Editörler : crops35
27 Nisan 2014 12:20

Meb sınavı

arkadaşlar meb gys yardımcı hizmetler sınavı 13 eylülde değilmiş

kingdrag
Memur
27 Nisan 2014 20:01

Kaynak nedir?

Meb bilgilendirme ikgm.gov.tr de duyuruldu memur gys 13 eylul 2014 diye! Lutfen asli olayan asparagas haberler ile konu kirliligi yapmayalim...!

cakmakmehmet2001
Şube Müdürü
28 Nisan 2014 09:11

:D @aslanaliosman kardeş GYS ne zamanmış peki ?

igrok70
Aday Memur
28 Nisan 2014 10:43

^^arkadaslar ben ebs il baskanina sordum dedimki bu 13 eylulde yapilacak sinava biz girebilecekmiyiz dedim hayir dedi mahvoldum ilahiyat yuksekokul mezunuyum engelli atandim sizin sinav daha sonra olacak dedi lutfen bilen varsa cevaplasin^^ bu mesaj senin bir önceki konuda yazdığın cevap hep insanların kafasını karıştırmak için mesaj yazıyorsun amaçın ne senin kardeş bu kadar çaba harcıyorsun ya gerçekden çok cahilsin yada gerçekten fitne fesatcı kimsin sennnnn :)

aslanaliosman
Aday Memur
28 Nisan 2014 11:04

tatli dil yilani deliginden cikarir derler anlasilan bu kabalikla ancak bu yilan seni bi guzel sokar.ben yillardir bu yh personeliyim ben ne kargasa nede fesatlik yapacak dermanim var ben sadece bu konu hakkinda sendika baskanina sinav vaziyetini hakinda bilgisi olup olmadigini soyledim oda aynen bu cvbi verdi moralim bozuldu bu durumda asparagas yapacak halim varmi.kutahya egitim birsen baskanini adres gosteriyorum alirsin eline telefonu omzunun ustunde duran suursuz bos kafani dayarsin ahizeye konusursun!!!

igrok70
Aday Memur
28 Nisan 2014 11:10

komiksin gerçek

aslanaliosman
Aday Memur
28 Nisan 2014 11:11

bende sinavin olmasini istiyorum hatta sinavi duysam ilk ben soylerim madem aksini iddaa ediyosun goster kardesim ben baktim (sefler) yaziyor yanlis anlamisda olabilirim siz bana dogruyu gosterin

igrok70
Aday Memur
28 Nisan 2014 11:13

igrok70
Aday Memur
28 Nisan 2014 11:20

http://ikgm.meb.gov.tr/www/meb-personelinin-gorevde-yukselme-ve-unvan-degisikligi-sinavina-iliskin-e

AdiNbAtsiN
Şef
28 Nisan 2014 13:09

Sen kaç yıldır çalışıyorsun ?

aslanaliosman, 10 yıl önce

tatli dil yilani deliginden cikarir derler anlasilan bu kabalikla ancak bu yilan seni bi guzel sokar.ben yillardir bu yh personeliyim ben ne kargasa nede fesatlik yapacak dermanim var ben sadece bu konu hakkinda sendika baskanina sinav vaziyetini hakinda bilgisi olup olmadigini soyledim oda aynen bu cvbi verdi moralim bozuldu bu durumda asparagas yapacak halim varmi.kutahya egitim birsen baskanini adres gosteriyorum alirsin eline telefonu omzunun ustunde duran suursuz bos kafani dayarsin ahizeye konusursun!!!

kingdrag
Memur
28 Nisan 2014 13:57

Hizmetliden bi haber sendika ebs. Ebs nin web sitelerine bi bakin bakalim gys ile ilgili kac konu basligi var?

Bu konuda ebs soz hakki yok cunku hizmetliyi adam yerine koyup muhatap bile almiyorlar varaki bilgisi olup hizmetliye bilgi verecek.ikgm.gov.trde aciklamasi yapildi memur gys diye tarihi verildi daha bi haber sendikalardan medet umuyorsunuz.

esesli26ibo
Memur
28 Nisan 2014 22:19

bi okuyun

http://ikgm.meb.gov.tr/www/meb-personelinin-gorev-grubu-icerisinde-sinavsiz-atamalara-iliskin-aciklama/icerik/303

aslanaliosman
Aday Memur
29 Nisan 2014 10:20

tesekkur ederim ben bilmiyordum yonetmelik yayinladiklarini :)

mdere
Şube Müdürü
30 Nisan 2014 20:05

Merhaba,

Arkadaşlar 13-Eylül-2014 Cumartesi Şeflik,ünvan değişikliği ve memurluk sınavları vardır.MEB,in daha önceleri yayınlamış olduğu resmi yazıları vardır.Bu üç ünvanın sınavları 13 Eylülde yapılacaktır..

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi