Editörler : swat3410
«47484950515253545556575859

DaRuGa_YaRKaN
Genel Müdür
17 Temmuz 2014 05:14

Ataması gerçekleşen mensuplarımıza hayırlı uğurlu olsun , Alllah mahçup etmesin , gerçekleşmeyen mensuplarımıza geçmiş olsun dileyerek uyarılarımı yapıyorum :

Öncelikle 3 üyemize teşkilat mensubuna yakışmayan usluplarından ötürü erişim cezası verdim , bu ülkede anaya bacıya küfür edildiği için onlarca cinayet işlenirken fütursuzca küfür eden kişileri (meslektaşım dahi demek istemiyorum) kınıyorum . Büyük bir çoğunluğumuz Allah kabul etsin oruçluyuz , muhtemelen tahammülsüzlüğümüz bundan kaynaklı lakin oruçluyuz diyede hemen celallenecek değiliz , Anaya bacıya küfür ederek mi meslektaş dayanışması , birlikteliği gösterilecek bunu yapan kişiler hasbel kader polis olmuş olabilirler ama Teşkilat kültürü ve aidiyetini benimsemedikleri için bana göre asla ve asla Polis sıfatını edinemezler.

Taraflar birde aymaz aymaz mesaj gönderip çocukça o bana küfür etti diye şikayet ediyor , Çok mu önemli kardeşim , tarihlerde hata olur , bilgiyi veren kişi art niyetsız safça halishane paylaşımda bulunmuş , nolmuş yani tarih yanlış çıkmışsa , her sene batı tayınları açıklanır ve her sene temmuz sonuna kalır biraz serin kanlı olun .

Hadi kendi kendinize çemkirmeyi siz hazmediyorsunuz , teşkilatın sorumlu idarecilerine buradan beddua ve küfür etme , cahil cesaretinide gösterdiniz ya pes doğrusu , kıçı kırık bir batı tayinleri için meslekten ihraç ile yargılanmayı göze alacak kadar cesaretinize tanık oldum ya süpersiniz.

ömrüm23
Aday Memur
17 Temmuz 2014 06:04

ben eş durumundann öoruma istemiştimmm olumlu mesajjj geldi

nazo123-nazan, 10 yıl önce

arkadaşlar eş durumundan atama isteyip ataması çıkan var mı? bize ne mesaj geldi ne de sistemde bi değişiklik var

pls40
Aday Memur
17 Temmuz 2014 06:49

Üç sene sonunda çıktı, Kayseri...

SQuad155
Aday Memur
17 Temmuz 2014 10:48

Bu acıklanmayan tayinlerle ilgili bir bilgisi olan var mı biz muallakta kaldık ne atandı yazıyor ne atanmadı? Personel tlf cevap vermıyor

hakanztrk
Aday Memur
17 Temmuz 2014 12:22

beyler bana ne mesaj geldi ne portalda değişlik var moralinizi bozmuyum personelden köylüm aradı yerinde dedi eğer mesaj gelmediyse büyük ihtimal olmamıştır ama inşallah olur allahtan ümit kesilmez

by_selo
Aday Memur
17 Temmuz 2014 20:15

arkadaslar benim tayinim yerinde yazıyor ancak cocogumun rahatsızlıgından dolayı istemiştim acaba neden olmadı sebebini bana söylerler mi? yada ne yapmam gerekiyor

pusu50
Aday Memur
17 Temmuz 2014 21:36

4 yıl sonra KAYSERİ

Bahattinnn
Aday Memur
18 Temmuz 2014 10:38

elazığ doğudan çıktımı arkadaslar öyle bir söylenti var

Toplam 1168 mesaj
«47484950515253545556575859

Çok Yazılan Konular

Sözlük