Editörler : E.Kayı Han
20 Mayıs 2014 23:50

İslam ülkelerinin islami terör örgütlerine tepkisiz kalması.

İslami terör örgütleri, İslam dinini lekelerken İslam ülkelerden hiç bir yaptırım ya da tepki gelmemesi garip değil mi? ya da ben mi kaçırdım? Tepkiler hep Batı'dan geliyor. Mesela en son Boko Haram olayında hangi müslüman ülke tepki gösterdi?

NatasNoiz
Kapalı
21 Mayıs 2014 00:02

Tepki gösterince olay çözülcek mi? Hangisinin gücü yeter bu olayların önünü kesmeye, hepsinde ayrı ayrı iç karışıklıklar varken? Tepkiler tabi batıdan gelecek, adamlar islamı karalamak için binbir türlü senaryo yazıor zaten. Sen de o senaryoları izleip gerçek sanıosun. Boko haram dediin adam kim bi araştır önce sen, her sakallıyı dedeniz sanmaktan vazgeçin.

birdosttan
Memur
21 Mayıs 2014 00:10

sakin ol.

NatasNoiz, 10 yıl önce

Tepki gösterince olay çözülcek mi? Hangisinin gücü yeter bu olayların önünü kesmeye, hepsinde ayrı ayrı iç karışıklıklar varken? Tepkiler tabi batıdan gelecek, adamlar islamı karalamak için binbir türlü senaryo yazıor zaten. Sen de o senaryoları izleip gerçek sanıosun. Boko haram dediin adam kim bi araştır önce sen, her sakallıyı dedeniz sanmaktan vazgeçin.

NatasNoiz
Kapalı
21 Mayıs 2014 00:19

Sen de mantıklı ol.

birdosttan, 10 yıl önce

sakin ol.

birdosttan
Memur
21 Mayıs 2014 00:27

Nerde mantıksızlık gördün mesela? İslam ülkelerinin sessiz kalmasını eleştirdiğim için mi?

NatasNoiz, 10 yıl önce

Sen de mantıklı ol.

birdosttan
Memur
21 Mayıs 2014 00:31

sana bir iki soru sorayım. Bu devletler tepki göstermezse, en azından bir kınama yapmazsa, destekliyormuş izlenimi vermez mi? Bu Batı ülkelerine malzeme demek değil midir? Adamlar senaryo yazmıyor, İslam ülkeri buna izin veriyor. Vazgeçin artık, bunlar Amerika'nın oyunu Avrupalılar'ın oyunu masallarından. İslam ülkeleri biraz mantık yolunu izlese yeterli...

OV pardon, ben de Amerika'nın oyunuyumç

NatasNoiz, 10 yıl önce

Sen de mantıklı ol.

NatasNoiz
Kapalı
21 Mayıs 2014 00:37

Deccaliyete inanmıosan, ahir zamanın özelliklerini uydurma hadis safsatası olarak görüosan, herşey sana komplo teorisi olarak gelir. Ateist misin yoksa tek kaynak kurancı mısın bilemedim ama bunlardan biri olduun kesin. En başta bu 2 gruptan birine mensup olduunu bilseydim, cvp yazmak için uğraşmazdım zaten.

birdosttan, 10 yıl önce

sana bir iki soru sorayım. Bu devletler tepki göstermezse, en azından bir kınama yapmazsa, destekliyormuş izlenimi vermez mi? Bu Batı ülkelerine malzeme demek değil midir? Adamlar senaryo yazmıyor, İslam ülkeri buna izin veriyor. Vazgeçin artık, bunlar Amerika'nın oyunu Avrupalılar'ın oyunu masallarından. İslam ülkeleri biraz mantık yolunu izlese yeterli...

OV pardon, ben de Amerika'nın oyunuyumç

birdosttan
Memur
21 Mayıs 2014 00:45

Sorduğum soruyu çok karmaşık hale getirdin. Sorduğum sorunun benim inançlarımla hiç bir ilgisi yok. vereceğin cevap benim inançlarıma göre değişmeyecek. Bak, açıklayarak soruyorum.

İslam ülkeleri neden bu İslami terör örgütlerine tepki göstermiyorlar.

Kısaca şunu soruyorum. Bu terör örgütleri İslam adına suç işlediklerini söylüyorlar. İslam ülkelerini terörist gibi lanse ediyorlar (sen şimdi buna dersin ki Amerika İslam'ı karalamak için terör örgütlerini destekliyor) Neden bu davranışlara İslam ülkeri en azından bir kınama yayınlamıyor.

Kısaca sorduğum soru çok basit. Hiç bir şey bana komplo teorisi gibi gelmiyor, ahir zamanla ilgili bir şey yazmadım. Vereceğin sorunun cevabı benim inançlarıma göre de değişmiyor. Sen kendini biraz fazla kaptırdın, hayal alemine fazla daldın. Basit bir soru gerçekten çok basit

NatasNoiz, 10 yıl önce

Deccaliyete inanmıosan, ahir zamanın özelliklerini uydurma hadis safsatası olarak görüosan, herşey sana komplo teorisi olarak gelir. Ateist misin yoksa tek kaynak kurancı mısın bilemedim ama bunlardan biri olduun kesin. En başta bu 2 gruptan birine mensup olduunu bilseydim, cvp yazmak için uğraşmazdım zaten.

NatasNoiz
Kapalı
21 Mayıs 2014 00:48

Senin hangi gruba mensup olduunu bilmeden, zaten yazdım cvbı sana. Anlamadınsa bir daha oku.

birdosttan, 10 yıl önce

Sorduğum soruyu çok karmaşık hale getirdin. Sorduğum sorunun benim inançlarımla hiç bir ilgisi yok. vereceğin cevap benim inançlarıma göre değişmeyecek. Bak, açıklayarak soruyorum.

İslam ülkeleri neden bu İslami terör örgütlerine tepki göstermiyorlar.

Kısaca şunu soruyorum. Bu terör örgütleri İslam adına suç işlediklerini söylüyorlar. İslam ülkelerini terörist gibi lanse ediyorlar (sen şimdi buna dersin ki Amerika İslam'ı karalamak için terör örgütlerini destekliyor) Neden bu davranışlara İslam ülkeri en azından bir kınama yayınlamıyor.

Kısaca sorduğum soru çok basit. Hiç bir şey bana komplo teorisi gibi gelmiyor, ahir zamanla ilgili bir şey yazmadım. Vereceğin sorunun cevabı benim inançlarıma göre de değişmiyor. Sen kendini biraz fazla kaptırdın, hayal alemine fazla daldın. Basit bir soru gerçekten çok basit

kalıntılar
Yasaklı
21 Mayıs 2014 02:11

Hamas, Hizbullah, El Kaide, El Feth, Talibanlar, Boko Haram, vesaire..

Bunlar müslümanları katletmekten bıkmıyorlar.

Şeriatçı islam alemi ya İŞGAL altında, ya İSYAN halinde, ya da YARI SÖMÜRGE durumundadır. Hazin!..

Oguzçag
Yasaklı
21 Mayıs 2014 06:24

İslam ülkeleri sürekli olarak kan revan içinde olduğu için, Arap alemindeki müslümanlar bu terör olaylarını kanıksamış durumdalar. Her yeri de böyle sanıyorlar. Ölüm ve katliamların Allah'tan geldiğini düşünüyorlar. Herşeye de kader diyorlar. O ülkeler terörsüz duramaz ve yaşamayazlar.

dede ali 15
Şube Müdürü
21 Mayıs 2014 16:14

İslami terör örgütü diye birşey yoktur neüdü belirsiz üye.

kalıntılar
Yasaklı
21 Mayıs 2014 16:47

İslami terör örgütleri yoksa, şeriatçı ülkelerdeki müslümanlar, keyiflerinden kendi kendilerini habire öldürüp boğazlıyorlardır, Ya Hacı?.. Hemde günde 30-40 kişi.. İran, Pakistan, Bengladeş, Suriye, Irak, Filistin, Mısır, Sudan ve Cezayir, Libya, Somali, Etiopya (Habeşistan), vesaire.. Buralarda her gün onlarca insan kendi kendini öldürüyor ve parçalıyor, demektir. Uyan Ya Hacı?

kalıntılar
Yasaklı
28 Mayıs 2014 14:44

İslam ülkelerinde kan gövdeyi götürüyor. Müslümanlar müslümanları katlediyor.

A Belles images
Genel Müdür
28 Mayıs 2014 14:54

kalıntılarla oğuzçay aynı kişimi?

kalıntılar
Yasaklı
28 Mayıs 2014 17:16

Şeriatçı islam ülkelerinde okulsuzluk ve eğitimsizlik sorunu hızla kaldırılmalıdır.

kalıntılar
Yasaklı
29 Mayıs 2014 09:58

Terör denince, insanların aklına ilk etapta şeriatçı islam ülkeleri geliyor.. İslami örgütler katliamlar yaptıktan sonra, zafer naraları atarak haykırıyorlar. Bu yiğitlik İsrail karşısında sökmüyor ve taban kuvvet; "Yallah, Yallah.." deyu kaçışıyorlar.

29 Mayıs 2014 10:10

Orta Afrika Cumhuriyeti'nde Hristiyan milislerin Müslümanlar'a karşı devam eden saldırılarında ölenlerin sayısı artıyor.

Silahlı milislere karşı kendilerini koruyamayanlar yaşadıkları yeri terk ediyor, kaçamayanlarsa öldürülüyor.

Kaynak: BBC Türkçe

29 Mayıs 2014 10:31

Nurul İslami Camiiİmamı Muhammed Vasi; "Hristiyan Anti Balaka Militanları Camiye sığınan Müslümanlar

29 Mayıs 2014 10:56

Nurul İslami Camiiİmamı Muhammed Vasi; ?Hristiyan Anti Balaka Militanları Camiye sığınan Müslümanları çoluk çocuk demeden katlettiler. Bu baskında 23 kişi hayatını kaybetti? Diyerek Haçlı zulmünün sergilediği acı tabloyu ortaya koymaktadır.

Geçtiğimiz Ocak ayında Türkiye'ye gelerek Orta Afrika Cumhuriyeti'nde Müslümanlara yönelik kanlı saldırıları anlatan Orta Afrika Cumhuriyeti İnsani Yardım Seferberliği Ülke Temsilcisi BrahimOusman, ?Ülkede bulunan İslam karşıtı kişilerin Müslümanları yaktığını, onları lastiklerin üzerine koyarak yaktığını hatta Kur'an-ı Kerim sayfalarını içkilerine katıp içtiğini belirterek şöyle devam etti ?Onların İslam düşmanlığı öyle bir raddeye geldi ki, kendi mescitlerimizde bizi katlettikten sonra Kur'an-ı Kerim'lerin sayfalarını yırtıp içkilerine katıyorlar ve içiyorlar. Onlar İslam'a işte böyle saldırıyorlar.''Dedi?

lal 2
Kapalı
29 Mayıs 2014 14:14

islami örgütleri geç, bize gel. doğu ve güneydoğu anadolu şıhlardan, şeyhlerden geçilmez. hatta adamların pkkdan müridleri var. fakat bir tane şıh çıkıp da pkk ya "gık" dedi mi? adıyaman menzilde kendine gavs dedirtip padişahlık süren sahtekar ve avanesinin bir kere pkkya eleştiri babında 2 çift laf ettiğini duydunuz mu? duyamazsınız çünkü bunların da din maskesi takınmaları harici pek farkları yok.. oralardan bi müride bu soruyu yöneltmiştim, efendiniz niçin sessiz bu konularda diye? dedi ki, Allah dostları bu tip siyasi işlere karışmazlar! ne diyelim? bunlara müstehak. topunun Allah belasını versin.

Toplam 630 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi