Editörler : E.Kayı Han

cantanem401
Aday Memur
25 Temmuz 2017 00:43

Arkadaşlar. Bu HAGB atamaya engel mi şimdi. Anayasa İnsan hakları danıştay hepsi hüküm giymediğin için engel değil diyor yasalar böyle diyor. Atamayla ilgili olumsuz bir durum da yok şimdilik. Bakanlığa evraklarım temiz gitti. Kazandıktan sonra mahkemem oldu benim. Bakanlık mahkeme kararını bekliyordu sadece.

shiftmn
Kapalı
25 Temmuz 2017 21:41

oranın şifresini hatırlamıyorum yoksa cevap verirdim. Bana özelden ulaşabilir misin

ugurcan2563, 7 yıl önce

Sana kardeş hukuki netten yazdım bakmamıssın benimki de aynen öyle oldu direndiler ins Kazanırız artık hayırlısı

sicilyalı44
Aday Memur
09 Ekim 2017 16:59

Abi sizin suç neydi ceza nekadar Hangi memurluk bizi de bir aydınlatsan Cevp için teşekkürler

rhnmrl, 7 yıl önce

Hagb memurluğa engel degil 2gün önce başladım ben işe içiniz rahat olsun 1yılı geçmemek şartıyla

shiftmn
Kapalı
27 Eylül 2018 08:53

Davam artık 5. yılına döndü :) Acısıyla tatlısıyla ömür geçip gidiyor.

5. yılına dönen davamda artık gülüp geçiyorum. Bu süreçte özel sektörde deneyimlerim gösterdi ki bu patron milleti bir alem.

Hele bir patronum oldu bu süreçde adam şizofren ... Çalışanlarını mit personeli diyor :D :D

Of of kaç yıldır bitmeyen davamda bahtsız bedeviden bile daha çok şey geldi başıma.

Kendime 0 Km araç aldım, evlendim, ev aldım ama şuan işsizim ...

Bu arada dolarda 6 lira ve üstü devam ediyor.

Düşündüm ki göreve geri dönebilirsem eğer devlete kur farkı nedeniyle zararlarımı karşılamasını istiyebilirim :D

Ben atandığımda dolar 2,45 civarındaydı.

Neyse Psikolojim bozuk raaaaaatsız bir adam oldum çıktım

sadece son durum güncellemesi yapmak istedim.

LAZYUNUS
Memur
16 Aralık 2018 11:01

Arkadaşlar aynı sıkıntıdan bende müzdaribim.

Kamu işçisi olarak başvuru yaptım mülakata girdim ve 1.asil olarak kazandım fakat arşiv soruşturmam olumsuz geldiği için olumsuz sonuçlandı. Suç olarak bilişim suçu lise zamanlarında facebook şifresi falan kırıyorduk daha sonra mahkemeye çıktık hakim 1 yıl 3 ay hapis cezası hagb kararı ve 7500 tl para cezası oda hagb kararı ile sonuçlandı. Hagb süresinin bitmesine 1 buçuk senem kaldı. Sorum şu ben dava açsam hagb kararından dolayı mahkemeyi kazanıp kurumuma başlayabilir miyim?

InfazKoruma10
Aday Memur
16 Aralık 2018 18:54

Dava aç yürütmenin durdurulmasını talep edeceksin. İdare hukukundan anlayan bir avukatla görüş, olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum.
LAZYUNUS, 5 yıl önce

Arkadaşlar aynı sıkıntıdan bende müzdaribim.

Kamu işçisi olarak başvuru yaptım mülakata girdim ve 1.asil olarak kazandım fakat arşiv soruşturmam olumsuz geldiği için olumsuz sonuçlandı. Suç olarak bilişim suçu lise zamanlarında facebook şifresi falan kırıyorduk daha sonra mahkemeye çıktık hakim 1 yıl 3 ay hapis cezası hagb kararı ve 7500 tl para cezası oda hagb kararı ile sonuçlandı. Hagb süresinin bitmesine 1 buçuk senem kaldı. Sorum şu ben dava açsam hagb kararından dolayı mahkemeyi kazanıp kurumuma başlayabilir miyim?

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi