Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
11 Temmuz 2014 02:30

Kahrol ey aşağılık İsrail !

8 milyon aşağılık yahudi mahluklar 1.5 milyar müslümanın gözünün içine baka baka filistinli kardeşlerimizi çoluk çocuk demeden katlederken tüm dünya film izler gibi izliyor hergün onlarca masum yavrucak tonlarca bombaların altında cennete yürüyorlar

ümmetin üzerinde ölü toprağı var kimsenin gıkı çıkmıyor kimse bu aşağılıklara sen ne yapıyorsun diyemiyor onlarda pervasızca kudurmuş köpekler gibi zavallı bebekleri kadınları yaşlıları hunharca katlediyorlar

bizler ne yapabiliriz dua edebiliriz ancak bunu olsun esirgemeyelim kardeşlerimizden

Ramazanın hürmetine Rabbim dualarımıza icabet edecektir İnşAllah

Rabbim kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun onlara bu muameleyi reva gören aşağılık mahluklarıda Kahhar ismi şerifiyle Kahru perişan eylesin

önlerini kessin işlerini bozsun evlerine ateşler düşürsün kökleri kurusun

Amin.

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
11 Temmuz 2014 02:39

1969'da israil askerleri Mescid-i Aksa'da büyük bir yangına sebep olduklarında dönemin İsrail Başbakanı Golda Meır şunları söylüyor:

"O gece sabaha kadar korkudan uyuyamadım. zannediyordum ki Müslümanlar dört bir taraftan İsrail'e girecekler. Lakin sabah oldu ve korkulan olmadı. İşte o zaman idrak ettim ki: BİZ DİLEDİĞİMİZİ YAPABİLİRİZ, ZİRA BU ÜMMET UYUYAN BİR ÜMMETTİR"

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
11 Temmuz 2014 02:42

Ve hala birileri İsrail otoritesinden bahsetmeye devam ediyor.

Filistinden "Terör Örgütü" diye bahsediyor.

Bir başkası çıkmış bu meselede Türkiye adına tarafsızlıktan bahsediyor.

11 Temmuz 2014 12:12

bu ümmete sehaddi̇nlerfati̇hler doğuracak analar gerek

verda43
Memur
11 Temmuz 2014 14:30

Rabbimiz ramazan hurmetine Filistin e yardım etsin. Isaraili de kahhar ismiyle perişan etsin

metafizik3
Aday Memur
11 Temmuz 2014 15:06

ümmet uyuyan doğru; UYUTAN DA ÜMMET yalan mı? çığırtkanlıkla siyasi amaçlara kurban ümmet dediğiniz şey hem de her yerde.

islam alemi diye bir şey yok.

1.5 milyar müslüman dünyada...

türkiye 70 milyon müslüman...

öyle mi????

filan falan bunlar demirel lafları...

adam yetiştirin, okuyun, okutun ama ne olacak demeyin ey imamlar .

yediğin israil

giydiğin israil

cebinde malbora

ayağında kot..

parfümün paris...

araban alman...

sonra .... eyyy israil kahrolll .... KUSURA BAKMA YEMEZLER...

SevkiSevilesin, 10 yıl önce

1969'da israil askerleri Mescid-i Aksa'da büyük bir yangına sebep olduklarında dönemin İsrail Başbakanı Golda Meır şunları söylüyor:

"O gece sabaha kadar korkudan uyuyamadım. zannediyordum ki Müslümanlar dört bir taraftan İsrail'e girecekler. Lakin sabah oldu ve korkulan olmadı. İşte o zaman idrak ettim ki: BİZ DİLEDİĞİMİZİ YAPABİLİRİZ, ZİRA BU ÜMMET UYUYAN BİR ÜMMETTİR"

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
11 Temmuz 2014 16:06

Metafizik İsrail'e lanet olsun dedik. Ona gobekten bagli olanlari lanetledik.

Hayırdır cok zoruna gitmiş gördüm seni. Ucu sana mi dokundu yoksa ki bu kadar üstüne alindin.

metafizik3, 10 yıl önce

ümmet uyuyan doğru; UYUTAN DA ÜMMET yalan mı? çığırtkanlıkla siyasi amaçlara kurban ümmet dediğiniz şey hem de her yerde.

öyle mi????

yediğin israil

giydiğin israil

cebinde malbora

ayağında kot..

parfümün paris...

araban alman...

78yasin37
Kapalı
11 Temmuz 2014 18:25

ben kendi adıma burda duua istedim ortalık bulandırmaya işi çarpıtmaya luzum yok katledilen zavallı kardeşlerimize bir dua etmek çokmu zor geliyor kolay olan eleştirmek değilmi malboraymış bilmem neymiş ey imamlar diye çemkiriyorsun

ben kullanmıyorum colayı evime sokmuyorum sigarada içmiyorum en çok buralardan kazanıyorlar herkez dikkat etsin almasınlar

metafizik3, 10 yıl önce

öyle mi????

yediğin israil

giydiğin israil

cebinde malbora

ayağında kot..

parfümün paris...

araban alman...

berk2012
Memur
11 Temmuz 2014 18:37

arkadaş haşhaşı fazla kaçırmış ellaam

denilmeyenden denileni çıkarmış.

metafizik3, 10 yıl önce

öyle mi????

yediğin israil

giydiğin israil

cebinde malbora

ayağında kot..

parfümün paris...

araban alman...

kköğrt.25
Kapalı
12 Temmuz 2014 10:22

bırakın ALLAH aşkınıza..dua elbet edelim..ama bir şeyler yapılmalı ve sonuca da dualar eklenmeli ..

.........

hamasi ve acıklı nutuklar atmakla ne olur ?..ülkemiz seçimlere adapte olmuş , basın öyle.. uluslar arası platformda bir şeyler yapılmalı , ülkede bazı yaptırımlar-boykot , büyük çapta yürüyüş vs.- uygulanmalı..3-5 adamın , hazır cuma namazına gelmişken , bir-iki pankrat açması ile bu işler olmuyor..

...........

haa adamın biri çıkıp da bam telinden vurdu mu , haşhaşi oluyor nedense..

.....

akşam ziyafet masaları ile tıka basa iftar yapıp , ardından ,hazm ettirir diye çayınızı içerken , şimdi üzerine 33 rekat kıldım mı , dönüşte tatlının kalanına da yer kalır diye , sevinçle göbeğinizi oğuşturursanız ve aklınıza ne gazze , ne ırak ne , doğu türkistanda ki oruç yasağı ve zulüm gelmezse...

bırakın dua isteklerini , dil ucu fetih surelerini okumaları..

....

tevekkül neydi ki...önce yapabileceğini yapıp , sonra sonucu Allaha ve bol duaya bırakmak değil mi ?

....

gelsin şimdi hakaretler ! bekliyorum ...

metafizik3
Aday Memur
12 Temmuz 2014 15:55

Hashas alanlar belli oluyor:

Sendikalar tarafindan somurulenler...

Adaletten bahsedip isi gorulunce gobegiyle gulenler...

Her yonetmelik degisikliginin ardinda bir torpillinin ise alindigini goremeyenler...

Kahrolsun israil derken israille ticareti ikiye katlayanlar...

metafizik3
Aday Memur
12 Temmuz 2014 16:25

Komik adamin biri de ben sigara icmiyorum evime kola sokmuyorum demis. sorarim: yedigin domates,salatalik,kavun,karpuz cekirdekleri... babanin bahcesinden mi geliyor.

evindeki ithal beyaz esya dayanikli tuketim mallari nereden geliyor daha onemlisi bindigin metro tren otobus ucak yerli mali mi... uyan ey gozlerim gafletten uyan...

kola haram deyip te domuz eti haram deyip te kul hakki yiyen ne coktur... pek yazik omrunuzun yarisi uyumakla diger yarisi uyutulmakla geciyor diyen fazil kimden bahsediyor...

78yasin37
Kapalı
12 Temmuz 2014 18:11

Arkadaşım eleştireceksen katledilen bebekleri eleştir burda laf kalabalıklığı yapma senin derdin filistin falan değil o ölen zavallı yavrucuklarda umrunda değil burda komik adam dediğin adam dua istemiş sen saçma sapan şeyler yazıyorsun

şimon perese demişler ki Kuran israilin yıkılacağını söylüyor o da Kuranda geçen müslümanlar gelsin o zaman düşünürüz diyor senin gibilerden o kadar emin ki adam bu müslümancıklardan bir şey olmaz diyor senden bahsediyor kanımca

metafizik3, 10 yıl önce

Her yonetmelik degisikliginin ardinda bir torpillinin ise alindigini goremeyenler...

78yasin37
Kapalı
12 Temmuz 2014 18:16

sen hep israil malı kullandığın için israi mallarından başka mal yok sanıyorsun piyasada

şu Mübarek ramazan günü bu konuyu dahi suistimal ediyorsunuz ya sırf biryerleri eleştireceğim diye

ben eminim ki sen ve senin gibilerinden sırf muhalefet olsun diye israile alkış tutarsınız siz çünkü size ekmek çıkıyor ordan

mesela örnekte vereyim bak bağırıyor ama ticareti 2 kat artmış diyebilirmisin israil filistini vurmasa al sana ekmek

metafizik3, 10 yıl önce

Komik adamin biri de ben sigara icmiyorum evime kola sokmuyorum demis. sorarim: yedigin domates,salatalik,kavun,karpuz cekirdekleri... babanin bahcesinden mi geliyor.

evindeki ithal beyaz esya dayanikli tuketim mallari nereden geliyor daha onemlisi bindigin metro tren otobus ucak yerli mali mi... uyan ey gozlerim gafletten uyan...

kola haram deyip te domuz eti haram deyip te kul hakki yiyen ne coktur... pek yazik omrunuzun yarisi uyumakla diger yarisi uyutulmakla geciyor diyen fazil kimden bahsediyor...

berk2012
Memur
12 Temmuz 2014 20:16

gazzeye terörist diyeceksin sonra malum derneğinden gazzeye yardım sms isteyeceksin.

israili otorite deyip elini eteğini öpeceksin karşımda onu eleştireceksin de get işine birader.

yazdıkların yukarıda dediğimi ispatlıyor çok fazla şansını zorlama istersen he..

metafizik3, 10 yıl önce

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi