Editörler : E.Kayı Han

ivan.snath
Kapalı
05 Temmuz 2014 23:05

de get

erman yucel, 10 yıl önce

ben ikinci girişimde kazandım çok şükür %90 torpil yok kafanı yorma

nurimo
Aday Memur
05 Temmuz 2014 23:25

Torpilsiz adım bile atılamaz... izmire başvurdum amma gitmiycem

nurimo
Aday Memur
05 Temmuz 2014 23:27

Sebebi ise meb'e hizmetli atandım artık gardiyan lığa lüzum yuktır

nurimo
Aday Memur
05 Temmuz 2014 23:29

Puanım 87.6

orhun-10
Şube Müdürü
29 Temmuz 2014 13:41

kesin % 99 torpil vardır

orhun-10
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 17:18

bakın arkadaşlar torpil deyipde insanları yanlış yönlendirmeyin tabiki inanaıyoruz hiç kimsenin torpili yoktur zaten işimizede yaramaz değilmi?torpil deniz altılarada savunma yada saldırı silahı değilmi?bakın şöyle konuşalım yada soralım dayın varmı ?adamın varmı ?amcan varmı ?nüfuzun varmı ? diye sorulursa doğru cevaba hiç ama hiç ulaşamayız ama hepimiz biliyoruz bunlar var ama kimsenin torpili yoktur.

orhun-10
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 17:20

puanın 95 bile olsa yetmez o dediğinizden lazım kesin:))))

mıyeer
Aday Memur
07 Ağustos 2014 05:22

torpilsiz memur mu olucan .hemde bu ülkede ..ne içtin kardaş sen:) kendinizi ve milleti kandırmayın...türkçe konuşmasını bilmeyen adamlar var..torpilsiz olan yokmudur vardır bi kaçtane .nasıl olmuştur o da ya gözden kaçmış yada karambole gelmiştir.yada torpilli kadroda fire vermişlerdir öle...mülakatın olduğu hiç bir sınav torpilsiz değildir birader ...kimse kusura bakmasın...merkezi atamalara eyvallah ama...

Kenzinihan, 10 yıl önce

Kardeş inanmıyorsan kendin torpilli olduğundandır muhtemelen. Hamdolsun torpilsiz kazandım. Komisyonların bazısı direnebildiği kadar direniyor torpil yapmamak için. Bilen bilir.

Kenzinihan
Kapalı
08 Ağustos 2014 22:32

Benim sözüm sadece beni bağlar. Ben torpil yok demedim. Torpilsiz kazanan da çok dedim.

orhun-10
Şube Müdürü
15 Ağustos 2014 23:47

tamam arkadaş senin dediğin olsun :)))

orhun-10
Şube Müdürü
15 Ağustos 2014 23:49

yahu bu güneşin batıdan doğması gibi bi şey .bakın kimse yemiyo

Kenzinihan
Kapalı
16 Ağustos 2014 10:07

Velev ki torpilim olsa, ne diye yıllarca burada ekmek peşinde koşayım. Torpili olan burada yatıp kalkmaz.

metehanyavuz
Aday Memur
18 Ağustos 2014 09:24

kardeşim benim ne yazıkki açıktan atamalarda torpilsiz çok zor ben dokuz defa sözlü mülakata girdim eylülde yine mülakata gircem..her girdğim mülakatta 7 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığımı söylemekten askerliğimi sorduğunda şırnak çakırsöğüt komonda bölüğünde yaptığımı söylemekten vede 4 yıllık üniversite mezunu olduğu söylemekten bıktım anlıyacağın sınavı adalet bakanlığı yapıyor ama adı adalet alımda adalet yok hiçmi emeğiyle giren yok dersen var tabi rabbim yürü be kulum derse

kirisa
Genel Müdür
18 Ağustos 2014 21:08

puan sonuçlarındaki komisyon farklı

boy kilo da farklı

bu bir tür önlem mi?

mülakat komisyonu da farklı olacak galiba

ascona
Memur
21 Ağustos 2014 01:15

Müdürüm diye yalananlara ben hala gardiyann diyorum hakkıyla işini yapıp arkadaş satmayanlar ise infaz memuru

snngrc
Şube Müdürü
24 Ağustos 2014 16:45

Torpilin her kurumda olduğunu artık 7 yaşındaki çocuk bile bilr. Bunun tartışmasını yapmak çok manasız. Bir d ebu mesleği yapanların garidyan değil ikm diye çıkışmasını da ibretle izliyorum. Yaptığın işin adından bu kadar huzursuzsan gocunuyorsan zaten uzun vadede de o işte tutunman çok zor neyse. Benim merak ettiğim bu Gebze'de sınava girenler var mı? Kaçla kaptıyor? internetten aradım bulamadım. Kocaeli ya da. En son 75 diye bi'şey demişlerdi. Doğru mu? 75 puan bildiğimiz taban puan mı yani?

yesim_88
Aday Memur
26 Ağustos 2014 14:38

tartışmaktan çok keşke yardımcı olsa mülakata giren arkadaşlarımız..nasıl davranmamz gerekiyo mesela

dresc
Aday Memur
26 Ağustos 2014 19:59

bir yil once gebze az kisi aliyor diye baAYvurmamistim 75 74 arasi biseyle kapatmisti az kisi baAYvurduAYu icin kartali yazmistim 76 kapatmisti kacirmistim

snngrc
Şube Müdürü
26 Ağustos 2014 21:23

hadi yav. Gebze de zaten aşırı torpil olayı var. Yıllar evvel katiplik için gittiğimde gözümle şahit olunca sınava girmeden çıkıp gitmiştim.

dresc, 10 yıl önce
bir yil once gebze az kisi aliyor diye baAYvurmamistim 75 74 arasi biseyle kapatmisti az kisi baAYvurduAYu icin kartali yazmistim 76 kapatmisti kacirmistim

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
09 Nisan 2022 18:01

En baba kral torpil olsa bile istemem bu mesleği o kadar itibarsız ki gardiyan deyince böyle bi dış gözle bakılır halk arasında, hadi itibarı geçtim it kopuk tecavüzcünün içinde onlarla dib dibe ne işim var sürekli onların arasındasın iç içesin

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi