Editörler : E.Kayı Han
14 Nisan 2014 16:47

ne zaman kopacak şu kıyamet bekle bekle sıkılıyor insan :) mesele tek başına gitmek değil :D mesele

ne zaman kopacak şu kıyamet bekle bekle sıkılıyor insan :)

mesele tek başına gitmek değil :D mesele gözümüz arkada kalmasın meselesi :D

NatasNoiz
Kapalı
14 Nisan 2014 16:56

Dünya üzerinde tek bir inanan dahi kalmadığında, kafirlerin üzerine kopacak. Baya bekleyeceksin yani.

4.rasputin
Kapalı
15 Nisan 2014 09:22

sen ölünce kopar beklediğine pişman olmayacağına emin ol seni hayal kırıklığına uğratmayacak!

ekaya
Müsteşar Yardımcısı
15 Nisan 2014 09:47

külli atin karib... her gelecek yakındır.. sayılı gün çabuk geçer...

a 1981
Yasaklı
15 Nisan 2014 10:47

her insanın kıyameti kendi ecelidir.

İlla ki dünyanın ecelini beklemene gerek yok.

15 Nisan 2014 11:13

insan öldükten sonra zaten dünya zamanını algılamaz çünkü açlık tokluk veya nefis bile bitmiştir o an yani durup beklerken ne kadar zamanın geçtiğini bile algılamaz çünkü dünyevi bir süreç uyaranı yoktur bu açıdan ölen birinin ahireti beklerken bizim anladığımız zamanla 1 saniye sonrasıdır büyük hesap günü :D

a 1981, 10 yıl önce

her insanın kıyameti kendi ecelidir.

İlla ki dünyanın ecelini beklemene gerek yok.

a 1981
Yasaklı
15 Nisan 2014 11:39

bana öyle gülücüklü mesajlar yazma lütfen, Ciddi bir başlık açtığını düşünüp, ciddi birşey yazdım..

öbür başlığında düşündüklerimi yazdım, okuyabilirsin..

SGK Emeklilik Uzmanı, 10 yıl önce

insan öldükten sonra zaten dünya zamanını algılamaz çünkü açlık tokluk veya nefis bile bitmiştir o an yani durup beklerken ne kadar zamanın geçtiğini bile algılamaz çünkü dünyevi bir süreç uyaranı yoktur bu açıdan ölen birinin ahireti beklerken bizim anladığımız zamanla 1 saniye sonrasıdır büyük hesap günü :D

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi