Editörler : swat3410
17 Nisan 2014 01:04

Mersin Antalya Ankara Egm sıralama nasıl olmalı

Memleket Adana, Adana yı asayiş+terör, artık köy gibi olmasından ve deniz olmamasından dolayı yazmadım.ilk tercihlerim

1- Mersin

2- Antalya

3- Ankara

idi.

Şuan, Ankara kadro konusunda kararsızım neticede ilçeleri de var. EGM daha mantıklı ama Antalya ve EGM aynı grupta.ne yapacağımı şaşırdım valla arkadaşlar.O grupta ankaraya alternatifte bulamadım.Nsıl yapsamki?

memati06
Aday Memur
17 Nisan 2014 02:38

arkadaşım egm ve antalya gelme ihtimali zayıf yani hele egm çok zor antalya ona göre biraz iyi önemli olan senin amacın ne antalya ve ankara alakasız yerler yakın değiller yani

yunus3324
Kapalı
17 Nisan 2014 09:21

arkadaşım bence adana.zaten mersin in adanadan kalır yanı yok asayiş+terör durumuyla.mersin adanaya nazaran iş yoğunluğu daha fazladır.hem deniz çok da uzak değil.şayet mersin silifke erdemli yaptırabilirsen kesinlikle mersin yaz..

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 11:47

Egm ve Antalya 2. ve 3. tercihte ölü tercih olur

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 11:48

O nedenle Öncelikle Adana, Antalya, EGM birini seçmem lazım? Daha sonra...

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 11:52

...daha sonra Mersin, Ankara, Denizli, Muğla, Kocaeli ,Bolu ile güzel bir sıralama yapmalıyım?

salman44
Aday Memur
17 Nisan 2014 12:12

geçen yıl ben de bu şekilde tercih yaptım şu an ankaradayım..))))

trafik polisiyim bizim atama ayrı oluyor belki ondan da olabilir..

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 12:30

nasıl yapmıştın dostum?

salman44, 10 yıl önce

geçen yıl ben de bu şekilde tercih yaptım şu an ankaradayım..))))

trafik polisiyim bizim atama ayrı oluyor belki ondan da olabilir..

salman44
Aday Memur
17 Nisan 2014 12:49

1.mersin

2.antalya

3.ankara

4.sivas şeklinde terch etmiştim...

resmok, 10 yıl önce

nasıl yapmıştın dostum?

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 13:03

evet bence de Mersin sekerse Ankara gelir diye düşünmüştüm. EGM Antalya Adana hangisini seçmeliyim?Bu arada memleket neresi ve ankara dan memnun kaldın mı?

salman44, 10 yıl önce

1.mersin

2.antalya

3.ankara

4.sivas şeklinde terch etmiştim...

salman44
Aday Memur
17 Nisan 2014 13:26

memleket malatya.ankaraya gelirsen herkes sana neden ankaraya geldin diye soracak kimse memnun değilmiş gibi ama kimsede buradan gitmek istemiyor...ben istanbulda çalıştım onun için burası bana daha kolay geliyor.bence rahat bir yer.2 +1 çalışıyoruz gündüz de sadece 30 mart tarihinde bir gün uzadı onun dışında hiç sorun yok...ama bazen istanbulu yazsa idim dediğim oluyor...umarım herşey gönlünce olur...bir de ankara olursa lojman müraacatı yapabilirsin şarktan gelenler için 1 ay müracaat hakkı var.

resmok, 10 yıl önce

evet bence de Mersin sekerse Ankara gelir diye düşünmüştüm. EGM Antalya Adana hangisini seçmeliyim?Bu arada memleket neresi ve ankara dan memnun kaldın mı?

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 13:33

bende şuan malatya dayım :) Ankara dan memnun kaldın sanırım, ev kiraları ne kadar, ailen memnun kaldı mı?

peki sence 1.gruptan EGM Antalya Adana hangisini tercih edeyim? ve Mersin, Ankara, Denizli, Muğla ile beraber sıralama nasıl olabilir?

salman44, 10 yıl önce

memleket malatya.ankaraya gelirsen herkes sana neden ankaraya geldin diye soracak kimse memnun değilmiş gibi ama kimsede buradan gitmek istemiyor...ben istanbulda çalıştım onun için burası bana daha kolay geliyor.bence rahat bir yer.2 +1 çalışıyoruz gündüz de sadece 30 mart tarihinde bir gün uzadı onun dışında hiç sorun yok...ama bazen istanbulu yazsa idim dediğim oluyor...umarım herşey gönlünce olur...bir de ankara olursa lojman müraacatı yapabilirsin şarktan gelenler için 1 ay müracaat hakkı var.

salman44
Aday Memur
17 Nisan 2014 13:41

ben ankaradan memnunum. bence EGM daha güzel olur...kesinlikle merkezde kalmış olursun..antalya ilçeleri çok fazla gittiğin yer çok önemli...ben ankarayı yazarken mersin ve antalya olmadıktan sonra neresi olursa olsun öenmli değil mantığı ile yaptım.en azından büyükşehir.herşey elinin altında...

salman44, 10 yıl önce

resmok
Aday Memur
17 Nisan 2014 14:24

EGM mi Antalya mı desem sen antalya dersin heralde öyle anladım? ev kiraları nasıl? ailen çoluk çocuk memnun kaldı mı ankaradan, alışabildiler mi?

salman44, 10 yıl önce

ben ankaradan memnunum. bence EGM daha güzel olur...kesinlikle merkezde kalmış olursun..antalya ilçeleri çok fazla gittiğin yer çok önemli...ben ankarayı yazarken mersin ve antalya olmadıktan sonra neresi olursa olsun öenmli değil mantığı ile yaptım.en azından büyükşehir.herşey elinin altında...

18 Nisan 2014 20:11

arkadaşlar şarka tabi personelim ancak sağlık sorunum nedeniyle 5.kez ipka talebinde bulundum ancak sağlık sorunum sebebiyle tedavi olanakları iyi olan ankara iline tayin olmak istiyorum şarka tabi olmama rağmen batıdan batıya tayin dilekçesi verebilir miyim. batıdan batıya tayin için tercih dönemi ne zaman bitiyor.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi