Editörler : Lanet
21 Haziran 2014 03:10

Belediye alımları

Arkadaşlar belediyelere kadrolu ve sözleşmeli alımlar ne zaman olucak? bilgisi olan var mı? seçimlerden sonra hiç alım oldu mu veya yeni mi olucak?

fresk
Aday Memur
01 Temmuz 2014 05:27

Güncel

fresk
Aday Memur
01 Temmuz 2014 23:53

Belediye'de çalışan arkadaşlar,siz görüyosunuzdur,gelen giden oluyo mu?durum nedir alımlar var mı?O kadar bakıyosan ama bi cvp yazan yok

rcpekz
Kapalı
02 Temmuz 2014 09:53

Büyükşehir ise alımlar başlamak üzere normal belediye ise coktan alınan alınmısrir

fresk
Aday Memur
02 Temmuz 2014 11:03

normal belediye,teşekkürler rcpekz

seal1903
Memur
03 Temmuz 2014 01:34

Yaşadığım ilde ilçe belediyelerine torpilli arkadaşlar girdiler. Sözleşmeli girdiler ancak yakın zamanda norm kadro ile kadrolu memur olacaklar. Çok yakından tanığım bir belediye çalışanın bana cevabı umutlanma boş yere dedi. Büyükşehir ya da ilçe ya da herneyse kpss, mezuniyet, sertifika, belge hiçbiri bir işe yaramıyor. Başkanı tanıyın yeter.. Türkiyenin bir an önce aşması gereken konuların başında bu var.!

fresk
Aday Memur
03 Temmuz 2014 01:59

Anladım seal 1903 malesef durum böyle,zaten belediyelerde kpss etkisi çok fazla yok duyumlarımdan.Yahu insanlar nasıl giriyor ben anlamıyorum,ben önlisans hemde lisans bitirdim,öyle geçiş falan değil 6 yıl yani.Torpil yok işte napiyim!!!

seal1903, 10 yıl önce

Yaşadığım ilde ilçe belediyelerine torpilli arkadaşlar girdiler. Sözleşmeli girdiler ancak yakın zamanda norm kadro ile kadrolu memur olacaklar. Çok yakından tanığım bir belediye çalışanın bana cevabı umutlanma boş yere dedi. Büyükşehir ya da ilçe ya da herneyse kpss, mezuniyet, sertifika, belge hiçbiri bir işe yaramıyor. Başkanı tanıyın yeter.. Türkiyenin bir an önce aşması gereken konuların başında bu var.!

rcpekz
Kapalı
03 Temmuz 2014 18:54

Valla yazmaya utaniyorum ama torpil malesef. Yerel yönetimler uzerine yuksek lisans yaptim oylelikle girebildim.tanıdığım meclis üyesi baskana bi artim olsun seni aldirirken demişti. Asysubayligi bırakıp belediyeye gwctim.ama lise mezunu cok adam aldılar benimle beraber. Lanet olsunki torpil almış başını gitmiş.

seal1903
Memur
04 Temmuz 2014 04:19

Bu gidişe dur denilmeli. Her kurumun başında bulunan kişiler aile şirketi sanıyorlar.

besyobjk
Aday Memur
04 Temmuz 2014 15:59

peki bu sözleşmeli girenler kpss puanı ile girmediler mi ? !!

akasyatrh
Aday Memur
21 Temmuz 2014 00:15

Artik şu büyükşehir alimlari baslasin yaaa

ssbrk
Aday Memur
21 Temmuz 2014 00:19

belediyeye alımın zamanımı var ? referansın varsa buğün başlarsın

akasyatrh
Aday Memur
21 Temmuz 2014 10:06

Ha bugün ha yarin diye erteleyip duruyorlar.

akasyatrh
Aday Memur
21 Temmuz 2014 10:20

Dediklerine göre varmış

xsameturksx
Aday Memur
21 Temmuz 2014 14:33

hangi büyük şehirler nasıl alım olacak 4 b li mi 5393 / 49 a göre mi alım olacak ne zaman olacak aca

karakan_27
Kapalı
26 Temmuz 2014 13:08

Arkadaşlar bu belediyeler memur alımını merkezi arama ile yapmıyor mu?eskiden itfaiye eri adı altında kpss+mülakat( torpil ) vardı.Acaba bu sene nasıl olacak hani diyorlar ya her kurum mülakat yapıcak acaba belediyeler merkezi atamadan çıkad mı?

kpss-gkgy
Kapalı
01 Ağustos 2014 13:09

merkezi alımlar artık olmayacak belediyelere

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi