Editörler : swat3410
11 Haziran 2014 16:22

Polis hemşire eş durumu

Arkadaşlar merhaba ben doğu görevimi yeni bitirdim ve mersin iline atandım... Eşim hemşire ve o da adana iline "İlk Atama" ile atandı.. Normal şartlarda eş durumundan kim kime tabi oluyor? Ben bir ay içinde yeni görev yerimde başlama yapıp dilekçe verip eşimin olduğu yere geçmek isticem.. Emniyet sıkıntı çıkartır mı bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var cevap veren arkadaşlara teşekkürler...Not: Ben ona tabi olmak istiyorum onu yanıma almak istemiyorum..

11 Haziran 2014 16:47

sen dilekçeni ver ilk atamadan dolayı olumlu cevap verebilirler

polisnovo
Aday Memur
19 Temmuz 2014 00:29

dostum aynı durum benımde basımda gazıantebe atandım nısanlım 5 ay once kılıse atandı ben kılıse tayın ısteyebılırmıyım zaten ıstenmıyen bıyer kamu hastanesınde bılgısı olan???

polisnovo
Aday Memur
01 Ağustos 2014 13:34

???

uzman adayı07
Aday Memur
02 Ağustos 2014 00:01

son atama donemınde ıstanbula tayınım cıktı eşimin tayini eylül ayındaki oğretmen atamasında olacak

Akdenizmersin
Aday Memur
02 Ağustos 2014 10:56

polisnovo... Devrem ben bu konuyu araAYtA±rdA±m personel AYube ile gArA¼AYtA¼m emniyet artA±k eAY durumlarA±nda bi sA±kA±ntA± A§A±karmA±yor dediler..ilk atama olduAYu iA§in biz onlara tabi oluyormuAYuz.. ben henA¼z dilekA§emi vermedim..sA±kA±ntA± A§A±kacaAYA±nA± dA¼AYA¼nA¼yorum artA±k AllahA±n izniyle..
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi