Editörler : E.Kayı Han
«3456789101112131415

denizflex
Daire Başkanı
09 Temmuz 2014 12:37

sana afiyet olsun o zaman ne diyeyim.. ben solcu yani senin tabirinle inançsız bir insan olarak bile bile kul hakkıyla bir yerlere gelmenin ne insanın kendisine nede ailesine bir hayır getireceğini düşünmüyorum.. o yüzdende hayatım boyunca bu tür şeylerden kaçındım Allah ömrü verdikçede hem kendimi hemde çevremdekileri bu şekilde yönlendirmeye devam edeceğim..

ekomoni, 10 yıl önce

valla kardeş cumartesi sınavdan sonra haram da yerim borsayada girerim faizde yerim artık insanlar iyice sapıtmaya başladı yazık değilmi emeklerimize zamanımıza paramıza

ekomoni
Daire Başkanı
09 Temmuz 2014 12:47

sen bu kafayla devam et kominist solcu seni valla torpili gördüğüm buldugum an yapıstır gerisi yalan valla kimseye bişey olmuyor kafanı yorma

denizflex, 10 yıl önce

sana afiyet olsun o zaman ne diyeyim.. ben solcu yani senin tabirinle inançsız bir insan olarak bile bile kul hakkıyla bir yerlere gelmenin ne insanın kendisine nede ailesine bir hayır getireceğini düşünmüyorum.. o yüzdende hayatım boyunca bu tür şeylerden kaçındım Allah ömrü verdikçede hem kendimi hemde çevremdekileri bu şekilde yönlendirmeye devam edeceğim..

hircinmenekse
Başbakan Müsteşarı
09 Temmuz 2014 13:27

he deyin geçin ya :)

bunlarnasilsoru
Şube Müdürü
10 Temmuz 2014 13:25

Çıkarsız, dürüst bir insan akpye oy vermez zaten.

Toplam 284 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi