Editörler : Lanet

xbox45
Aday Memur
10 Ağustos 2014 13:14

arkadaşlar merhaba. Ben birşey sorucam. Kimyagerlerin belediyelerdeki görevi nedir bilen var mı?

arzu9135
Şef
30 Kasım 2014 21:51

kımyagerler bıyologlar beledıyede ne ıs yapar. calısma saatlerı ve maasları nasıldır? laboratuvar ortamında kılık kıyafet ve erkekler ıcın sac sakal nasıldır? calısan var mı yada bılen duyan

VHKİ-35
Kapalı
10 Aralık 2014 15:37

benim bir akrabam kimyager olarak çalışıyor. memur kadrosunda. su kanalizayon idaresi bünyesinde çalışıyor. labaratuar ortamında önlük kullanıyor olabilirler (emin değilim) aynı kurumun başka birimlerinde önlük zorunluluğu olduğunu sanmıyorum. saç sakal durumuna gelince diğer memurlarda durum nasılsa onlarda da aynı. bir fark yok.

arzu9135, 9 yıl önce

kımyagerler bıyologlar beledıyede ne ıs yapar. calısma saatlerı ve maasları nasıldır? laboratuvar ortamında kılık kıyafet ve erkekler ıcın sac sakal nasıldır? calısan var mı yada bılen duyan

arzu9135
Şef
10 Aralık 2014 19:29

akrabanıza sorar mısınız rıca etsem bıyoloji mezunuyum 4 yıllık unı mezunuyum ızmırlıyım. ızsu ya yda beledıyede nerelere gırebılırım? bana yardımcı olurmusnuz

VHKİ-35
Kapalı
11 Aralık 2014 14:55

arzu hanım belediyelerde sizin çalışma alanınız su kanalizasyon idaresidir. sağlık işleri daire başkanlıklarıda olabilir. izmirde büyükşehire bağlı olan bir hastane var. yenişehirde mezarlıklar müdürlüğünün karşısında. ismi de izmir büyükşehir belediyesi eşrefpaşa hastanesi. neticede biyologların çalışma alanları daha çok sağlık üzerine olduğu için bu hastanede de çalışabilirsiniz.

yalnız izsu yada bu hastene bünyesinde şirket elemanları çalışıyor mu, çalışıyorlarsa nasıl istihdam ediliyorlar konusunda bilgim yok. memur olarak da girebilirsiniz sözleşmeli olarak. ama gerek şirket bünyesine gerek se sözleşmeli memur olarak girmeniz için referansınız olması gerekiyor.

ama "illaki belediyede çalışmak istemiyorum. başka bir devlet kurumu da olur" diyorsanız sağlık bakanlığı zaman zaman biyolog kadrosu açıyor. kpss yoluyla girebilirsiniz.

arzu9135, 9 yıl önce

akrabanıza sorar mısınız rıca etsem bıyoloji mezunuyum 4 yıllık unı mezunuyum ızmırlıyım. ızsu ya yda beledıyede nerelere gırebılırım? bana yardımcı olurmusnuz

arzu9135
Şef
11 Aralık 2014 18:23

Öncelikle cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. Hastahaneyi bilmiyordum belediye ye bagli oldugunu. Peki oraya nasil basvurabiliriz. Bir de su kanalizasyon demek neresi? İzsu degil mi acaba?

İzsu lab da calisabilir biyologlar diye biliyorum ben o yuzden yazmistim. Birde referansli ya da referanssiz nasil alimlar oluyor. İhale beklemek mi gerekiyor

VHKİ-35
Kapalı
12 Aralık 2014 11:37

rica ederim..hasteneye girmek için nasıl başvuruluyor bilmiyorum. büyük ihtimalle insan kaynakları daire başkanlığına başvuruluyordur. su kanalizasyon'dan kasıt, bahsedilen ilin su idaresidir. izmir için izsu.

evet izsunun labaratuarında çalışabilirsiniz. buralarda daha çok kimyagerleri istihdam ediyorlar ama biyologlarda çalışıyor diye biliyorum.

şirket elemanı olarak girmek için ihale dönemlerini takip etmenizde fayda var tabi. fakat ihale dönemlerini takip etmeden önce izsu'ya gidip labaratuarda çalışan kişilerin memur mu , şirket elemanı mı olduklarını öğrenin.

şirket elemanı olarak çalışanlar var ise nasıl girdiklerine dair ayrıntılı bilgi vereceklerdir. burdan verdiğimiz bilgiler yetersiz olur. çünkü şahsen ben büyükşehir belediyesinde olmadığımdan sorduğunuz soruların kesin cevaplarını bilmiyorum..

arzu9135, 9 yıl önce

Öncelikle cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. Hastahaneyi bilmiyordum belediye ye bagli oldugunu. Peki oraya nasil basvurabiliriz. Bir de su kanalizasyon demek neresi? İzsu degil mi acaba?

İzsu lab da calisabilir biyologlar diye biliyorum ben o yuzden yazmistim. Birde referansli ya da referanssiz nasil alimlar oluyor. İhale beklemek mi gerekiyor

arzu9135
Şef
12 Aralık 2014 18:19

Yil sonuna kadar alim olucak demislerdi ama daha bir ihale goremedim :( acaba ihale olsa kac kisi alirlar . Bir bilgisniz var mi acaba soru yagmuruna tuttum kbkmayin

mrt721
Kapalı
12 Aralık 2014 19:33

Torpille oluyor , kpss ile beledye çok zor

ins.pire
Şef
27 Ocak 2015 08:52

İzmir Büyükşehir Belediyesinde Sosyal Denge Tazminatı var mıdır ? Bilgisi olan arkadaslar varmı ?

mrt721
Kapalı
27 Ocak 2015 14:06

Belediyelerin yüzde sekseni dayi sistemiyle alım yapıyor , kpss ile giren yek tük oda istanbul konya antep gibi .

Memur4141
Aday Memur
28 Ocak 2015 11:46

izmir büyükşehire gitmek istiyorum varmı becayiş isteyen evli tekniker arazi tazminatı hariç sds+yemek kartı 3600 tl allah bereket versin izmir ne veriyor cevaplarınızı özel mesaj atarsanız cevaplarım

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi