Editörler : crops35
11 Mayıs 2014 13:11

ösym sinavlarina değnekle görmek yasak !

Merhaba arkadaşlar bugün yapılan ales'e girdim ancak girişteki görevli sınava değnek ile girmemin yasak olduğunu söyledi ve hakkımda tutanak tutuldu sonrasında baskanla görüştüm ve sınava girdim lakin degneklerimi benden aldılar sınav sonuna kadar dışarda bekletildi. Hakkımda tutanak tutuldu ama.

Ales için osym bir numara daha önce yollamisti raporu faks cekmeyi istemişti ve cektimistim.

Demem oki bu sebeple sınav boyunca dikkatim dağıldı . Böyle bir uygulama Nerede görülmüş ÖSYM bu sınavların üstesinden gelmiyor ve böyle gerzek kisileri nasıl görevli yapıyor.

Herşey bir yana sınavdan 4 gün önce bir yerden düşüp ayağını kıran kişi bunu osym ye o tarihte artık bildiremez bu adam koltuk değneği alçı veya bir yurutecle sınava giremiyecekmi böyle saçma bir uygulama nerde görülmüş

Sorunlu kişi
Aday Memur
11 Mayıs 2014 13:19

ÖSYM SINAVLARINA DEĞNEKLE GİRMEK YASAK !

olacakti telefon ile girdiğimden yanlış oldu kusura bakmayin . .

muhendis1986
Genel Müdür
11 Mayıs 2014 17:17

snn raporunda engelli olduğun yazmıyorsa adamlar haklı engelli olarak girmek için raporunu yollayın diyor ösym nerden bilcek belki snn deynekte her türlü suç aleti mevcut:) ama engeli olduğun halde böyleyse şikayet et

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi