 2014 10:41

nakil kararında HİZMET GEREĞİ cümlesi varsa yapacak bişi yok beni geçici olarak sürgün etmişlerdi geçici görev konusunda davayı kazandım ama o bu kez hizmet gereği atama yaptılar yine kitabına uydurmuşlardı yani kitapsızlar yapacak bişi yok

bagers
Daire Başkanı
14 Nisan 2014 12:26

Değerli kardeşim, öncelikle çok geçmiş olsun.

Hizmet Gereği tayinden dönmek çok zor ama imkansız değil. Mazeretin varsa adamda araya koyarsan yapabiliyorlar, ama mazeretsiz kesinlikle vermiyorlar. Geri dönen elbet vardır, ama isimleri saklarlar, söylemezler.

Söz.Katip
Kapalı
16 Nisan 2014 18:29

Malesef, Adalet Bakanlığında hepsi diyemem ama H/S lerin bir kısmı , Allahtan sonra kendisi geliyor sanıyor. Suçu günahı olmayan memurları sürüyorlar.

Ceviz kabuğu doldurmayacak ve suç oluşturmayan bir nedenden dolayı yaklaşık 3 yıl oldu sürgündeyim.

Ailemizden , sevdiklerimizden ayırdılar bizi. Cinnet geçirmek üzereyim :(

muratgun922
Genel Müdür
17 Nisan 2014 10:54

aynen öyle onların hiç birisini sevmiyorum hepsinin allah belasını versin

Söz.Katip, 10 yıl önce

Malesef, Adalet Bakanlığında hepsi diyemem ama H/S lerin bir kısmı , Allahtan sonra kendisi geliyor sanıyor. Suçu günahı olmayan memurları sürüyorlar.

Ceviz kabuğu doldurmayacak ve suç oluşturmayan bir nedenden dolayı yaklaşık 3 yıl oldu sürgündeyim.

Ailemizden , sevdiklerimizden ayırdılar bizi. Cinnet geçirmek üzereyim :(

Söz.Katip
Kapalı
17 Nisan 2014 23:10

Amin kardeş.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi