Editörler : crops35
17 Nisan 2014 15:55

Çalışmaya yeni başlayan önlisans mezunları

Arkadaşlar ben çalışmaya yeni başladım 2012 nin yayınlarıyla çalışıyorum ama soru tipleri değiştiğinden kendimi eksik hissediyorum matematikte de eksiklerim var acaba bana önerebileceğiniz konu anlatımlı ve çüzümlü soru bankası olan yayınevleri hangileri karar verebilmiş değilim yardımcı olursanız çok sevinirim

zelis_zeliha
Aday Memur
17 Nisan 2014 16:21

hem konu anlatımlı hemde soru bankası almayı düşünüyorum yok mu önerisi olan

elmol
Aday Memur
17 Nisan 2014 16:26

ben yeni başladım tarihten başladım elimde kaynak vardı konu anlatımdan konu çalışıp yaprak test ve konu bankasından testlerini çözüyorum bu şekilde güzel ilerliyo yargı ve yediiklimden iki kaynak çalışıyorum

zelis_zeliha
Aday Memur
17 Nisan 2014 16:38

memnun musunuz peki?

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
17 Nisan 2014 17:09

tarih ,anayasa ve vatandaşlık data

coğrafya istikrar yayınları ama uzman kariyer yada ihtiyaç bulabilirsen al ben kitabı aldıgım zaman bulamamıştım

türkçe için açıkcası farketmez zaten türkçede çalışılacak sadece dilbilgisi var ihtiyaç ,yargı,uzman kariyer herhangi birini alabilirsin

matematikte benim elimde kaynaklar vardı fem ve güvender yayınları onlardan çalışıyorum

soru bankası olarak aldıklarım uzman kariyer genel kültür çek kopart yaprak test ,fem'in genel yetenek soru bankası,uzman kariyer tarih,coğrafya ,matematik çözümlü öğreten soru bankası ,yargı kozmik oda anayasa ve türkçe çözümlü soru bankası birde x yayıncılık tarih defteri elimde geçen yılın soru bankalarıda aynı zamanda

bende çalışmaya yeni yeni başladım sayılır

zelis_zeliha
Aday Memur
17 Nisan 2014 17:34

tşk ederim en çok eksiğim matematik o konuda çözümlü yayınlar istiyorum elimdekiler çok eksik

survivor2828
Memur
17 Nisan 2014 17:40

ya bence tarihten en iyi kaynak aofün atatürk ilkeleri inkilap tarihi 1 ve 2 ihtiyaç en iyisi bence

cengiz_22
Kapalı
17 Nisan 2014 17:53

güvender 'video çözümlü ygs matematik soru bankası' oldukça iyidir temel sağlam değilse çok fayda sağlar. yediiklim çözümlü soru bankaları başlangıç aşaması için uygundur 'keyifli matematik' kitabı da güzeldir.

final ygs çözümlüde güzel ama soruları zorlayıcı. güvenderi mutlaka al derim

zelis_zeliha, 10 yıl önce

tşk ederim en çok eksiğim matematik o konuda çözümlü yayınlar istiyorum elimdekiler çok eksik

Bunyamin91
Memur
17 Nisan 2014 20:18

Genel kültür için data ve beyazkalem olabilir. Matematik için ygs yayını almayın ihtiyac tavsiye ederim .

mltmkrt
Aday Memur
17 Nisan 2014 23:33

ihtiyaç yargı ve pegem süper matematikte ihtiyaç full çözümlü soru bankasını öneririm çok güzel

aligüvenir
Aday Memur
19 Nisan 2014 00:53

arkadaşlar henüz çalışmaya başlayamadım bir türlü etrafımdaki stresli ortamdan çok mu geç kaldım :(

elmol
Aday Memur
19 Nisan 2014 01:21

memnunum konu olarak yargı çok derli toplu geldi düzenlemeleri falan hoşuma gitti net olması daha önce ihtiyaçtan çalışmıştım o da güzel yediiklim soru bankasından da yararlanıyorum güzel gidiyo ne kadar fazla kaynakla ilerlersen değişik tarzda sorularla karşılaşabiliyosun

zelis_zeliha, 10 yıl önce

memnun musunuz peki?

zelis_zeliha
Aday Memur
21 Nisan 2014 12:07

konu anlatımlı ihtiyaç soru bankası olarak da yargı sipariş ettim iyi mi ettim bilmiyorum 2014 olmasına da dikkat ettim hadi bakalım hayırlısı kargo gelir gelmez ciddi çalışmalara başlıyorum :) gerçi şimdi de çalışıyorum ama netten soru çözerek gözüm arada face'ye kaydığı için pek verimli olmuyor

zelis_zeliha
Aday Memur
21 Nisan 2014 12:08

ayrıca tavside bulunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

etipuffer
Kapalı
21 Nisan 2014 14:27

ben ihtiyacın 2013 yaynlarıyla başladım ve yargı da vardı. yargı biraz özet gibi anlatmış tarihi ama ihtiyaçta olmayan bilgiler onda oluyor bazen. gerçi her bilgi bi kaynakta olmuyor o da var. elinizdeki kaynaklarla idare edip bol soru bankası almak yararımıza olur bence

etipuffer
Kapalı
21 Nisan 2014 14:29

bende de var l ve ll si :) ayrıntılı bazı yerleri ama güzel bende arada bakıyorum. en cok kaynak tarihte oldu zaten benm :)

survivor2828, 10 yıl önce

ya bence tarihten en iyi kaynak aofün atatürk ilkeleri inkilap tarihi 1 ve 2 ihtiyaç en iyisi bence

ah bu ben kendimi
Aday Memur
22 Nisan 2014 04:21

ben de yeni başladım. :) düzenli bir çalışmayla istediğimiz puanları alabiliriz umarım. elimde güzel slaytlar var. isteyenler özelden yazsın göndereyim. hepimize kolay gelsin. :)

hülya _84
Daire Başkanı
22 Nisan 2014 15:21

arkadaşlar ben 2 ay önce çalışmaya başladım ama bu aralar hızlanmak istiyorum. 1-2 kaynak var çalıştığım ihtiyaç, yargı, uzman kariyer birde tarihte baya bir sıkıntılı olduğum için KR akademinin tarih DVD sini aldım güzel gidiyor şimdilik bakalım. yalnız sorum olacak sizlere konu çalışıp soru çözmekmi mantıklı olan yoksa konuları komple bitirip sorulara geçip sonraki zamanlarda da denemelerle desteklemek mi?

DOSTANE60
Kapalı
22 Nisan 2014 16:35

Bende bu aralar başladım çalışmaya, fem ve ihtiyaç iyidir konu anlatımı olarak.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi